Jump to content
WinClub
toom18

Update windows 7 Pro do 10 pro czy się jeszcze da ?

Recommended Posts

Witam,
Czy da się zaktualizować jeszcze Windows 7 do Windowsa 10 ?
Zaczytuję:

Cytat

bezpłatna aktualizacja do Windows 10 dostępna jest nadal dla użytkowników, którzy korzystają z technologii z zakresu ułatwień dostępności

Czy nadal da się to zrobić w ten sposób ?
Dzięki za odpowiedź :>

Można również na czysto instalować od razu Win 10 nie podając klucza od Win 7 podczas instalacji tylko po zainstalowaniu Win 10 i kliknięciu aktywuj.

Generalnie wszystkie metody i sposoby aktywacji, aktualizacji Win 10 kluczem od Win 7, 8, 8.1 działają i będą działać po wsze czasy(znaczy do końca życia Win 10 lub MS). :)

Jeszcze jedno pytanie. Jak jest jeśli mam w8.1 pro box i aktualizuje go do 10 pro box czy dalej mam boxa czy po aktualizacji już nie ?
Co sądzicie o tym ?
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] Czytałem o tym sprzedawcy nawet na tym forum i podobno jest ok ? prawda to ?

@toom18
Po aktualizacji twój system uzyska licencje na uprawnieniach cyfrowych i będzie podpisana pod płytę główną więc boxem bym tego nie nazwał
A co do tego systemu
to jak najbardziej te systemy są ok (pod względem orginalności)
jednakże zamiast na allegro kup tu [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] ten sam system parę złotych taniej 

4 godziny temu, toom18 napisał:

Jak jest jeśli mam w8.1 pro box i aktualizuje go do 10 pro box czy dalej mam boxa czy po aktualizacji już nie ?

Nie, po aktualizacji będzie Win 10 OEM - nie można go dalej przenieść, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś za pomocą Win 8.1 BOX aktywował dowolną ilość komputerów i wszystkie zaktualizował do Win 10.

Jeśli mogę coś doradzić, to kup sobie taniej Windows 8 OEM od kogoś prywatnie - na Allegro lub OLX ok. 200pln

Win 8 OEM, to jedyny wyjątek w systemach MS, gdzie możesz przenosić licencję na inne komputery. Sam taki mam i wielu użytkowników forum których znam.

tak 365 to licencja czasowa do zakupu co rok [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] Subskrypcje można udostępnić 5 osobom (każda ma swojego OneDrive po 1TB) i każda może zainstalować na 5 PC  jak chcesz to możemy zrobić zrzutę 

A różnice miedzy Personal a Home Premium ?
Bo np tutaj personal ciupke taniej [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jak mi psy kompa oddadzą 2/3 tygodnie się odezwę, może będą jeszcze chętni xD
ten link gdzie dałeś jest dla 6 użytkowników. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Chcieli mnie wj... za współudział kradzieży sprzętu na ponad 300k ale nic na mnie nie znaleźli jak i nic na kompach i telefonie i umorzyli