Skocz do zawartości
rysiuhelix

Problem - Firefox Mozilla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

No i stało się  - zaktualizowałem firefoxa   do wersji 64   i ....   straciłem  SuperStart   , który w tej wersji  zniknął .   Profil   mam .

Panowie   -  jak  i czy da się  przywrócić  pliki z superstartu     do nowej wersji  . Czy jest jakiś zamiennik superstartu ?   Nie wspomnę , że  brakuje mi FEBE /   to było dobre .

Proszę o rady .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodatek pewnie nie jest kompatybilny z tą wersją. Kiedyś korzystałem ze Speed Dial, ale też nie współpracuje z nowym FF i zastąpiłem go tym [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Przywróciłem wszystko z pliku kopii starego Speed Diala i wszystko gra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, wiktorynek napisał:

A co za problem korzystać z FF 60.0.4esr albo 52.9.0esr? - lub nie aktualizować 63.x.x do wersji 64.x.x?

Ja korzystam z najnowszej zaktualizowanej wersji Mozilla Firefox 64 bit na Windows 10 Pro, polska wersja. Nie zauważyłem jak do tej pory problemów z tą przeglądarką. Sprawdzam, czy jest nowsza wersja Mozilla Firefox i jeśli jest dostępna to ją aktualizuję. W nowszych aktualizacjach są zazwyczaj poprawki starszej wersji oraz dodane nowe funkcje. Można wiedzieć co to są za wersje Mozilli "FF 60.0.4esr albo 52.9.0esr"?. Nie instalowałem tych wersji u siebie.

Chciałbym też pozbyć się bez niepożądanych skutków ubocznych niezbyt popularnej przeglądarki w Windows 10 "Microsoft Edge". Podobno Microsoft też uważa ją za niezbyt udany projekt. Nie używam jej. Usunął ktoś może tą przeglądarkę i może podać na tym forum jak się jej pozbyć? Moją drugą przeglądarką w systemie jest Opera i systemowy Internet Explorer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, Kocurek7979 napisał:

Ja korzystam z najnowszej zaktualizowanej wersji Mozilla Firefox 64 bit na Windows 10 Pro, polska wersja. Nie zauważyłem jak do tej pory problemów z tą przeglądarką.

W temacie nie chodzi o problemy z przeglądarką tylko o niekompatybilny dodatek. Co do Edge to jest trochę poradników i w internecie np. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi