Jump to content

Recommended Posts

Posted

W7 X64 By P4VL0 V2

Witam,

przedstawiam wam moją własną modyfikację Windowsa 7 pt. „W7 X64 By P4VL0 V2”. Baza: Windows 7 Ultimate.

Zmiany względem poprzednika:

-jeszcze lepsza optymalizacja

-jeszcze więcej usuniętych „śmieci”

-dodanie folderu „Tweaki” na pulpicie

-większa ilość zintegrowanych aktualizacji

 

Usługi: (Usunięto/Wyłączono)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Optymalizacja:

System został pozbawiony jakichkolwiek dodatków, polepszaczy itd (W tym Windows Update). Pobór RAM po wykorzystaniu skryptu RemoveSPY_AIO:

7b9pe5g.png

 

Względem starszej wersji, liczba procesów trochę wzrosła (z 26 do 29) ale pobór pamięci RAM zmniejszył się z 800MB do 530MB. Dodatkowo, w folderze „Tweaki” znajdują się również inne skrypty (rejestr, czyszczenie itd.)- polecam tam zajrzeć ; ).

 

 

Zaznaczam jednak, że jest to wersja niestabilna, przeznaczona do testów (pewne elementy systemu mogą działać nieprawidłowo). Dlatego bardzo proszę o zgłaszanie wszelkich błędów w systemie w celu ich eliminacji.

 

Rozmiar ISO: 3,03GB (kompresja .wim)

Download: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Pozdrawiam i życzę przyjemnej pracy z systemem.

~P4VL0

Posted

Czołem

 

Fajny win, sprawdziłem sporo windowsów z WinClub-u, ale tylko Twój oraz pewien "czyścioch" posiadał sterowniki do USB, bez których nie mogłem zainstalować systemu (a dorzucanie sterowników ściągniętych z neta do innych systemów nie zdawało egzaminu)

 

Informacyjnie - mam problem z uruchomieniem Uplay (aplikacja nie została właściwie uruchomiona 0x0150002)

 

Pozdrawiam

 

eM

 

 

Posted
Godzinę temu, Yuuki napisał:

Siemanko, stabilne z pewnością to nie jest, ale zobaczmy jak to się je z grami :P

Zasmucę cie, jest stabilne i ww grach dobrze sie sprawuje :)

Posted
46 minut temu, jorgusek napisał:

Da radę "odpalić", w tej chwili ściągam.

Spróbuję jeszcze na innym pendrive;ie, możliwe że ten którego użyłem jest za wolny. Podczas bootowania z pendrive'a, wszystko zatrzymuje się na etapie Odpalania Windowsa. Z instalacją win10 od pavlo nie było żadnych problemów. Spróbuję jeszcze.-_-

Posted
Godzinę temu, alpako napisał:

Spróbuję jeszcze na innym pendrive;ie, możliwe że ten którego użyłem jest za wolny. Podczas bootowania z pendrive'a, wszystko zatrzymuje się na etapie Odpalania Windowsa. Z instalacją win10 od pavlo nie było żadnych problemów. Spróbuję jeszcze.-_-

Pobieraj za pomocą "Internet Download Menager"

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information