Skocz do zawartości
jacekdino

Gdzie zniknęła modyfikacja x64 ? (build 17134.320)

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, KamilZMC napisał:

Będą pytać częściej to nie dostaną wcale i na tym się skończy

Dołączę się do tematu, akurat teraz mam pilną potrzebę instalacji 10tki. Absolutnie nie chcę kogokolwiek popędzać, ale jakaś informacja by się przydała. Np, wątek zaginął i nie wróci lub nowa wersja będzie (powiedzmy) przed świętami albo jestem zajęty i nie wiem kiedy będzie nowy mod. Normalna sprawa. Tacy jak ja wiedzieliby jak się sprawy mają i nie zadawali by niepotrzebnych pytań. Ponieważ mody są świetnie zrobione, to mając konkretne informacje mógłbym "się wstrzymać z bólami" i zaczekać na nową produkcję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sporo osób na tym forum ma spory problem z kulturą osobistą i czytaniem ze zrozumieniem. Wykazujecie skrajny brak zrozumienia i perfidną roszczeniowość - tutaj, jak i w [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]. Nie dość, że dostajecie coś za darmo, w co włożone jest masa pracy, to nawet nie chce się wam wykazać cierpliwością. @schonaldo to też człowiek i ma swoje życie, którego nie poświęca tylko dla tych modów. Od czasu tamtego postu nie było go nawet na forum, dla waszej informacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie, sporo osób ma problem z czytaniem ze zrozumieniem. Mam bardzo duży szacunek do osób tworzących mody. To jest wlaśnie poświęcenie ich czasu i pracy tak jak napisałeś.  Jeżeli chodzi o mój wpis (tylko i wyłącznie) to nie ma w nim żadnej rozczeniowości. Napisałem tylko, że przydała by się informacja jak się sprawy mają. O powodach zniknięcia wątku może napisać np moderator . Jeżeli masz opinię do mojego wpisu, zwróć się do mnie. "Wy" to dosyć liczna grupa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, rafik1 napisał:

Jeżeli masz opinię do mojego wpisu, zwróć się do mnie. "Wy" to dosyć liczna grupa.

Tu nie chodziło głównie o ciebie... Przez takich jęczących, marudzących ludzi, którzy dostają coś za darmo a i tak tego nie potrafią docenić, admin zrezygnował z tworzenia własnych modów. Zaraz kolejny zrezygnuje, bo jak to polak uważa, że mi się należy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, jorgusek napisał:

Skończcie wreszcie głupie pisanie, wrzuciłem Windows 1803 core  zmodyfikowanego przez @schonaldo, i uważam że temat można  zamknąć.

Czy core to wersja ze sklepem? Jeśli nie to mógłbym prosic o nią?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi