Jump to content
WinClub
srom-otnik

Win JG7 HP&Pro x64 v2019 - archiwum

Recommended Posts

50 minut temu, Franc napisał:

Nie dziwne, że komenda "scannow" nie działa - w końcu to mod z którego usunięto sporo komponentów

Usługi ustawiałeś na domyślne w Optymalizatorze? 

Tak, ustawiłem na domyślne, nie pomogło.

Sprawdziłem z wersją Pro - po ustawieniu usług domyślnych można wyłączyć funkcje Windows, w wersji Lite okno z funkcjami jest puste niezależnie od ustawienia usług.

W dniu 15.01.2019 o 16:23, srom-otnik napisał:
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Macie napisane czarno na białym jak należy użytkować tą modyfikację. ;) System jest zrobiony tak żeby nie było potrzeby ingerować aby długo pozostał sprawny ;) 

Witam. Mam problem z Virtualboxem. Zainstalowałem najnowszą wersję, utworzyłem maszynę, chcę ją uruchomić i po chwili VB wywala błąd: Nie udało się otworzyć sesji dla maszyny wirtualnej. Po kliknięciu więcej jeszcze takie komunikaty i kod błędu:

Kod wyniku (RC): 
E_FAIL (0x80004005)
Komponent: 
MachineWrap
Interfejs: 
IMachine {5047460a-265d-4538-b23e-ddba5fb84976}

17 minut temu, boniek napisał:

Witam. Mam problem z Virtualboxem. Zainstalowałem najnowszą wersję, utworzyłem maszynę, chcę ją uruchomić i po chwili VB wywala błąd: Nie udało się otworzyć sesji dla maszyny wirtualnej. Po kliknięciu więcej jeszcze takie komunikaty i kod błędu:

Kod wyniku (RC): 
E_FAIL (0x80004005)
Komponent: 
MachineWrap
Interfejs: 
IMachine {5047460a-265d-4538-b23e-ddba5fb84976}

Masz problem z instalacją na VB tego systemu czy ogółem? Jak ogółem to nie ten dział to po pierwsze. ;)  Po drugie czy używałeś już kiedyś VB? Jeśli nie to sprawdź czy masz włączoną wirtualizację w BIOS-ie. Jaki masz system operacyjny? 

8 godzin temu, Radzior2010 napisał:

Masz problem z instalacją na VB tego systemu czy ogółem? Jak ogółem to nie ten dział to po pierwsze. ;)  Po drugie czy używałeś już kiedyś VB? Jeśli nie to sprawdź czy masz włączoną wirtualizację w BIOS-ie. Jaki masz system operacyjny? 

Mam problem z uruchomieniem wirtualnych maszyn konkretnie na tej modyfikacji, wersja PRO - przepraszam za niesprecyzowanie. Używam VB od dawna, na różnych OS, wirtualizacja włączona, a z tym błędem spotkałem się pierwszy raz.

Witam
Wszystkich
Mam pytanie odnośnie dysków typu M. 2 czy winda będzie go widziała czy też t też trzeba będzie pokombinować?
Zmieniam kompa i nie chce instalować 10
Bo SROM-OTNIK przez wiele lat jest ze mną. Win7 mi wystarczy

Z góry dzieki za odpowiedź

Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka

Mam problem Laptop Lenovo G580 (2150), Instaluje Sterowniki do Karty Wifi, niestety nie łączy się z żadną siecią, za każdym razem pisze iż hasło nieprawidłowe, czy ktoś się z tym spotkał?

Polecacie jakieś programy do instalacji Sterowników?

Mam problem z zainstalowanie windy.

Dochodzi do momentu wyboru języka -> dalej -> Zainstaluj teraz -> Instalator rozpoczyna prace po czym wyskakuje błąd "brak wymaganego sterownika urządzenia ..."

20 minut temu, pawel115 napisał:

Mam problem z zainstalowanie windy.

Dochodzi do momentu wyboru języka -> dalej -> Zainstaluj teraz -> Instalator rozpoczyna prace po czym wyskakuje błąd "brak wymaganego sterownika urządzenia ..."

Napisz więcej - jaki masz sprzęt (zwłaszcza jaki dysk i na jakim złączu), z jakiego portu USB instalujesz, - jasnowidzami nie jesteśmy, przy dokładniejszych danych szybciej pomoc uzyskasz

16 godzin temu, Franc napisał:

@ramp - jaki masz dysk? HDD czy SSD? Na SSD defragmentacja jest wyłączona

ssd i hdd na ssd system

chciałem defragmentacje włączyć na zapchanym hdd a tu zonk bo app się nie uruchamia :}

3 minuty temu, ramp napisał:

ssd i hdd na ssd system

chciałem defragmentacje włączyć na zapchanym hdd a tu zonk bo app się nie uruchamia :}

Używasz systemowego defragmentatora?Jeśli tak to może spróbuj tego [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jak "zaznaczyłeś" przy instalacji opcję, że system jest na SSD, to systemowy defragmentator jest wyłączony, skorzystaj z rady kolegi z postu powyżej. Jak piszesz, że dysk jest zapchany, to lepsze rezultaty uzyskasz jak usuniesz zbędne rzeczy z tego dysku przed defragmentacją

Mam problem z kontem użytkownika. System po zainstalowaniu działa znakomicie, mam zwykłe konto użytkownika oprócz konta administratora. Wystarczy uruchomić plik Czarne ikony JG7 i działa tylko konto administratora, przy próbie zalogowani się bądź przełączenia na zwykłe konto - czarny ekran. W menedżerze zadań tylko kilka procesów, brak explorer. exe i nie można go uruchomić (komunikat o braku pliku bądź uprawnień). Jakiś pomysła jak w tej doskonałej modyfikacji zrobić czarne ikony?

40 minut temu, boniek napisał:

Wasze antywiry wykrywają jakiegoś konia trojańskiego, czy tylko ESET zgłupiał?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

to co ci wykrywa eset są to narzędzia optymalizacyjne stworzone przez @srom-otnik specjalnie na potrzeby tego systemu (Optymalizator Usług , Tryb Gier , Czyszczenie itp) dodaj tą ścieżkę którą wykrywa estet do wyjątków gdyż jest to False Positive (Fałszywy Alarm) ponieważ pliki mają niską reputację w Labie ESET

2 godziny temu, DRAGO napisał:

Czy na wersji pro mowa o wersji pełnej działa drukarka i skaner po instalacji sterowników.? Pytam bo mam zamiar zainstalować.

Działa pod warunkiem że nie wyłączysz w Optymalizatorze Usług

1 minutę temu, kamiloxf napisał:

Działa pod warunkiem że nie wyłączysz w Optymalizatorze Usług

Dzięki za info. bo myslałem ze ta nowsza wersja jest inna od tamtej co już miałem. na tamtej działało dlatego wolałem zapytac.