Jump to content
mt17

Mod w przypadku wydajnosci do gier

Recommended Posts

Witam. Mam z pozoru proste pytanie, ale sam odpowiedzi nie mogłem znaleźć.

Czy z tych wszystkich modów (już bez konkretów póki co) jest sens instalować na dosyć droższym sprzęcie (1080TI, i7 itd, bla bla bla) pod względem zwiększenia wydajności w grach ? Mowa tutaj o grach świeżych czy też, które męczą nasz sprzęt bo są ładne ^^.

Czy to w sumie nic nie da i nie uzyskam żadnych dodatkowych klatek i takie systemy warto instalować czysto na budżetowe laptopy/komputery ?

Mniej-więcej nie ma różnicy 1-2 fps'y z powodu wyłączonych procesów i usług, ale z tym może się wiązać wiele innych problemów, może coś nie działać poprawnie lub w ogóle nie działać, ale nie musi być to dokończa prawda czyli może wszystko być normalnie.

Ale to wszystko jak napisał przed mówca to kwestia gustu.

Dopiszę jeszcze że jeżeli się gra w gry które są na xbox (Forza Horizon 4 , Gears of War 4 ) ogólnie te nowe gry robione dla MS to odpada instalacja modów 10 iż w większości są wywalone usługi (lub same aplikacje) czy  to od Sklepu czy od XBOXA

16 godzin temu, kamiloxf napisał:

Dopiszę jeszcze że jeżeli się gra w gry które są na xbox (Forza Horizon 4 , Gears of War 4 ) ogólnie te nowe gry robione dla MS to odpada instalacja modów 10 iż w większości są wywalone usługi (lub same aplikacje) czy  to od Sklepu czy od XBOXA

Nie koniecznie. Win JG10 Pro x64 w wersji Lite powinno być ok. Sam się przymierzam do niego jako kompromis między lżejszym windowsem a pełną funkcjonalnością w razie czego.

Cześć,

Ja mam [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] i mam problem z grami pod win 10 własnie jak gears czy forza.

Jest na to jakiś sposób ? Wcześniej miałem 1703 extreme z forum i śmigały te gry.

Macie jakieś pomysły jak uruchomić te gry w szczególności zależy mi na state of decay 2

47 minut temu, jacobobbo napisał:

Cześć,

Ja mam [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] i mam problem z grami pod win 10 własnie jak gears czy forza.

Jest na to jakiś sposób ? Wcześniej miałem 1703 extreme z forum i śmigały te gry.

Macie jakieś pomysły jak uruchomić te gry w szczególności zależy mi na state of decay 2

Jak mamy ci pomóc z systemem pobranym z grom wie skąd, skoro miałeś z forum i ci działało to po co zmieniałeś ?

Jak mamy ci pomóc z systemem pobranym z grom wie skąd, skoro miałeś z forum i ci działało to po co zmieniałeś ?
To akurat też jest OS stąd, ale czemu on się akurat pyta w tym temacie to nie wiem

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

3 godziny temu, SivajGaming napisał:

To akurat też jest OS stąd, ale czemu on się akurat pyta w tym temacie to nie wiem

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Że link jest stąd, to nie znaczy że windows jest tutejszy czyli społeczności WinClub.pl, a po drugie musi się pytać autora tematu.

21 godzin temu, jacobobbo napisał:

Cześć,

Modyfikacja o którą pytasz jest autorstwa @konuss więc najlepiej do niego kierować pytania związane z jego modyfikacją ;)