Skocz do zawartości
schonaldo

SCH10 1709 (aktualizacje 27.08.2018 MOD)(link wygasł chwilowo nieaktualne)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.mam dwa pytania związane  z tym modem

-   jak cofnąć wpis (w rejestrze ):screen logon

-  jak zmienić tło ekranu logowania (nie chodzi tu o ekran blokady ta opcja jest dostępna w ustawieniach) próbowałem programem  Win10BG changer,ale  z tą wersją Windowsa  nie działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, zibi505 napisał:

Witam.mam dwa pytania związane  z tym modem

-   jak cofnąć wpis (w rejestrze ):screen logon

-  jak zmienić tło ekranu logowania (nie chodzi tu o ekran blokady ta opcja jest dostępna w ustawieniach) próbowałem programem  Win10BG changer,ale  z tą wersją Windowsa  nie działa

Tło ekranu logowania normalnie zmieniasz w opcjach i możesz wybrać swój obraz bez potrzeby używania innych programów które zazwyczaj są już niekompatybilne.

Dodaje wpis do rejestru który ci pomoże:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Zainstalowałem ten system i mam problem - nie mogę go aktywować.

Zaraz po instalacji ustawiam konto administratora i po połączeniu z microsoftem wyświetla, że system nie jest aktywowany bo nie można połączyć się z jakąś usługą MS.

Przy ręcznym wpisaniu klucza to samo. Nie wyłączałem żadnych usług.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam problem z aktywacją bluetooth, zrobiłem wszystko jak było napisane niestety nie wykrywa mi w ogóle urządzeń sterowniki mam zainstalowane. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, zbigniew59 napisał:

Witam. Zainstalowałem ten system i mam problem - nie mogę go aktywować.

Zaraz po instalacji ustawiam konto administratora i po połączeniu z microsoftem wyświetla, że system nie jest aktywowany bo nie można połączyć się z jakąś usługą MS.

Przy ręcznym wpisaniu klucza to samo. Nie wyłączałem żadnych usług.

W 0&0 mogłeś wyłączyć usługi. tutaj skrypt do aktywacji(potem zastosuj usługi Core oraz harmonogramUsunWpisy w folderze PrivTune)

@January21

W folderze PrivTune masz folder o nazwie,, skrypty, bluetooth xbox". Skopiuj z niego plik ,,AktywacjaBluetooth" na pulpit i uruchom jako administrator.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bezpośrednio po instalacji-nic nie robiłem-tylko uruchomiłem konto MS.

A po uruchomieniu usługi core bat nie mogę logować się za pomocą pin - na Twoim 1803-na którym znowu jestem, tylko normalnie za pomocą hasła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbowałem drugi raz - zastosowałem ten skrypt i windows się aktywował. Następnie zatrzymałem WU za pomocą twojego skryptu i na razie jest ok.

A co zrobić aby po skrypcie core można dalej logować się za pomocą pinu?

Korzystam z backupów Acronisa, dlatego mogę się bawić w testowanie różnych systemów w realu.

U mnie przywrócenie kopji acronisem trwa ok. 2 minuty. POLECAM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, zbigniew59 napisał:

Spróbowałem drugi raz - zastosowałem ten skrypt i windows się aktywował. Następnie zatrzymałem WU za pomocą twojego skryptu i na razie jest ok.

A co zrobić aby po skrypcie core można dalej logować się za pomocą pinu?

Korzystam z backupów Acronisa, dlatego mogę się bawić w testowanie różnych systemów w realu.

U mnie przywrócenie kopji acronisem trwa ok. 2 minuty. POLECAM.

Nigdy nie korzystałem z tej funkcji, mogę opierać się jedynie na domysłach: spróbuj włączyć usługe związana z ustawieniami czyli:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]  uruchom jako administrator( sprawdź czy pin zadziała)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, karolkarol216 napisał:

reupload?

Wydam już z aktualizacjami oraz nowinkami w postaci panelu w prawokliku do tygodnia więc nie zrobie reuploadu.(nie posiadam iso)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 18.11.2018 o 13:16, GrelYk napisał:

jak dodać spowrotem funkcje pulpit zdalny potrzebny mi jest do instalacji Norton internet security bez tego nie chce iść ;/

Nie instaluj nortona, avasta, avg, to wszystko mozna wrzucic do jednego worka ;) ... szkoda komputera. defender działa lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.11.2018 o 00:07, schonaldo napisał:

Wydam już z aktualizacjami oraz nowinkami w postaci panelu w prawokliku do tygodnia więc nie zrobie reuploadu.(nie posiadam iso)

kiedy można się spodziewać nowej wersji ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio zostałem zaskoczony nowymi projektami i niestety wszelkie plany z modami były na ostatnim miejscu. Dopiero co można powiedzieć praktycznie skończyłem wersje z 7. Tutaj na 10 obecny stan prac wygląda tak:

gotowa baza 1709 z aktualizacjami do dnia dzisiejszego wersja Pro, prawie gotowa baza Home(brakuje juz niewiele mozna powiedziec jest 80%)

-jakieś 10% gotowych skryptów do prawokliku.

Jeżeli nic mnie już nie zaskoczy to wszystko powinno się udać gdzieś w okolicach urodzin Adama Małysza(3 grudnia)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 24.11.2018 o 23:35, schonaldo napisał:

gotowa baza 1709 z aktualizacjami do dnia dzisiejszego wersja Pro, prawie gotowa baza Home(brakuje juz niewiele mozna powiedziec jest 80%)

-jakieś 10% gotowych skryptów do prawokliku.

Będziesz robił swojego moda na bazie 1809? Czy 1709 jest na tyle stabilny, że nie ma sensu kombinować na nowszych?
Po kupnie SSD chcę zrobić świeżą instalację (klonowanie nie wypaliło) czegoś bez śmieci ale kompletnego i stabilnego.
Druga rzecz. Instalując Twoją modyfikację jaka jest możliwość aktualizacji? Nadpisywanie kolejnym obrazem po prostu?

PS. Mam ASUSa VivoBook Pro 15 z i5-7300HQ/8 GB RAM + SSD NVMe ADATA, więc zastanawia mnie czy cokolwiek zyskam instalując Twojego moda przy takiej kombinacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] Kupiłem TV, który obsługuje Miracast, ale tutaj to jest chyba usunięte. Jak można to przywrócić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 11.12.2018 o 10:34, PiOtR71 napisał:

Witam. Czy ktoś z użytkowników może wystawić obraz tego systemu na google drive albo gdzieś jak komu pasuje :) Pozdrawiam :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi