Skocz do zawartości

Gdzie zniknęła modyfikacja x64 ? (build 17134.320)


jacekdino

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, rafik1 napisał:

Jeżeli masz opinię do mojego wpisu, zwróć się do mnie. "Wy" to dosyć liczna grupa.

Tu nie chodziło głównie o ciebie... Przez takich jęczących, marudzących ludzi, którzy dostają coś za darmo a i tak tego nie potrafią docenić, admin zrezygnował z tworzenia własnych modów. Zaraz kolejny zrezygnuje, bo jak to polak uważa, że mi się należy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zawiedziony tym systemem, przeliczyłem się mocno...

Chrome nie chcial się zainstalować wcale, musiałem pobierać instalator offline, instalacja sterowników z błędami, ale jakoś przeszła...

Bluetooth nie chce działać wcale, system uważa że posiada włącznik iż to zwykły dongle, instalacja zewnętrznego oprogramowania do BT nie jest możliwa (nie wykrywa bt) i po co tutaj za przeproszeniem naje***e w tym prawokliku opcji typu drukarki off/on, nie mozna tego było wepchnąć w jakąś kategorię?

 

NIE POLECAM

SCH 7  za to BARDZO POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, TheRefuze napisał:

Jestem bardzo zawiedziony tym systemem, przeliczyłem się mocno...

Chrome nie chcial się zainstalować wcale, musiałem pobierać instalator offline, instalacja sterowników z błędami, ale jakoś przeszła...

Bluetooth nie chce działać wcale, system uważa że posiada włącznik iż to zwykły dongle, instalacja zewnętrznego oprogramowania do BT nie jest możliwa (nie wykrywa bt) i po co tutaj za przeproszeniem naje***e w tym prawokliku opcji typu drukarki off/on, nie mozna tego było wepchnąć w jakąś kategorię?

 

NIE POLECAM

SCH 7  za to BARDZO POLECAM

To chyba tylko u Ciebie są takie problemy. Mam ten System zainstalowany od samego początku, jest to jeden z najlepszych Systemów, który testowałem z Forum. Nie pasuje zainstalować oryginał.

bunio1 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TheRefuze nie chcę nikogo obrażać ale zanim coś napiszesz sprawdź ile narobiłeś błędów, bo pierwszym podstawowym było nie przeczytanie poradnika. Używam tego moda od października i doprawdy zero problemow i nieładnie z Twojej strony używać takich słów, które mogą obrażać autora @schonaldo.  Jest skrypt do modyfikacji prawokliku który integruje w rozwijane menu ale oczywiście też to przeoczyłeś. Nie dziwię się że coraz mniej chętnych na udostępnianie modów. Zainstaluj sobie czyściocha zobaczysz jaki jest wspaniały i bezbłędny. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2018 o 15:37, bunio1 napisał:

@TheRefuze nie chcę nikogo obrażać ale zanim coś napiszesz sprawdź ile narobiłeś błędów, bo pierwszym podstawowym było nie przeczytanie poradnika. Używam tego moda od października i doprawdy zero problemow i nieładnie z Twojej strony używać takich słów, które mogą obrażać autora @schonaldo.  Jest skrypt do modyfikacji prawokliku który integruje w rozwijane menu ale oczywiście też to przeoczyłeś. Nie dziwię się że coraz mniej chętnych na udostępnianie modów. Zainstaluj sobie czyściocha zobaczysz jaki jest wspaniały i bezbłędny. Pozdrawiam.

Gdyby post nie zniknął to może by przeczytał 

TheRefuze lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mayex strona 1 post 2 autor wyjaśnia co i jak nie jest to jego winą że kompilacja zniknęła. Jeśli ktoś instaluje moda nie mając poradnika co wycięte co zostawione i co można/trzeba zrobić żeby wszystko hulało i nie było zonka to hmmm. Proszę popatrzcie na inne mody i opisy od autorów jakie często są obszerne i ile w nich ważnych informacji i proszę samemu wyciągnąć wnioski czy można instalować moda nic o nim nie wiedząc. Pozdrawiam.

TheRefuze lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2018 o 09:19, bunio1 napisał:

@Mayex strona 1 post 2 autor wyjaśnia co i jak nie jest to jego winą że kompilacja zniknęła. Jeśli ktoś instaluje moda nie mając poradnika co wycięte co zostawione i co można/trzeba zrobić żeby wszystko hulało i nie było zonka to hmmm. Proszę popatrzcie na inne mody i opisy od autorów jakie często są obszerne i ile w nich ważnych informacji i proszę samemu wyciągnąć wnioski czy można instalować moda nic o nim nie wiedząc. Pozdrawiam.

Jeżeli nie wiesz dokładnie to nie wypisuj głupot. Został wykasowany cały Temat @schonaldo, było tam opisane bardzo dokładnie wszystko co należy zrobić po zainstalowaniu Systemu. Po zainstalowaniu Systemu na pulpicie jest Folder, w którym jest dokładny opis co należy zrobić i wszystkie pliki do prawidłowego działania systemu. Zanim zaczniesz coś pisać to się dobrze zastanów co piszesz, żeby nie wyjść na  idiotę, poniżej masz przykład jak wyglądał Temat, który został wykasowany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie