Skocz do zawartości
Tarize

Laptop do 999.99zł

Rekomendowane odpowiedzi

Jest coś teraz wartego uwagi z laptopów do 1000zł?, oczywiście chodzi o używany, nie było by źle gdyby poszły na nim gry pokroju cs:go na najniższych i jak by posiadał dysk SSD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A coś bardziej na śląsku?, nie chciałbym być 1000zł w plecy gdyby coś było nie tak, wiadomo jakie jest kupowanie przez OLX ... :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Tarize napisał:

A coś bardziej na śląsku?, nie chciałbym być 1000zł w plecy gdyby coś było nie tak, wiadomo jakie jest kupowanie przez OLX ...

Jakie albo za pobraniem albo przez allegro :)

To poszukaj na śląsku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mógłbyś dać jakieś wskazówki czego szukać żeby w miarę to chodziło? ;p

Z jakim procesorem, kartą graficzną szukać sprzętu - coś w tym stylu, dużo laptopów widzę z I3 tylko chyba to już jest przestarzałe nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gamingowe laptopy się dość mocno grzeją, a ciepło bardzo skraca żywotność. Nie wiem czy to dobry pomysł żeby pchać się w Y580 czy Y510p.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Tarize napisał:

Dobraa... z innych sprzętów nic się nie znajdzie?

to zależy czy chcesz pograć czy nie bo bez zew karty to taki cs go na najniższych nie utrzyma pewnie 60fps. chociaż mogę się mylić może da radę już od  4/5 gen intela z ramem w dualu. a bez kart to już masz solidne konstrukcje w biznesówkach typu lenovo t440.

nie podałeś też ile cali

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Jaro070 napisał:

Gamingowe laptopy się dość mocno grzeją, a ciepło bardzo skraca żywotność. Nie wiem czy to dobry pomysł żeby pchać się w Y580 czy Y510p.

A od czego masz podkładki chłodzące, dobra dedykowana podkładka potrafi zbić temperature nawet o 30 stopni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy tak się grzeją? Przeglądanie internetu, otwarte z 10 kart w FF. Przy graniu oczywiście temperatury wyższe, ale każdy laptop będzie się grzał pod obciążeniem.

Konfiguracja w stopce.

251957776_Ashampoo_Snap_niedziela24czerwca2018_07h18m01s_001_.png.05929f1696a11ef0c94b7093b591e9fa.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używany, ale z sklepu:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

tylko trochę małe i z zintegrowaną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, moszter napisał:

Używany, ale z sklepu:

tylko trochę małe i z zintegrowaną.

Bez szans na granie w CS:GO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, M4T  napisał:

Bez szans na granie w CS:GO

Pod jakim sensem? Mała matryca?

Ja grałem na zintegrowanej. Procesor: I3-3110M

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] / [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] / [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Na drugi nawet pójdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, moszter napisał:

Ja grałem na zintegrowanej. Procesor: I3-3110M

I ile miałeś fps 15 :L

Miałem i3 3110 teraz mam i5 3210m i ni jak nie da sie grać na integrze w csa na dzień dzisiejszy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, M4T  napisał:

I ile miałeś fps 15 :L

Miałem i3 3110 teraz mam i5 3210m i ni jak nie da sie grać na integrze w csa na dzień dzisiejszy :)

oczywiście że się da ale nie na intelu 3/4 generacji. pewnie 7/8 daje radę 60fps na niskich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak zrezygnujesz z grania (co w laptopach za 1000 zł jest głupotą) to zapraszam, jak będziesz zainteresowany to pisz dogadamy się taniej: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, Tarize napisał:

Dobraa... z innych sprzętów nic się nie znajdzie?

A znajdź coś w tej cenie z przyzwoitą kartą graficzną. Do tego musiałbyś w przyszłości wymienić procesor na i7, bo CS:GO jest procesoro-zależny.

Taki Lenovo Y570 z i7 + 8/16 GB ram + SSD + GTX660M

lub Lenovo Y510p jak wyżej + GT750/755M pośmigają nawet w najnowsze gry na niskich lub średnich detalach i co najważniejsze mają ciągle wsparcie w najnowsze sterowniki grafiki NV.

Y510p występuje w wersji SLI z dwoma kartami ale odradzam ze względu na generowaną temp. Przy jednej karcie ma całkiem przyzwoite temp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@moszter - jpd...

" Sprzęt posiada wady wizualne w postaci wgnieceń, rys i mocniejszych przetarć. Możliwy ślad / przebarwienie po naklejce na elementach obudowy. Ponadto, możliwe takie wady jak: brak osłony napędu DVD, ubytki/ukruszenia w obudowie, paproszki i duszki na matrycy (duszki to półprzezroczyste plamki widoczne głównie na jasnych, jednolitych tłach)"

a GT720M nie nadaje się do grania

" Sprzęt posiada wady wizualne w postaci niedużych pęknięć (ramki matrycy, kratki wentylacyjnej lub fragmentu obudowy z boku), wyłamanej kratki wentylacyjnej. Na matrycy występują małe plamki i ryski. Ponadto występują przetarcia od klawiatury oraz małe duszki (duszki to półprzezroczyste plamki widoczne głównie na jasnych, jednolitych tłach)- wady te nie przeszkadzają w pracy. Na elementach obudowy mogą występować zarysowania, przetarcia i niewielkie wgniotki."

GT730M tak samo nie nadaje się do grania w żadne nowe gry

I radzę poczytać opinie o sprzedającym: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Ten sprzedawca handluje prawdziwym złomem sprzedawanym hurtowo w kontenerach przed wypłynięciem na przetopienie do Chin.

A co do Y700 to zapomnij że pójdzie w cenie do 1k - raczej bliżej 2k.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, wiktorynek napisał:

@moszter - jpd...

" Sprzęt posiada wady wizualne w postaci wgnieceń, rys i mocniejszych przetarć. Możliwy ślad / przebarwienie po naklejce na elementach obudowy. Ponadto, możliwe takie wady jak: brak osłony napędu DVD, ubytki/ukruszenia w obudowie, paproszki i duszki na matrycy (duszki to półprzezroczyste plamki widoczne głównie na jasnych, jednolitych tłach)"

a GT720M nie nadaje się do grania

" Sprzęt posiada wady wizualne w postaci niedużych pęknięć (ramki matrycy, kratki wentylacyjnej lub fragmentu obudowy z boku), wyłamanej kratki wentylacyjnej. Na matrycy występują małe plamki i ryski. Ponadto występują przetarcia od klawiatury oraz małe duszki (duszki to półprzezroczyste plamki widoczne głównie na jasnych, jednolitych tłach)- wady te nie przeszkadzają w pracy. Na elementach obudowy mogą występować zarysowania, przetarcia i niewielkie wgniotki."

GT730M tak samo nie nadaje się do grania w żadne nowe gry

I radzę poczytać opinie o sprzedającym: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Ten sprzedawca handluje prawdziwym złomem sprzedawanym hurtowo w kontenerach przed wypłynięciem na przetopienie do Chin.

A co do Y700 to zapomnij że pójdzie w cenie do 1k - raczej bliżej 2k.

Moja wina nie przyglądałem się fotografią. Na allegro już nić do 1000 zł nima.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi