Jump to content
WinClub
srom-otnik

Win JG7 HP&Pro x64 v2019 - archiwum

Recommended Posts

W dniu 17.01.2019 o 12:02, kamiloxf napisał:

System  JG7 2019 Pro
14kejw8.png
i Steam instaluje się bez problemowo
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jak włączyć ciemny motyw?

Pobrać z Neta

Zawartość katalogu theme przenosisz do C\Windows\Resources\Themes
oraz zmieniasz Nav Buttons Umieść je najlepiej również w Themes a następnie skorzystaj z aplikacji w tym folderze

Pozostaje tylko w personalizacji wybrać dany motyw i tyle

jakbyś potrzebował to instrukcja wideo tu

bazyliano likes this

Dzięki przyjacielu :) system petarda. Zaraz będę instalował resztę softu i zobaczę czy all działa. No i jest problem... Nie można zainstalować sterownika do Asusa Xonara U7 MK 2... Jest na to jakiś sposób?

Już robiłem te usługi :) bo systemy mistrza znam już kupę czasu :) z paczka vc nie próbowałem. Wydaje mi się że może brakować net framework 4 którego nie mogę zainstalować... Jaka paczkę vc polecasz? Jeśli można to link poproszę :)

Przecież Net Framework jest w wersji 4.7.2 w tym modzie, nie musisz już tego instalować - prawdopodobnie podczas instalacji Xonar sprawdza moduł WU (który został wycięty) i wyrzuca błąd (miałem kiedyś coś podobnego z jednym programem CAD)

2 godziny temu, szymibtw napisał:

Już robiłem te usługi :) bo systemy mistrza znam już kupę czasu :) z paczka vc nie próbowałem. Wydaje mi się że może brakować net framework 4 którego nie mogę zainstalować... Jaka paczkę vc polecasz? Jeśli można to link poproszę :)

Sam z niej korzystam od dłuższego czasu

1 godzinę temu, Franc napisał:

Przecież Net Framework jest w wersji 4.7.2 w tym modzie, nie musisz już tego instalować - prawdopodobnie podczas instalacji Xonar sprawdza moduł WU (który został wycięty) i wyrzuca błąd (miałem kiedyś coś podobnego z jednym programem CAD)

A znalazłeś na to sposób?

1 godzinę temu, Franc napisał:

Ale nie tylko .NET Framework system stoi, szczególnie potrzebne są Visual C++ może kolega źle zdiagnozował.

32 minuty temu, szymibtw napisał:

A znalazłeś na to sposób?

Nie, nie było obejścia, z rozbudowanymi programami CAD/CAM są problemy na bardziej pociętych modach, prawie zawsze jest jakiś zonk przy instalacji, czasami przy użytkowaniu. 

Na stacjonarnym używam obecnie mod 8.1 PS - i wszystko działa. 

Mod z tematu używam na laptopie

2 godziny temu, moszter napisał:

Ale nie tylko .NET Framework system stoi, szczególnie potrzebne są Visual C++ może kolega źle zdiagnozował.

Wpisz kod błędu który podałem i najwięcej tematów o właśnie Netframework jest... hmmm sam już nie wiem 

Nowy błąd wyskoczył po instalacji vcc 0x80070424

Nie może być tak, że coś nie działa na JG7! Dlatego dziś zrobiłem iso JG7 x64 zbudowane z 4 wersji, 2 już dostaliście jako Lite, a 2 pozostałe, które są dodane to czyste obrazy w pełni zaktualizowane i stuningowane jak tylko potrafiłem najlepiej wersję pełną okiełznać. Nie będą tak szybkie jak lite - ze zrozumiałych względów, ale przynajmniej znacznie szybsze od oryginałów. Dziś/jutro testy, może wieczorem dostaniecie gotowy produkt

moszter, mentor74 and Franc like this

No to chyba i ja pociągnę wersję po poprawkach, bo już nikt nie narzeka :) Tak przy okazji do gier ten system się nadaje ? Chciałem komuś zainstalować system, ale w późniejszym czasie nie będę miał dostępu do tego sprzętu i nie wiem czy w razie problemów użytkownik sobie poradzi.

