Skocz do zawartości
pawel5428

cs 1.6 REAKTYWACJA! Jak dawniej :) Wbijać i grać !

Counter strike ..wolny wybór.Ankieta  

11 użytkowników zagłosowało

1. 1. Co wolisz?

• cs 1.6
      4
    • cs GO
      3
    • nie wiem.Lubię obie.:)
      1
    • nie gram,wolę inne
      3

• Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta zostanie zamknięta 30.07.2018 o 22:01

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, M4T  napisał:

całe gta v przeszedłem na minimalnych ustawieniach w 20-30fpsach w rozdzielczości 600x800

ja myślałem że granie na x360 czy ps3 to katorga. jednak się myliłem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma paskudnej grafiki. Gdyby tak było to nie grałoby tyle osób :) .

Że tak się wyrażę skoro dałeś radę grać w taniec pikseli gta V na minimalnych to czemu nie dałbyś mieć rady grać na najwyższych w natywnej rozdzielczości bądź w oknie(wiadomo słabe wsparcie ) . Widzę nierozmazany ak 47,m4reczkę, hud jest w porządku.Może nie jest tam graficznie jakoś rozbudowany mocno i nie wiem co jeszcze ale tu liczy się czysta gra.

A jak się nie podoba to wystarczy pobrać teksturpacka HD i już nie jest rozmazany! Są remasterowane tekstury w znacznie wyższej rozdzielczości jak komuś przeszkadza. Dużo modyfikacji i dodatków. Ja nie widzę bynajmniej przeciwskazań ;) v

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, podlos napisał:

ja myślałem że granie na x360 czy ps3 to katorga. jednak się myliłem

Nie każdego stać na lego :D

Nie mam gtx1080 tylko gt 720m :E

1 minutę temu, pawel5428 napisał:

Że tak się wyrażę skoro dałeś radę grać w taniec pikseli gta V na minimalnych to czemu nie dałbyś mieć rady grać na najwyższych w natywnej rozdzielczości bądź w oknie(wiadomo słabe wsparcie ) . Widzę nierozmazany ak 47,m4reczkę, hud jest w porządku.Może nie jest tam graficznie jakoś rozbudowany mocno i nie wiem co jeszcze ale tu liczy się czysta gra.

Jak byś czytał wszystkie moje komentarze byś wiedział że w 1.6 przegrałem tysiące godzin za małolata (oczywiście modowane textury), ale 1.6 to już przeżytek dla fanatyków, wielokrotnie próbowałem powrócić do 1.6 ale to już nie to co kiedyś, CS:GO zjadło 1.6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwielbiam nowe gry dopiero co wychodzące spod dłuta najlepszych ekip tworzących te produkcje. Oglądałem z zachwytem najnowszego wolfeinstein'a i był na prawdę supcio!

Uwielbiam nowe gry i bardzo się cieszę że grafika idzie do przodu i niech idzie jak najszybciej.Albo gry wyścigowe prawie jak prawdziwe! Albo metro Exodus,o ile dobre się wyraziłem.

Nie potępiam nowych gier na rzecz tych starych.Twierdzę że w stare można również się dobrze bawić tak jak w nowe.

cs 1.6 to prawdziwy klasyk i kto grał ten wie że wciąga mocno. Na pewno dopóki jest zgromadzona przy nim społeczność będę sobie w niego grał.

Ale z czasem zacznę też grać w cs go i powiem szczerze że nie mogę się doczekać aż go zakupię(pudełeczko) :) 

Nie wiem czemu  ale tak wam powiem ,lubię bardzo te najnowsze ale podobają mi się też gry z grafiką o taką i one są graficznie do siebie podobne.Zwróćcie na to uwagę.To gry takie jak: cs 1.6,gothic 1 i 2,colin mc rally 2.0,  serious sam 1 i 2,postal 2,hard truck 2 king,18 wheels of steel pedal to the metal ,call of duty 2,deadhunt, delta force helikopter w ogniu,jedi knight 2,el matador.

Jak taki jesteś do przodu to wbij na któryś serwer z tamtych co podałem. A zobaczysz czy taki przeżytek.Ludzie tam grają dzień w dzień i w nocy też często grają. :) 

Czyli znaczy się cs go też nie długo będzie przeżytek. :D 

1484685073_gkjfim_600.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, pawel5428 napisał:

cs 1.6 to prawdziwy klasyk i kto grał ten wie że wciąga mocno

Raczej wciągał mocno ale już nie wciąga. Tak czytam twoje wpisy i stwierdzam że nigdy nie grałeś w cs;go.

Owszem CS:GO ma swoje wady ale wciąga bardziej niż 1.6

Sam uwielbiam stare gry mam sentyment do Project I.G.I 1/2, Half Life 1/2, NFS U 1/2.

