Skocz do zawartości

Win 7 : Win 10 FPS


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć który system pod wydajność w grach? 

System będzie zainstalowany na dysku SSD 

Np: W  CS GO mam więcej fps o 20 na Win 10 ale za to nie jest stabilny i lata 299 -292 fps a na windows 7 jest stałe 299 ale za to na innej mapie jest więcej 

Będe grać w: GTA V, CS 1.6, GO, Far Cry 4, ETS 2

 

Sprzęt: Pentium G4560 

Ram: 8 gb (2133)

GPU: MSI RX 460 2 GB

Płyta: Asrock h110m dvs r3.0 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat przy podobnej konfiguracji więcej fps mam na win10

btw system trzeba odpowiednio skonfigurować win7 jak i win10 wyłączając zbędne procesy (a win10 zwłaszcza pieprzonego defendera)

zalecam instalacje obu, porób testy i zostać przy wydajniejszym na twojej platformie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie Windows 7, jak nie chcesz Windows 8.1. Windows 10 jest zabłędowanym srotem, tylko i wyłącznie go polecę jak ktoś chce [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] i pograć w [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników].

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Choć ponoć na [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] oraz [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] jest [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników].

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

DX12forWin7.png.5de38b965f18e69c9de96cfc06d9a108.png

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] / działający link -> [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

dhu8.1.png.348951c849cb7ac4b7f42fb5567d49c2.png

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, everytime napisał:

W  CS GO mam więcej fps o 20 na Win 10 ale za to nie jest stabilny i lata 299 -292 fps a na windows 7 jest stałe 299 ale za to na innej mapie jest więcej 

nie rozumiem. 10 jest nie stabilna bo fps lata 299-292 czego oczywiście odczuć nie możesz chyba że patrząc na cyferki. a 7 ma stałe 299 i na innej mapie więcej więc nad czym ty się zastanawiasz jak 7 ma więcej fps i jest stabilna?

 

Godzinę temu, M4T  napisał:

To kapki sie słabo na optymalizacji znasz, bo ja mam najwięcej fps na 8.1

tak! to że ty masz więcej fps na 8.1 to jest dobry wyznacznik że ten system jest najlepszy do gier!

scarley jones lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, podlos napisał:

tak! to że ty masz więcej fps na 8.1 to jest dobry wyznacznik że ten system jest najlepszy do gier!

Uuu co za uszczypliwość, ja zawsze wypowiadam się względem swego sprzętu/sprzętów ale jak widać muszę to za każdym razem pisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, M4T  napisał:

Ehh bez urazy tak na koniec dalej dawajcie sie ruchać dla M$ i używajcie w10 :)

ja tylko jeszcze dodam żebyś nie zapomniał że w7, w8.1 i w10 to są systemy od firmy Microsoft, żeby ci tam przypadkiem nowe poprawki czegoś nie popsuły w tej twojej 8.1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt normalny nie używa WU a tym bardziej WU w Windows 10.. Co wy widzicie w tym systemie, taki nowy taki ładny a sypie się jak 20 letni passat po milionie kilometrów z kręconym licznikiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, podlos napisał:

a tylko jeszcze dodam żebyś nie zapomniał że w7, w8.1 i w10 to są systemy od firmy Microsoft, żeby ci tam przypadkiem nowe poprawki czegoś nie popsuły w tej twojej 8.1 :)

W gwoli ścisłości w10 nie ma nic w spólnego z normalnym systemem operacyjnym (czytaj usługa) gdzie bez internetu jest to G warte :) wykastrowanie też mało daje nadal to telemetryczny śmietnik. Co do 8.1 to nie używam WU, hahaha na win 10 mi sie przejadło ale w końcu zrozumiałem i wyjąłem rękę z nocnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bison616 napisał:

Tylko, że mam ten model i w testach które przeprowadzałem pod win10 było lepsze wyniki samego CPU jak i testów ogólnych

Oczywiście testy robiłeś na czystych systemach (nie modach) ze sterownikami dedykowanymi a nie tymi z WU ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bison616 napisał:

Tylko, że mam ten model i w testach które przeprowadzałem pod win10 było lepsze wyniki samego CPU jak i testów ogólnych

bo najlepiej jak komuś coś nie działa to napisać że jest to złe

 

wszyscy hejt na tą 10 a ja do tej pory nie widziałem na tym forum jakiegokolwiek normalnego tematu gdzie było by napisane nie chcę 10 bo mam taki i taki błąd zawsze jest "telemateria, szpieg, bo nie chcę itd..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, podlos napisał:

wszyscy hejt na tą 10 a ja do tej pory nie widziałem na tym forum jakiegokolwiek normalnego tematu gdzie było by napisane nie chcę 10 bo mam taki i taki błąd zawsze jest "telemateria, szpieg, bo nie chcę itd..."

Hahahaha bo dla zwykłego kowalskiego system nie ma znaczenia skoro z neta korzysta, a że M$ kastruje panel sterowania i ogranicza kontrole nad systemem to co tam ważne że dx12 ważne że buble witch saga czy inne asphalty do grania na standardzie :L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, M4T  napisał:

To kapki sie słabo na optymalizacji znasz, bo ja mam najwięcej fps na 8.1

 

29 minut temu, M4T  napisał:

Uuu co za uszczypliwość, ja zawsze wypowiadam się względem swego sprzętu/sprzętów ale jak widać muszę to za każdym razem pisać :)

 

po tym co wyżej napisałeś ja już nie mam więcej pytań. i ty jesteś moderatorem? tego forum już chyba nic nie uratuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, podlos napisał:

po tym co wyżej napisałeś ja już nie mam więcej pytań. i ty jesteś moderatorem? tego forum już chyba nic nie uratuje

Bo nie daje sie ruchać przez M$ :L 

Ta korporacja celowo ubija 7 i 8.1 bo mało kto chce z własnej woli windows 10 i trzeba na siłe wpychać.

Coś co jest dobre ciężko wyplenić, a monopol musi sie zgadzać :L 

 

Aj a ty nadal z małej bez szacunku dla innych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, M4T  napisał:

Chciałbym zobaczyć te testy :)

Wybacz, ale nie mam scrennów a systemu nie będe od zera stawiał

Dodam tylko tyle, że faktycznie win10 jest wolniejszy od win7 na starcie jeżeli nie wyłaczy się paru usług (zwłaszcza defendera i indeksowana)

Jak się to ogarnie w obu systemach to win10 jest szybszy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, M4T  napisał:

Bo nie daje sie ruchać przez M$ :L 

Ta korporacja celowo ubija 7 i 8.1 bo mało kto chce z własnej woli windows 10 i trzeba na siłe wpychać.

Coś co jest dobre ciężko wyplenić, a monopol musi sie zgadzać :L 

 

Aj a ty nadal z małej bez szacunku dla innych :)

widzę że ty nie tylko piszesz nie na temat i nabijasz posty. dodatkowo nie potrafisz często przeczytać co ktoś napisał a jak ma rację zmieniasz temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie