Jump to content
WinClub
schonaldo

SCH7(HP&PRO)(24.11.18r aktualizacje)(NVME, USB 3.0, Ryzen, Intel6-8gen)

Recommended Posts

Mam pytanko czy zainstaluje ten system na laptopie asus gl752vw albo dać sobie spokój. Dzięki za pomoc z góry

Jeżeli w złym miejscu zadałem pytanko to proszę o podpowiedź w którym miejscu go mogę zadać aby otrzymać odpowiedź. Z góry dziękuję

Hej, poproszę o sterowniki (paczki sterowników)  dorzucone do instalek/modów, w szczególności  SATA/AHCI z wersji SCH 7.  Instalowałem starszego MOD'a od stromotnik ale brakowało sterownika SATA (do laptopa) pomogła jedynie instalacja wersji SCH 7 , dyski wykryte poprawnie ale system wg mnie troche za mocny na lapka. Oczywiście z neta adekwatne sterowniki nie działały... Dzięki !

W dniu 15.06.2019 o 07:26, dsada223 napisał:

poproszę o sterowniki (paczki sterowników)  dorzucone do instalek/modów, w szczególności  SATA/AHCI z wersji SCH 7.  Instalowałem starszego MOD'a od stromotnik ale brakowało sterownika SATA (do laptopa)

Każdy system od Visty wzwyż ma natywnie wbudowane sterowniki mass storage potocznie nazywane SATA/AHCI, więc nie w tym był błąd, bo nikt nie wyciął tego sterownika, ani nie integrował.

Nie zauważyliście że tego modera już BARDZO DAWNO nie ma na tym forum?

Temat jest martwy, a na wasze pytania mógłby odpowiedzieć tylko autor.

Link na mega działa - ale to jest już STARY mod - NIE AKTUALIZOWANY.

Hej mam problem z uruchomieniem instalacji na usb na płycie GA-M52L-S3 instalator windows zawiesza sie na logo windowsa 10. Pendrive sformatowany pod fat32 jak i ntfs i nic nie dziala

Witam, dla osób co mają problemy z instalacją tego systemu na płytach głównych z chipsetem b450 i procesorem raven, sumit ridge pod amd 
pobieracie ten plik wypakowujecie wskazujecie plik obrazu tworzycie nowy ten program doda sterowniki usb 3.1 oraz 3.0 do obrazu nie naruszając stabilności 
oczywiście bez tego zainstalujecie system lecz nic nie zrobicie ponieważ porty usb nie będą działać a jak już wypaliliscie obraz na pendrive  to pozostaje uruchomić na nowo instalator 
wypakować te pliki na pen-drive z instalką i kliknąc przy wyborze partycji załaduj sterownik i wyszukujecie podpisane pod waszą płytę działa to na asrcok b450m r4.0 i zapenwne innych  płytach z chipsetem b450 od gigabyte i reszty 
instalacja samego systemu moze byc wykonana z portu usb 3.0 dziala. 

NIZEJ PEŁNA instrukcja 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

jezeli linki trzeba ukryc samodzenielnie przy odpowiedzi niestety nie wiem jak to zrobic :E

ciekawe czy autor jeszcze przegląda te forum, przydałaby się taka wersja do ryzenów itd ale przerobiona z wersji finalnej czyli tegorocznej tuż po zakończeniu wsparcia dla W7