Jump to content
mgcompany

Tablet 2w1 z Atomem X5-Z8300 i 4GB RAM - szukam okrojonego Win10 x64 Home

Recommended Posts

Cześć! Jak w tytule, mam taki sprzęt jak Kiano Intelect X2 HD z Atomem X5-Z8300 i 4GB RAMu, w środku siedzi Win10 Home i szukam okrojonej wersji systemu, bo w tle ciągle chodzą jakieś syfy od M$ i jest patrząc na task managera, to wszystkie wykresy ciągle skaczą jakbym miał jakiegoś streama.

Nie bardzo mam czas i siłę przeglądać wszystkie tematy z modami, więc może ktoś bardziej ogarnięty poleci Win10 x64 Home (żeby się aktywował) pod tableto-laptopa, najlepiej coś świeżego np. 1803. Sprzęt służy głównie do odtwarzania filmów i przeglądarki.

Obraz "dysku twardego" mam zrobiony, kopię sterowników do sprzętu też mam. 

Nie, nie jest ciężko, tylko trzeba mieć czas na szukanie, a u mnie z słabo z czasem i czytaniem każdego opisu lub wątków z osobna, kiedy często w wielu nie jest nic konkretnego opisane przez co trzeba wertować kilka stron. Się nie denerwujcie, że ludzie zadają pytania.

Dziękuję za linka, tylko szukam Home, chyba że Pro też pójdzie na kluczu z Home?

18 minut temu, mgcompany napisał:

Nie, nie jest ciężko, tylko trzeba mieć czas na szukanie, a u mnie z słabo z czasem i czytaniem każdego opisu lub wątków z osobna, kiedy często w wielu nie jest nic konkretnego opisane przez co trzeba wertować kilka stron. Się nie denerwujcie, że ludzie zadają pytania.

Dziękuję za linka, tylko szukam Home, chyba że Pro też pójdzie na kluczu z Home?

Nie pójdzie. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Chyba, że w sklepie Windowsa zakupisz upgrade.

@G77 Tamten sklep z 1709 z marca raczej nie bedzie sie nadawac do uzytku(jedynie aktywacja co sam tworca napisal). Po kliknieciu w Czyszczenie JG wyskoczy dodatkowo blokada w rejestrze na WU co jest potrzebne do instalacji aplikacji z Windows Store(na każdej wersji to wystepuje co mozna przeczytac w temacie a jak ktos nie sprawdzal dokladnie dzialania moda to zwyczajnie nie ma wiedzy. Ja sprawdzilem, tworca zapomnial o zmianie tej opcji w wersjach ktore WU mialy wspierac)