Jump to content
srom-otnik

Win JG7 HP&Pro x64 v2019

Recommended Posts

1 minutę temu, nudzija napisał:

@-RKI- na 8.1 działają stery od win 7

Nieoficjalnie. Czytałem że z tym może być loteria, gdzie jednemu działają dobrze innemu crashe wywalały co chwilę, jeszcze ktoś inny miał bluescreeny a kolejnej osobie przy próbie odpalania jakichkolwiek gier po chwili resetowało system z błędem dotyczącym .dll właśnie sterowników. Szczerze? Nie mam pojęcia ile w tym prawdy ale wolał bym uniknąć tego typu "niespodzianek" Gram sporo w różne gry i zwyczajnie potrzebuję jak najbardziej stabilnego rozwiązania a tym będzie chyba jedynie wymiana systemu. Jeszcze tak z ciekawości zapytam - To ich działanie pod 8.1 to chociaż jakaś sprawdzona informacja?

W dniu 31.05.2019 o 16:21, -RKI- napisał:

To ich działanie pod 8.1 to chociaż jakaś sprawdzona informacja?

Tak, miałem stery pod win7 od rx460 na jg 8.1 i działały bez problemu

Czolem koledzy,

mam maly problem.

Zainstalowalem tego Win7 JG PRO x64 na swoim Lenovo X240 z ekranem dotykowym i dotyk nie dziala do momentu,

az nie uruchomie np programu do obslugi Intel Gaphics lub nie zmienie rozdzielczosci na inna.

Wtedy touch screen normalnie reaguje - niestety od razu po starcie systemu dotyk jest nieaktywny.

Wczesniej na oficjalnej wersji Win7 pro wszystko dzialalo, tylko teraz po tej wersji JG x64

zaczely sie dziac dziwne rzeczy z obsluga dotyku na laptopie.

Obstawiam, ze jakis proces jest wylaczony i wlasnie uruchomienie cokolwiek zwiazanego z obsluga ekranu jak np

Intel Panel Obslugi Graficznej czy zmiana res. powoduje "aktywowanie" sie dotyku z powrotem.

Moze ktos mial podobny problem i wie jak to aktywowac na stale zeby dzialal zawsze po uruchomieniu Windowsa

bez potrzeby wlaczania / wylaczania dodatkowych programow ?

Pozdrowienia

EDIT:

zrobilem

w zakladce uslugi trzeba bylo przelaczyc "usluga wprowadzania typu tablet " na opcje AUTOMATYCZNY bo bylo wylaczone..l

dzieki

Dzień dobry.

Zainstalowałem świeży system JG7 Pro x64 na dysku SSD. mam problem z pewnym oprogramowaniem.

Mianowicie po zainstalowaniu Davinci Resolve v16 i próbie uruchomienia dostaje komunikat o treści:

Nie znaleziono punktu wejścia procedury DeleteCriticalSection w

bibliotece api-ms-win-core-synch-I1-2-0.dll

Program się oczywiście nie uruchamia. Znalazłem na necie temat z rozwiązaniem tego problemu ([Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]) skąd prowadzi dalej do ([Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników])

przeskanowałem swój system kontrolerem SFC i wywalił mi informację o treści:

Funkcja Ochrona zasobów systemu Windows znalazła uszkodzone pliki, ale nie może naprawić niektórych z nich. Szczegóły znajdują się w pliku CBS.Log (%WinDir%\Logs\CBS\CBS.log).

poniżej zawartość pliku:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Sporo jest tego, ale nie wiem czy to nie celowe działania autora tejże modyfikacji systemu, narazie żadnych plików nie ruszałem/podmieniałem.

Pytanie do Was, lepiej obeznanych z tym systemem, czy jest jakiś sposób na naprawienie mojej sytuacji?

pozdrawiam

Tylko na modach Sromotnika a obecnie na tym udało się odpalić kodi na leciwym netbooku acer one 722. Filmy działają płynnie. Na innych modach i oryginale cięło podczas oglądania. Po raz kolejny dzięki za włożoną pracę i czekam na nową 10 pod komputery do pracy ;-) 

Witam!        Pytanie do zaawansowanych: 

Ponieważ mod nie posiada gier co mam zrobić, żeby dodać gry (a konkretnie kierki) pobrane ze strony Microsoft? Zaznaczam, że jestem początkującym użytkownikiem :).

Poza tym system śmiga super (posiadam dysk SSD). 

Witam :) chciałbym lekko przerobić system od sromotnika chodzi mi o ostatnią wersje  xp jego autorstwa i tą wersje 7 np. chciałbym dodać na pulpicie np. folder o nazwie dodatki a w nim umieścić instalatory exe do swoich ulubionych programów a potem zrobić obraz iso bootowalny oczywiście chce używać tylko do własnego użytku i nikomu nie będę tego udostępniał  i nie wiem jak to się robi więc Bardzo Proszę o pomoc będę bardzo wdzięczny.  :)

Chciałbym osiągnąć to że jak zainstaluje xp i 7 od sromotnika to na pulpicie będzie ten folder dodatki a w nim programy exe do zainstalowania słyszałem że do tego służy folder $OEM$ ale nie wiem co dalej się robi a pozatym ani w xp ani w 7 nie ma takiego folderu w plikach instalacyjnych.