Co do nowych tytułów gier nie jestem zbytnio w temacie bo nie mam sprzętu by w nie grać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To prawda.Tylko oglądałem jak inni grali w cs  GO .Dlatego muszę to nadrobić.Na razie póki co, pozostaje przy cs 1.6 bo dobrze mi się gra i mam tam kolegów.:) Kto chce może się przyłączyć .

Mam potężną kolekcję gier od lat dziewięćdziesiątych aż po 2012 rok.To są przebrane przeze mnie gry i jest nie dziesiąt a ileśset. Nie wiem czy zdążę je wszystkie przejść albo chociaż pograć .XD 

A co dopiero nowe! Choruję na nowy pc z super grafą ale na razie mnie nie stać za bardzo i też mam średnio/niskiej klasy komputer znacznie odbiegający od twojego M4T :wavey:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To prawda.Tylko oglądałem jak inni grali w cs  GO

I wszystko jasne :)

Jak trochę pograsz w cs:go to wtedy się wypowiadaj i porównuj obie gry bo obecnie nie masz rzetelnego porównania.

Ta dyskusja nie ma sensu, jak pograsz jakiś czas we wszystkie tryby w cs:go to pogadamy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, pawel5428 napisał:

Nie lubię się przyznawać że nie mam racji  heheh! Ale to prawda.Wejdę tu do was później się jeszcze z wami poprzekomarzać. Pozdro !

Zainwestuj 40zł w cs:go.

Bo teraz te wszystkie twoje posty są za przeproszeniem g***oo warte :)

To tak jak bym mówił że gta sa jest lepsze od 5 nie grając w piątkę 5 :L

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje posty za przeproszeniem mają sporo ładu i składu. I wiem że starsze gry nie są takie gorsze od nowych tylko to już było,a nowe dopiero będzie . :) 

GÓWNO to leży w trawie i g***o jest nic nie warte a moje posty zawsze coś nowego wnosiły.Zobacz na liczbę wyświetleń moich ostatnich tematów co oznacza że zainteresowanie jest. Nasz mały spór o to co lepsze nie zmienił zbytnio całego tematu. To jest zaproszenie dla innych że jak chcą niech wbijają na serwery i grają ze "starą gwardią" która tam przebywa.Ja nie jestem taki próżny i pusty że lecę na nowe tylko. Bo wszyscy się rzucają i ja też muszę bo nowe i lepsze fajnie. Jak już pisałem: nowsze są super co nie oznacza że stare są gorsze.

I proszę się ze mnie nie śmiać bo przez twój ostatni post poczułem się nieco znieważony jakbyś we mnie tym gównem rzucał.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, pawel5428 napisał:

Nasz mały spór o to co lepsze nie zmienił zbytnio całego tematu. To jest zaproszenie dla innych że jak chcą niech wbijają na serwery i grają ze "starą gwardią" która tam przebywa.Ja nie jestem taki próżny i pusty że lecę na nowe tylko. Bo wszyscy się rzucają i ja też muszę bo nowe i lepsze fajnie. Jak już pisałem: nowsze są super co nie oznacza że stare są gorsze.

I proszę się ze mnie nie śmiać bo przez twój ostatni post poczułem się nieco znieważony jakbyś we mnie tym gównem rzucał.

Ale jak możesz porównywać obie gry skoro w jedną nie grałeś, jedynie widziałeś na filmiku co nie odzwierciedla grania samemu :)

CS:GO nie jest wcale nową grą bo ma 6 lat :)

Nie obrażam cie ani nic. Ale wypowiadasz się tak jak byś w obie gry przegrał tysiące godzin, a tak nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I masz rację ,tak nie jest! Bardzo długo grałem w tą pierwszą i ok. Tylko nie pisz tak że moje g***o bo się  tak jakóś ..."letko" przykro zrobiło. :) Nie długo sam sprawdzę objecuję.

Nie miastowy,jeszcze przybiję ci pionę! 

Hahah! No dobra.Tak czytam i sam się śmieje.:biggrin3:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko nie pisz tak że moje g***o bo się  tak jakóś ..."letko" przykro zrobiło.

Przeczytaj jeszcze raz moje wpisy ale tak na spokojnie ze zrozumieniem, a w między czasie spójrz na swoje. 

Nie chce nikogo urazić ale nie masz rzetelnego porównania obu gier :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, podlos napisał:

wydaje mi się że na tej karcie minimalne ustawienia 20-30 fps powinno być na 1366x768

Teraz i owszem, ta gra po premierze stała słabo z optymalizacją :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, M4T  napisał:

Teraz i owszem, ta gra po premierze stała słabo z optymalizacją :)

nic takiego nie miało miejsca. oczywiście jak ktoś grał na karcie do gier czyli gtx a nie biurowej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, TheStraight napisał:

Ciekawi mnie na czym ty grasz..
Bez Threadrippera i TITANA XP to nie ma co w gierki iść bo przecież wszystko poniżej to szrot :)

nie no bez przesady taki desktopowy gtx1050 chyba majątku nie kosztuje a jak nie to są używki starszej generacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi