Skocz do zawartości

android tv box ktory wybrac ?


G77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam starszy model tv sharp 40" full  hd led bez bajer ,szukam jakis adroid box tv aby mozna na nim zainstalowac puffin browser(dziala na nim flash player) i zeby dzialaly strony wiz1.net jak i tele-wizja.ru 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

czy ten bedzie lepszy 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

a moze kiano slimstick z w10 , czy jest lepszy od tych na androiddzie ? mozna na olx wyrwac za 100-200zl

pozdro :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego  " po prawdzie  prawić "  jak dla mnie żaden !. Widzę  że  kalkulujesz  tak  do 200 zł ale  uwierz mi  z doświadczenia że "szkłem  czterech liter nie da rady  wytrzeć " przerobiłem ten temat  wzdłuż  i wszerz  i zawsze będzie  D.........   z tyłu.

Jeżeli  z różnych  przyczyn  inaczej nie możesz  to po niżej  2 GB ram  nie zwracaj uwagi  na te maleństwa  ( opcja 2 na alegro ) , a co  do  kiano slimstick z w10  to  nie  bo to  złom  są  dużo lepsze.

Co do  sieciówki  w nich  to jak tylko będziesz " brał "  to  100-ta  Ci wystarczy  ale jak będziesz  chciał  puszczać  na inny tv  to  mus 1 GB mieć.

Ja na dzień dobry  z zabawą  w tym temacie  polecałbym  Ci  jakiś  dobry tuner sat na linux  (  od 300 do 550 zł  nawet już z 4K ) , talerz 90 ( nie mniej nie więcej ) z osprzętem  około 120 zł  a konwerter dwójkę  mogę  Ci dać  w prezencie   i masz " szwagra w kasie "  to co potrzebujesz i dużżżżżżżo   więcej.

Wiem  że zawsze wszystko opiera się o kasę  ale wybór  takich pół  środków kończy się  wkur........  i wywaleniem takiegoś czegoś  do szafy lub na śmietnik tak więc  pomyśl  z pięć  razy  żebyś  sobie  nie  " pluł  w  brodę "  a mogłem zrobić tak.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, LAGUNA napisał:

Zerknij jeszcze.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]/95-tv-box/ranking.html

Strona, której szukasz, nie istnieje.

Sprawdziliśmy wszędzie - albo została usunięta, albo link jest niepoprawny.

3 godziny temu, woj_ani217 napisał:

Kolego  " po prawdzie  prawić "  jak dla mnie żaden !. Widzę  że  kalkulujesz  tak  do 200 zł ale  uwierz mi  z doświadczenia że "szkłem  czterech liter nie da rady  wytrzeć " przerobiłem ten temat  wzdłuż  i wszerz  i zawsze będzie  D.........   z tyłu.

Jeżeli  z różnych  przyczyn  inaczej nie możesz  to po niżej  2 GB ram  nie zwracaj uwagi  na te maleństwa  ( opcja 2 na alegro ) , a co  do  kiano slimstick z w10  to  nie  bo to  złom  są  dużo lepsze.

Co do  sieciówki  w nich  to jak tylko będziesz " brał "  to  100-ta  Ci wystarczy  ale jak będziesz  chciał  puszczać  na inny tv  to  mus 1 GB mieć.

Ja na dzień dobry  z zabawą  w tym temacie  polecałbym  Ci  jakiś  dobry tuner sat na linux  (  od 300 do 550 zł  nawet już z 4K ) , talerz 90 ( nie mniej nie więcej ) z osprzętem  około 120 zł  a konwerter dwójkę  mogę  Ci dać  w prezencie   i masz " szwagra w kasie "  to co potrzebujesz i dużżżżżżżo   więcej.

Wiem  że zawsze wszystko opiera się o kasę  ale wybór  takich pół  środków kończy się  wkur........  i wywaleniem takiegoś czegoś  do szafy lub na śmietnik tak więc  pomyśl  z pięć  razy  żebyś  sobie  nie  " pluł  w  brodę "  a mogłem zrobić tak.

 

niestety nie mam szans na antene sat ,blok ocieplony swiezo i nie pozwola , zostaje net tylko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, G77 napisał:

niestety nie mam szans na antene sat ,blok ocieplony swiezo i nie pozwola , zostaje net tylko 

Jak się uprzesz i zaczniesz powoływać się na paragrafy - pozwolą. Administrator musi Ci wskazać alternatywne miejsce montażu anteny, jeśli zabrania na elewacji. 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Jak coś, to mam na sell: Alfawise S95, 2GB RAM, 16GB ROM :E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz powinna działać :-)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

a tutaj  troszkę o tym podanym przez kolegę @KacipL

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Xiaomi MiBox 4K i jestem zadowolony. Niby mam w TV SMART ale MiBOX dużo lepszy. Używam głównie do Netflixa ale z odtworzeniem multimediów z NASa też nie ma problemu. Kodi również działa bez problemu. Zamawiając w Chinach powinno wyjść ~200zł

Na start dostajesz aktualizację do Oreo

LAGUNA lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy ja napisalem wyraznie ,aby pod jakas przegladarka np. puffin browser dzialaly strony wiz1.net i tele-wizja.ru , reszta obojętnie

Godzinę temu, zbigniew59 napisał:

Poczytaj tutaj - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

ale to z 2015roku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, G77 napisał:

Strona, której szukasz, nie istnieje.

