Jump to content
WinClub
STEFEKS

Klucz przy instalacji 18305.1003 19H1 ?

Recommended Posts

Przy instalacji  Insider Preview Win 10 (18305.1003 19H1 ) jako uaktualnienie poprzedniej wersji instalator prosi o klucz produktu...ja mam licencję cyfrową, nigdy nie musiałem klucza wpisywać , o co chodzi?

27 minut temu, STEFEKS napisał:

Przy instalacji  Insider Preview Win 10 (18305.1003 19H1 ) jako uaktualnienie poprzedniej wersji instalator prosi o klucz produktu...ja mam licencję cyfrową, nigdy nie musiałem klucza wpisywać , o co chodzi?

Ja miałem problem jak instalowałem Wersję Pro z obrazu @djrys że nie dało rady zainstalować PRO gdy wybierałem tą wersję w Instalatorze to po zainstalowaniu miałem wersję loT Enterprise

Mam pro, instaluję uaktualnienie więc instalator sam wybiera wersję ..chyba, zawsze było pomiń itd. a tu nie ma opcji wyboru, jest tylko klucz lub zakończ...dziwne

Instaluję Windows 10 setny raz i zawsze sam się aktywował...chyba coś z instalatorem @djrys nie tak , nie wiem. Nie ma Pro w tej instalce? ale pisze (Czyste Insider Preview Win 10 19H1 18305.1003pl (x64)
jedyna zmiana: złożone Home, Professional , Enterprise)

Jak nie pójdzie to sprawdzę czystą instalkę i powiem.

3 minuty temu, STEFEKS napisał:

Mam pro, instaluję uaktualnienie więc instalator sam wybiera wersję ..chyba, zawsze było pomiń itd. a tu nie ma opcji wyboru, jest tylko klucz lub zakończ...dziwne

Instaluję Windows 10 setny raz i zawsze sam się aktywował...chyba coś z instalatorem @djrys nie tak , nie wiem. Nie ma Pro w tej instalce? ale pisze (Czyste Insider Preview Win 10 19H1 18305.1003pl (x64)
jedyna zmiana: złożone Home, Professional , Enterprise)

Jak nie pójdzie to sprawdzę czystą instalkę i powiem.

Jak rozmawiałem z @djrys na temat tego że nie Instaluje się Pro to odpisał że możliwe że coś ze skryptem instalacyjnym i radził poczekać na następnego Insaidera