Jump to content
WinClub
wiktorynek

Potrzebny obraz/instalka Office 2013 Home and Business PL

Recommended Posts

Jak w temacie potrzebuję kopię ISO oryginalnej płyty Office 2013 PL x64 SP1(lub bez SP1) Home and Business(Dom i Firma lub dla Użytkowników Domowych i Małych Firm - różne nazwy funkcjonują). Może być kopia ISO lub instalka z wypakowanego ISO. Nie interesują mnie dostępne w sieci oryginalne obrazy IMG, gdyż potrzebuję dostęp do katalogu Updates w celu jego aktualizacji. Nie jest mi potrzebny żaden aktywator czy klucz - posiadam własny oryginalny. Jeśli ktoś byłby tak miły wrzucić na jakiś serwer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam H&B. Oryginały z MS są w postaci IMG. Przekonwertowałem do ISO bez jakichkolwiek modyfikacji i tylko takie posiadam. Może być?

 

//

Dobra, już wiem, o co Ci chodzi. Nie pomogę. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś mi tu śmierdzi i nie chodzi o to, że zdjąłem buty... ;) Zauważcie, że wszystkie obrazy dostępne w sieci, czy to poprzez jakieś downloadery, czy bezpośrednio z linków, mają format obrazu IMG i pliki instalacyjne w postaci plików DAT. Ostatnie "normalne" ISO z folderami to Office 2010. Spotkał się w ogóle ktoś z instalką Office 2013 w takiej formie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co ciekawe - są, ale wyłącznie wersje ProPlus (Retail i VL). Poradniki aktualizacji tez:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Edited by P1O
Niestety, nie udało mi się znaleźć żadnej instalki H&S i H&B w innej postaci, niż te z archiwami DAT.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam jeszcze ciekawsze spostrzeżenia o których nie miałem pojęcia, a które dotyczą obrazu IMG:

- WU nie pobiera dla tej wersji żadnych poprawek

- ręczna próba instalacji SP1 kończy się komunikatem o braku wspieranej wersji pakietu Office 2013

- podczas instalacji nie można wybrać tylko potrzebnych składników

- w gratisie instaluje się SkyDrive

Szajs! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra. Prośba o sprawdzenie czegoś. Posiadam licencję na Office 2013 H&S. Na próbę zainstalowałem Office 2013 ProPlus z obrazu o normalnym układzie folderów. Po wpisaniu swojego klucza H&S ujrzałem oczywisty komunikat o niezgodności klucza. Wypróbowałem więc jakiś klucz Office 2013 H&B znaleziony poprzez Google. Po jego wpisaniu pokazał się zielony ptaszek za polem z kluczem, symbolizujący, że klucz pasuje. Klucz od Office Home & Business został przyjęty przez instalator Office Professional Plus. Oczywiście aktywacja przez Internet nie przeszła, bo klucz od Googla wykorzystany był pewnie jakiś milion razy, ale chodzi mi o sam fakt zaakceptowania klucza przez instalator. 

 

Czy posiada ktoś licencję na Office 2013 Home & Business, by móc sprawdzić, czy użycie jego klucza przejdzie również aktywację? W ten sposób sprawa z tematu byłaby rozwiązana. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teoretycznie mógłbym to sprawdzić, tylko nie chce mi się deinstalować Office 2013 i ponownie instalować inną edycję, a w razie czego czynności te jeszcze raz powtórzyć. Kwestia druga - mój klucz działa tylko przez aktywację telefoniczną. Czy ID produktu mógłby pasować do klucza od innej edycji? Może sprawdzę na innym wolnym komputerze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zatem sprawdź w nadmiarze wolnego czasu. ;) Intryguje mnie ten zielony ptaszek w instalatorze ProPlus po wpisaniu klucza H&B. Może być tak (nie można tego wykluczyć, póki nie zostanie to empiryczne zaprzeczone), że zainstaluje się edycja Office, której klucz podamy instalatorowi ProPlus

...i ostatecznie sprawę zaktualizowanej instalki miałbyś z głowy, pobierając łatwo dostępny obraz ProPlus (o "normalnym" układzie folderów) do użytku z licencją H&B. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najdziwniejsze jest to, że w każdej edycji jest zawarta licencja i nawet nie pasuje instalka ProPlus VL do klucza ProPlus Retail i na odwrót. A może miałeś instalkę multi? - jest taka na forum z Office 2007.

 

P.S. A może jest ktoś kto nie chce udostępnić, ale posiada oryginalną płytkę z Office 2013 Home and Business(Dla Użytkowników Domowych i Małych Firm) i podrzuciłby chociaż screena jak wygląda zawartość płyty, aby rozwiać wątpliwości.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information