Jump to content

Windows 7 Remake OS 2011 multi edition SP1 x64


Recommended Posts

Witam serdecznie pytanie jest proste i krótkie czy ktoś jeszcze posiada instalkę legendarnego i według mnie najlepszego systemu jaki w ogóle istnieje? Kiedyś korzystałem z niego ponad 4 lata i nigdy nie miałem z nim ani jednego problemu, czas jaki poświęciłem na szukanie tego systemu? Lepiej nie pytajcie. Jeśli chodzi o oficjalną stronę SL Teamu to wszystkie linki są dead. Jesteście moją ostatnią deską ratunku, jestem bardzo wybredny co do systemów, a "rybka" nawet jeśli się coś z nią działo to zawsze po resecie wracała do stanu jak przed jakimkolwiek błędem.

Ps. Mam nadzieję, że temat założyłem w odpowiednim miejscu.

Link to post
Share on other sites

@moszter Chciałbym Ci podziękować, jestem niezmiernie wdzięczny, nawet sobie nie wyobrażasz jak bardzo się cieszę, nie wiem jak to zrobiłeś ale ja szukałem tego systemu 2 lata wiadomo co jakiś czas czasem 20min czasem krócej. Okazało się, że linki które mi podeslales to linki do systemów których szukalem. Jeszcze raz dzięki. :)

moszter likes this
Link to post
Share on other sites

Nie jestem w stanie się określić ponieważ aspektów w jakich ten system  jest dobry stabilny i niezawodny jest zbyt wiele żeby je opisać, mogę powiedzieć tylko tyle, że został doceniony przez 3 moich znajomych informatyków do tego stopnia, że każdy próbował szukać tego systemu kiedy zagubiła się ostatnia jego kopia w naszych kręgach znajomych. Odpowiedz na to pytanie możesz znaleźć jedynie jeśli trochę z niego pokorzystasz.

Edit* Głównie chodzi o to, że ten system nie ma żadnych błędów co chcesz to instalujesz i działa, nic się nie wysypuje, procesy nie szaleją itd. Itd...

Link to post
Share on other sites

Również instalowałem wiele systemów ponieważ szukałem alternatywy dla remake OS-a ale niestety żaden nie był tak stabilny i funkcjonalny, może next time jak będziesz miał coś instalować to sprawdź właśnie ten system, na pewno się nie zawiedziesz, w tym systemie dużo małych rzeczy tworzy jedną piękna całość. 

Link to post
Share on other sites
16 godzin temu, podkaracz napisał:

Dasz rade zuploadować mi ten obraz bo nie mam transferu na chomiku a chętnie bym go stestował ?

Niestety pierwsza sprawa, że sprzedałem komputer a druga, że mam bardzo wolny internet ale poproszę kumpla, żeby Ci podał pasy do swojego chomika z którego ja pobierałem, napisz do mnie maila, żeby był szybszy kontakt mrpoprostu4@gmail.com.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information