Skocz do zawartości

Ubuntu 18.10 w wersji beta gotowe do testów! Są śmiałkowie?


darkowal

Rekomendowane odpowiedzi

ubuntu-18.10-beta-new-theme.jpg

 

Możesz pobrać Ubuntu 18.10 Beta z serwera:

 

Pobierz Ubuntu 18.10 Beta [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Ubuntu, takie jak Ubuntu MATE i Ubuntu Budgie, również wypuściły nowe wersje beta. Są w większości takie same jak ich odpowiedniki w wersji Beta 1, z wyjątkiem dziwnych zmian tu i tam.

 

Pobierz Xubuntu 18.10 beta [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
Pobierz Kubuntu 18.10 beta [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
Pobierz Ubuntu Budgie 18.10 beta [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
Pobierz Ubuntu MATE 18.10 beta [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
Pobierz Ubuntu Kylin 18.10 beta [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na acer one jak drugi system pewnie za mocny ten ubuntu ? co , ledwo co ciagnie na nim win xp ale on musi w nim być ale przydałaby się jakaś lekka dystrybucja do sprawnego poruszania się w necie , polecacie coś sensownego aby postawić obok XP-ka ale mniej zasobożernego od niego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@berthold61

Polecam dla nowego użytkownika sprawdzenie takich oto linuxów 

Lubuntu [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
Xubuntu [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

AntiX : [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

SparkyLinux [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

PuppyLinux [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linux distra nie są mi obce , siedziałem na nich w latach 90-tych wtedy to szatany były np ulubiony mandrake 7-9 ech ale obecne to  już kolosy , ubu,kubu odpadają bo to już testowałem a puppy nie za bardzo chce współpracować z moją kartą sieciową ale sprawdzę jeszcze anti-xa i sparkiego , najlepsze distro to chyba slax a jak by dało się go jeszcze zainstalować to burza nawet na tych zdechlaku od acera by była .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2018 o 11:37, TheStraight napisał:

@berthold61

Polecam dla nowego użytkownika sprawdzenie takich oto linuxów 

Lubuntu [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
Xubuntu [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

AntiX : [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

SparkyLinux [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

PuppyLinux [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

MX Linux .pepermint i wiele innych 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciagłem tego antix-a rufusem zrobiłem pena coś tam odpali z wyborem klawiatury Amerykańskiej czy Europejskiej ruszy i czeka na jakieś komendy a z kąd mam wiedzieć co tam wpisać , normalne live odpalają a ten coś myśli że każdy ma łeb przepełniony komendami całego świata , zna ktoś co tam wklepać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, berthold61 napisał:

Linuxami bawiłem się już 20 lat temu więc coś tam wiem , chyba ściagłem jakąś dziwną wersję 260mb , teraz pobieram wersję baze coś ok 650mb , myślę że ta zaraz odpali , dam radę spokojnie

Więcej z Distrowatch [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antix już odpadł , szybki to fakt ale wnerwia mnie wpisywaniem za każdym razem tych haseł oraz instalowanie sterownika windowsowego karty sieciowej i nie ma opcji zapamiętania tylko po każdym uruchomieniu trzeba to robić , za dużo babrania a nie o to akurat mnie chodzi , jak ktoś tak lubi to fajny system i szybki , sam system potrzebuje ok 80mb ale już idiotyczna przeglądarka do internetu ok 300mb , że też kiedyś przeglądarki na 10mb potrafiły chodzić dziwne . jeszcze z 10 lat i do otwarcia przeglądarki potrzebne będzie  milion GB .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie