Jump to content
WinClub
jacekdino

Gdzie zniknęła modyfikacja x64 ? (build 17134.320)

Recommended Posts

9 godzin temu, KamilZMC napisał:

Będą pytać częściej to nie dostaną wcale i na tym się skończy

Dołączę się do tematu, akurat teraz mam pilną potrzebę instalacji 10tki. Absolutnie nie chcę kogokolwiek popędzać, ale jakaś informacja by się przydała. Np, wątek zaginął i nie wróci lub nowa wersja będzie (powiedzmy) przed świętami albo jestem zajęty i nie wiem kiedy będzie nowy mod. Normalna sprawa. Tacy jak ja wiedzieliby jak się sprawy mają i nie zadawali by niepotrzebnych pytań. Ponieważ mody są świetnie zrobione, to mając konkretne informacje mógłbym "się wstrzymać z bólami" i zaczekać na nową produkcję.

Sporo osób na tym forum ma spory problem z kulturą osobistą i czytaniem ze zrozumieniem. Wykazujecie skrajny brak zrozumienia i perfidną roszczeniowość - tutaj, jak i w [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]. Nie dość, że dostajecie coś za darmo, w co włożone jest masa pracy, to nawet nie chce się wam wykazać cierpliwością. @schonaldo to też człowiek i ma swoje życie, którego nie poświęca tylko dla tych modów. Od czasu tamtego postu nie było go nawet na forum, dla waszej informacji.

Właśnie, sporo osób ma problem z czytaniem ze zrozumieniem. Mam bardzo duży szacunek do osób tworzących mody. To jest wlaśnie poświęcenie ich czasu i pracy tak jak napisałeś.  Jeżeli chodzi o mój wpis (tylko i wyłącznie) to nie ma w nim żadnej rozczeniowości. Napisałem tylko, że przydała by się informacja jak się sprawy mają. O powodach zniknięcia wątku może napisać np moderator . Jeżeli masz opinię do mojego wpisu, zwróć się do mnie. "Wy" to dosyć liczna grupa.

8 godzin temu, rafik1 napisał:

Jeżeli masz opinię do mojego wpisu, zwróć się do mnie. "Wy" to dosyć liczna grupa.

Tu nie chodziło głównie o ciebie... Przez takich jęczących, marudzących ludzi, którzy dostają coś za darmo a i tak tego nie potrafią docenić, admin zrezygnował z tworzenia własnych modów. Zaraz kolejny zrezygnuje, bo jak to polak uważa, że mi się należy...

5 godzin temu, jorgusek napisał:

Skończcie wreszcie głupie pisanie, wrzuciłem Windows 1803 core  zmodyfikowanego przez @schonaldo, i uważam że temat można  zamknąć.

Czy core to wersja ze sklepem? Jeśli nie to mógłbym prosic o nią?

Jestem bardzo zawiedziony tym systemem, przeliczyłem się mocno...

Chrome nie chcial się zainstalować wcale, musiałem pobierać instalator offline, instalacja sterowników z błędami, ale jakoś przeszła...

Bluetooth nie chce działać wcale, system uważa że posiada włącznik iż to zwykły dongle, instalacja zewnętrznego oprogramowania do BT nie jest możliwa (nie wykrywa bt) i po co tutaj za przeproszeniem naje***e w tym prawokliku opcji typu drukarki off/on, nie mozna tego było wepchnąć w jakąś kategorię?

NIE POLECAM

SCH 7  za to BARDZO POLECAM

16 godzin temu, TheRefuze napisał:

Jestem bardzo zawiedziony tym systemem, przeliczyłem się mocno...

Chrome nie chcial się zainstalować wcale, musiałem pobierać instalator offline, instalacja sterowników z błędami, ale jakoś przeszła...

Bluetooth nie chce działać wcale, system uważa że posiada włącznik iż to zwykły dongle, instalacja zewnętrznego oprogramowania do BT nie jest możliwa (nie wykrywa bt) i po co tutaj za przeproszeniem naje***e w tym prawokliku opcji typu drukarki off/on, nie mozna tego było wepchnąć w jakąś kategorię?

NIE POLECAM

SCH 7  za to BARDZO POLECAM

To chyba tylko u Ciebie są takie problemy. Mam ten System zainstalowany od samego początku, jest to jeden z najlepszych Systemów, który testowałem z Forum. Nie pasuje zainstalować oryginał.

bunio1 likes this

@TheRefuze nie chcę nikogo obrażać ale zanim coś napiszesz sprawdź ile narobiłeś błędów, bo pierwszym podstawowym było nie przeczytanie poradnika. Używam tego moda od października i doprawdy zero problemow i nieładnie z Twojej strony używać takich słów, które mogą obrażać autora @schonaldo.  Jest skrypt do modyfikacji prawokliku który integruje w rozwijane menu ale oczywiście też to przeoczyłeś. Nie dziwię się że coraz mniej chętnych na udostępnianie modów. Zainstaluj sobie czyściocha zobaczysz jaki jest wspaniały i bezbłędny. Pozdrawiam.

mbielak012 likes this

W dniu 16.12.2018 o 15:37, bunio1 napisał:

@TheRefuze nie chcę nikogo obrażać ale zanim coś napiszesz sprawdź ile narobiłeś błędów, bo pierwszym podstawowym było nie przeczytanie poradnika. Używam tego moda od października i doprawdy zero problemow i nieładnie z Twojej strony używać takich słów, które mogą obrażać autora @schonaldo.  Jest skrypt do modyfikacji prawokliku który integruje w rozwijane menu ale oczywiście też to przeoczyłeś. Nie dziwię się że coraz mniej chętnych na udostępnianie modów. Zainstaluj sobie czyściocha zobaczysz jaki jest wspaniały i bezbłędny. Pozdrawiam.

Gdyby post nie zniknął to może by przeczytał 

TheRefuze likes this

@Mayex strona 1 post 2 autor wyjaśnia co i jak nie jest to jego winą że kompilacja zniknęła. Jeśli ktoś instaluje moda nie mając poradnika co wycięte co zostawione i co można/trzeba zrobić żeby wszystko hulało i nie było zonka to hmmm. Proszę popatrzcie na inne mody i opisy od autorów jakie często są obszerne i ile w nich ważnych informacji i proszę samemu wyciągnąć wnioski czy można instalować moda nic o nim nie wiedząc. Pozdrawiam.

TheRefuze likes this

W dniu 20.12.2018 o 09:19, bunio1 napisał:

@Mayex strona 1 post 2 autor wyjaśnia co i jak nie jest to jego winą że kompilacja zniknęła. Jeśli ktoś instaluje moda nie mając poradnika co wycięte co zostawione i co można/trzeba zrobić żeby wszystko hulało i nie było zonka to hmmm. Proszę popatrzcie na inne mody i opisy od autorów jakie często są obszerne i ile w nich ważnych informacji i proszę samemu wyciągnąć wnioski czy można instalować moda nic o nim nie wiedząc. Pozdrawiam.

Jeżeli nie wiesz dokładnie to nie wypisuj głupot. Został wykasowany cały Temat @schonaldo, było tam opisane bardzo dokładnie wszystko co należy zrobić po zainstalowaniu Systemu. Po zainstalowaniu Systemu na pulpicie jest Folder, w którym jest dokładny opis co należy zrobić i wszystkie pliki do prawidłowego działania systemu. Zanim zaczniesz coś pisać to się dobrze zastanów co piszesz, żeby nie wyjść na  idiotę, poniżej masz przykład jak wyglądał Temat, który został wykasowany.