Żeby nie mnożyć wpisów, tutaj też napiszę jak wszystko działa na moim sprzęcie :)

Autor nie raz pisał, że gier na swoich modach nie testuje. Najlepiej sprawdzić samemu - czy my wiemy w co grasz? Na poprzedniej wersji moda kilkanaście gier (głównie rpg z GOG) sprawdziłem, działały bez problemu. Na tym modzie jeszcze nic nawet nie instalowałem - brak na razie czasu.

Jak instalujesz "klientom" modowany system, to na początku się zapytaj, czy nie korzystają z rzeczy które zostały wycięte - kiedyś miałem zażalenie na brak pasjansa - od tej pory obcym nie instaluję modów, bo zawsze trafi się niezadowolony klient, któremu coś brakuje, a to kontroli rodzicielskiej, a to gier czy coś innego.

Obcym tylko "pełne" wersje - ale w sumie rób jak chcesz...

franekfranek likes this

25 minut temu, franekfranek napisał:

No to chyba i ja pociągnę wersję po poprawkach, bo już nikt nie narzeka :) Tak przy okazji do gier ten system się nadaje ? Chciałem komuś zainstalować system, ale w późniejszym czasie nie będę miał dostępu do tego sprzętu i nie wiem czy w razie problemów użytkownik sobie poradzi.

Żeby nie mnożyć wpisów, tutaj też napiszę jak wszystko działa na moim sprzęcie :)

Jakbyś napisał trochę o jakie gry chodzi to byłoby łatwiej zwerfikować neta mam szybkiego i sporo gier więc testy nie stanowiły by problemu :D

franekfranek likes this

Sprzęt Dell OptiPlex 3040M (szczegóły w mojej stopce) nie jest typowo do gier, zatem "lżejszy" system wskazany. Zobaczę jeszcze, który system win7 czy win10 zawodnik wybierze. Z 10ką większy wybór :)

Gra to The Forest (steam).

10 minut temu, locarno napisał:

Będzie 32 bitowa wersja tego systemu ?

Autor nie raz już pisał, że wersji 32 bit nie będzie, jak się upierasz na 32 bit to pozostaje Ci tylko wydany JG7 ThinPC v2019 w osobnym temacie

che99 likes this

Bardzo wielkie dzięki ! System idealny. Bardzo mi zależy na stabilności i czekam na windows 10 ... lecz ważne dla Nas wszystkich jest by wyglądał jak 7-ka  i taki fajny jak z marca 2018 super robota Sromornik bardzo Ci dziękuję  i proszę byś nie usuwał francuskiej klawiatury.

Do południa jutro powinienem zdążyć upiąć nowy obraz, mam nadzieję ostateczny w tym roku. Dodałem do iso wersję Pro i HP nietkniętą (usunięta tylko telemetria, choć w TUNING dałem jeszcze dodatkowy soft dla miłośników walki z M$). Wersje pełne chyba sprostają już wymaganiom wszystkich userów i nie będzie już może skarg, że coś tam nie działa. 

PZDR!

Byłby ktoś uprzejmy poradzić, których instrukcji / tutorialów użyć do integracji sterowników usb 3.0 ? Prawdopodobnie problem powstaje gdy chodzi o pliki po konwersji do esd, czy jak to zwą.. dla mnie czarna magia :) Szczegóły:

Wcześniej dodawałem sterowniki do produktów M4t bez większych problemów.

W dniu 22.01.2019 o 00:20, srom-otnik napisał:

Do południa jutro powinienem zdążyć upiąć nowy obraz, mam nadzieję ostateczny w tym roku. Dodałem do iso wersję Pro i HP nietkniętą (usunięta tylko telemetria, choć w TUNING dałem jeszcze dodatkowy soft dla miłośników walki z M$). Wersje pełne chyba sprostają już wymaganiom wszystkich userów i nie będzie już może skarg, że coś tam nie działa. 

PZDR!

Dzięki mistrzu! Dzisiaj po pracy instaluje i zobaczymy czy pójdzie sterownik do karty Asusa :)

W dniu 22.01.2019 o 00:20, srom-otnik napisał:

PZDR!

Bardzo dobry pomysł :)  z tą wersją pełną :)