Sprawdziliśmy wszędzie - albo została usunięta, albo link jest niepoprawny.

niestety nie mam szans na antene sat ,blok ocieplony swiezo i nie pozwola , zostaje net tylko  

Jak masz balkon  to na balustradzie  wieszasz  i nie ma problemu  ja tak też mam bo budynek też ocieplony itd.., a  jak nie da rady  to wybieraj takie  pudełeczko z Andkiem  co by Ci obsłużyło  OSCAM  są takie ,ale nazwa ?  nie pamiętam nie grzebie  już w tym bo to   .............two .

 

37 minut temu, zaba44 napisał:

Na Android TV można zainstalować prawie każdą aplikacją z pliku APK. Wiec jeżeli działa ci to na jakieś przeglądarce na telefonie z androidem to na na AndoidTV też powinno działać. 

Kolego nie prawda  - można nie raz coś  przekręcić  ale trzeba się  napocić i nie zawsze wyjdzie jak trzeba.

 

PS.

sprawdź  to  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, woj_ani217 napisał:

Kolego nie prawda  - można nie raz coś  przekręcić  ale trzeba się  napocić i nie zawsze wyjdzie jak trzeba.

Te aplikacje które potrzebowałem zainstalowałem wszystkie. W tym też przeglądarki www których nie było w sklepie. Czasem jest problem z obsługą pilotem ale od tego mam klawiaturę z touchpadem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam kupić jakiegoś laptopa lub pc z prockiem , który obsługuje funkcje VT lub Hyper-Threading a najlepiej z obie i z jakąś kartą graficzną (byle nie integre) :) Dysk nawet 64gb starczy ... ściągasz android-x86 7.1 , wgrywasz go na penka , dysk pc formatujesz na ext4 , instalujesz i jechana :P W taki sposób masz android box'a z mega szybkością , sam używam na starym laptopie z mobility radeon hd 2400 , 4gb ram oraz procek intel dual t2330 i działa jak ta lala :D Nawet gry typu Foward Assault , C-ops lub Bullet Force chulają jak ta lala ,  gdzie procek nie wspiera VT xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, backspacepl napisał:

Polecam kupić jakiegoś laptopa lub pc z prockiem , który obsługuje funkcje VT lub Hyper-Threading a najlepiej z obie i z jakąś kartą graficzną (byle nie integre) :) Dysk nawet 64gb starczy ... ściągasz android-x86 7.1 , wgrywasz go na penka , dysk pc formatujesz na ext4 , instalujesz i jechana :P W taki sposób masz android box'a z mega szybkością , sam używam na starym laptopie z mobility radeon hd 2400 , 4gb ram oraz procek intel dual t2330 i działa jak ta lala :D Nawet gry typu Foward Assault , C-ops lub Bullet Force chulają jak ta lala ,  gdzie procek nie wspiera VT xD

Boxy kupuje się dlatego że są małe, bezgłośne, pobierają mało prądu. Do tego te lepsze mają Android TV gdzie nie trzeba się męczyć z ustawianiem interfejsu pod tv w zwykłym androidzie tylko kupujesz i używasz od razu. Jeszcze dokupić sobie do tego pilot np. MX3 airmouse bo nie wszystkie aplikacje obsługują sterowanie przyciskami i można używać.

 

18 godzin temu, G77 napisał:

koledzy ja napisalem wyraznie ,aby pod jakas przegladarka np. puffin browser dzialaly strony wiz1.net i tele-wizja.ru , no i zeby mial full hd bo tv ma 

 

Przez przeglądarkę to będzie bardziej męczenie się niż oglądanie z tych stron co napisałeś. Lepiej poszukać sobie jakąś wtyczkę do kodi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, G77 napisał:

ale mi odpowida ogladanie  z tych stron co napislalem bo sa free,

a nie bede placil za kodi czy cos innego 

Kodi jest darmowe i ma właśnie wtyczki tego typu stron co napisałeś a korzystać można nawet za pomocą zwykłego pilota od tv jeśli tv obsługuje hdmi cec.

Nie wiem co oglądasz. jest np. wtyczka sportowa z meczami w różnych językach w tym pl. sport 365 live. do tego brak jakichkolwiek reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie