Jump to content
WinClub
Mr.T

Windows 10 1803 (x86-x64) 2018 winclub PL

Recommended Posts

Witam!

Mam dwa pytania w tym jedno nie w tym wątku;)

-czy ta kompilacja : 1803 po ręcznym wybraniu aktualizacji zaktualizuje się do 1809? (mam nadzieję że nie)

-czy ktoś miał problemy w 1809 z działaniem zdalnego pulpitu?

Mam taką sytuację: na windows serwer 2016 trzy nowe kompy z 1809 wywalają się non stop. Starsze z 1803 działają jak marzenie- nie znalazłem innej przyczyny dlatego pytam czy ktoś coś...

27 minut temu, mojo_one napisał:

-czy ktoś miał problemy w 1809 z działaniem zdalnego pulpitu?

Mam taką sytuację: na windows serwer 2016 trzy nowe kompy z 1809 wywalają się non stop. Starsze z 1803 działają jak marzenie- nie znalazłem innej przyczyny dlatego pytam czy ktoś coś...

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

bamarcin and mojo_one like this

files.fm nie wyskakuje okno save as w firefoxie ani chrome u mnie lol, a z tego 2 serwisu idzie jak krew z nosa, czy naprawde nie mozna zalozyc konta w pare sekund na mega co nz i wrzucic?

Nie wiem jak inni, ja czuje ze cofnelem sie jakies 5 lat wstecz albo i wiecej, wszystko idzie do przodu nawet hostingi...

wiesz ile mam pelnych kont na mega a z 17 chyba
Celna riposta.

Za darmo dej mega hosting, nie mogę czekać..

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Nie dość że autor robi modyfikacje za darmo(poświęca swój czas) to jeszcze skargi o hosting,Polska natura ;(,wyjdzie może nowsza wersja Windows 10  winclub PL ? i czy była by możliwość zaimplementować już od razu pełny pakiet English(US) i English(UK)+mowa.używam Windows 10 1803 (x86-x64) 2018 winclub PL  próbowałem zainstalować manualnie to wywala błąd,tak samo w ustawieniach i wyboru języka nie chce pobrać pełnego pakietu. 

bamarcin likes this

W dniu 4.03.2019 o 18:36, 2000 napisał:

... cofnelem sie jakies 5 lat wstecz

cofnąłem i dobrze, że nie do przodu  :D

A teraz do rzeczy,

pytanie o kompilacje 1803/09 mam problem z dźwiękiem na XFi Titaniu, przy wcześniejszych wersjach ok, od 1803 często trzeszczy przy odtwarzaniu muzyki
Ktoś się spotkał z podobnym problemem?

bamarcin likes this

Mam problem, przy odpaleniu bootowalnego pendrive nie mam opcji wybrania wersji systemu tj. enterprise, pro, core itd. Zawsze system instaluje mi się w wersji core. Pendriva robiłem przez Rufusa. Co może być problemem?

18 minut temu, SDMmaster napisał:

Mam problem, przy odpaleniu bootowalnego pendrive nie mam opcji wybrania wersji systemu tj. enterprise, pro, core itd. Zawsze system instaluje mi się w wersji core. Pendriva robiłem przez Rufusa. Co może być problemem?

posiadasz klucz do wersji home w biosie 
Wrzuć plik z paczki do katalogu sources na USB 
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

bamarcin likes this

3 godziny temu, mazzakollo napisał:

Przepraszam, jeśli pytanie jest oczywiste, ale - czy ta wersja ma wyłączoną telemetrię :)?
Pozdrawiam!

Nie ma to czysty windows

Dzień dobry.

Jak do tej pory byłem z tej wersji zadowolony - nawet po aktualizacji do 1809. Zresztą jak ze wszystkiego od @Mr.T.

Szykuje mi się wymiana płyty głównej, a co za tym idzie - także systemu. Zastanawiam się czy instalacja tej wersji i wymuszenie od razu aktualizacji to dobry pomysł, czy lepiej jednak przesiąść się na coś nowszego? 

Czemu na moim laptopie automatycznie instaluje się wersja Home??? I w związku z tym czy system się sam zaktywuje czy użyć aktywatora bo w trakcie instalacji nie było w ogóle okna do wprowadzania klucza??? Po zakupie laptopa był na nim Win8.1!!!

22 minuty temu, BobSley napisał:

Czemu na moim laptopie automatycznie instaluje się wersja Home??? I w związku z tym czy system się sam zaktywuje czy użyć aktywatora bo w trakcie instalacji nie było w ogóle okna do wprowadzania klucza??? Po zakupie laptopa był na nim Win8.1!!!

Bo taką ver. Win 8.1 Home pewnie miałeś i nie musisz żadnych aktywatorów używać  sam się  zarejestruje  .

1 godzinę temu, BobSley napisał:

Jak wyżej kolega napisał. Miałeś wersję Home i klucz zapisany w BIOS jeśli się nie mylę więc domyślne instaluje się Home.

W dniu 12.11.2019 o 20:13, mati1208s napisał:

Jeśli to czysty windows i załóżmy że może chciałbym kupić niedługo klucz aktywacyjny, to czy mogę go wcześniej bez obaw aktualizować przez windows update ?

Tak możesz

A poza tematem wersja jak najbardziej godna polecenia. 

x32 i x64 działają bez zarzutu .