Skocz do zawartości
schonaldo

ThunderSpectre7(Ryzen,Intel 7-8gen, USB3, NVME)

Rekomendowane odpowiedzi

Toshiba satelite c50d, z dyskiem w stylu GPT oczywiście UEFI.  Wszystko ładnie się instaluje, aktualizuje ustawienia rejestru i po restarcie wisi na system32/drivers/CLASSPNP.SYS. Tak wiem, po co się męczyć z GPT. Lapek nie jest mój lecz kumpeli i wolałbym jej zachować Recovery by w razie czego przywrócić oryginalny 8.1. żeby było ciekawiej teraz nie chce przywrócić 8.1 z recovery :P upiera się że win 7.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, notbadplayer napisał:

super modyfikacja. Mam tylko pytanie, który system bedzie bardziej "lite"? ThunderSpectre czy SCH7?

szukam systemu na beznadziejnie słabego laptopa z amd e-450, zależy mi tylko na płynnym przeglądaniu Internetu.

pozdrawiam

SCH7 jest nowszą wersją ThunderSpectre więc naturalnym jest że SCH7 będzie lepsza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4.01.2019 o 23:06, moszter napisał:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Wuuut?? Mirror z 4stycznia i też już padł? 

ReUp Proszę do wersji Zwykłej jak i Crystal. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, Yuuki napisał:

Wuuut?? Mirror z 4stycznia i też już padł? 

ReUp Proszę do wersji Zwykłej jak i Crystal. 

Zwykła wersja działa, tylko URL Link źle się zrobił, już go poprawiłem, popołudniu zrobię re-up wersji Crystal, tak to jest może, bot się doczepić za DMCA i po dniu znikną, albo może nie doczepić się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Przepraszam, że dopytuję, ale czy wersja zwykła ma tylko usunięte to co jest wymienione w sekcji "Całkowicie usunięto"?

Czy ta wersja także posiada sterowniki USB 3.0 i NVMe? (ważne bo mam dysk NVMe, a twoje sterowniki mi działają sprawdziłem na wersji SCH)

Screen sugeruje, że jest dostępne AERO ale dla pewności pytam (zależy mi na aero, bo bez tego jest straszny tearing obrazu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Bodzio napisał:

Witam

Przepraszam, że dopytuję, ale czy wersja zwykła ma tylko usunięte to co jest wymienione w sekcji "Całkowicie usunięto"?

Czy ta wersja także posiada sterowniki USB 3.0 i NVMe? (ważne bo mam dysk NVMe, a twoje sterowniki mi działają sprawdziłem na wersji SCH)

Screen sugeruje, że jest dostępne AERO ale dla pewności pytam (zależy mi na aero, bo bez tego jest straszny tearing obrazu)

Tak, usunięte tylko to co wymienione.

Tak, ma wszystkie sterowniki co wersja [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników], sterownik wpisane w pierwszym [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników].

I tak zwykła wersja ma AERO tak ja na screen'ie oraz opisie @schonaldo w pierwszym [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników].

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi