Jump to content
WinClub
Mr.T

Windows 10 1803 (x86-x64) 2018 winclub PL

Recommended Posts

2 godziny temu, Arizona napisał:

Przecież od DJRYS są nowsze wersje wystarczy wejść sciągnąć i zainstalować i zaktualizować i wszystko śmiga co za problem

Co pisze powyżej, CZYTAĆ

Ja pierdziele,  nigdy nie miałem tyle problemów z żadnym Windowsem co z 10...  Na dysku m2 instaluje już chyba 5 raz i dalej coś jest na nic,  najpierw po instalacji sterowników do płyty głównej i sterowników do karty wyświetlał mi się tylko pulpit i nie dało się nic otworzyć,  kartę graficzna wyświetla jako zintegrowana karta graficzna Windows.  Później przy następnym formacie wywaliło aktualizację przy konfiguracji początkowej,  dobra dałem aktualizuj i bum czarny ekran i nie da się nic zrobić...  I tak w koło Macieju...  

Regularnie instaluję Win10x64 z tego obrazu na dyskach M.2 SSD i PCIe na różnych lapkach i kompach stacjonarnych i ani razu nie spotkałem się z podobnym przypadkiem.

Prędzej uczepiłbym się tu sprzętu, BIOSu, czy błędu w obrazie podczas pobierania. 

Guest

przyda się ISO :)

na 1 ogień potne w8.1 zobaczymy co z tego wyjdzie :)

oczywiście udostępnię :)

pozdrawiam ;) 

3 godziny temu, jack84 napisał:

Gdzie są obrazy iso z aktualną wersją 1809 ?

Pobieranie obrazu dysku systemu Windows 10 (pliku ISO)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

czy w tym packiecie jest cos nie tak z Windows .NET ?

bo nie rusza na tym systemie XTU  = wywyala blad jakby NET byl cos nie tak a nie moge go przeinstalowac bo niby jest najnowsza wersja.

Najnowsza to 17763.17 [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] Tylko samemu trzeba przekonwertować. 

W dniu 6.10.2018 o 01:41, jack84 napisał:

Gdzie są obrazy iso z aktualną wersją 1809 ?

Guest rav3
25 minut temu, Mich830 napisał:

Wiadomo może kiedy pojawi się wersja 1809 winclub ? Kwestia miesiąca czy raczej dłużej ? Dużo tracę korzystając z 1803 a nie 1809 ? 

Nic nie tracisz. Ta aktualizacja jest niedopracowana i więcej psuje niż poprawia. Lepiej poczekać i jak tą nową wersję połatają to dopiero zainstalować.

U mnie jakoś nic nie popsuła aktualizacja 1809. Działa równie dobrze jak 1803.

A co do usuwania plików to M$ dawno mnie nauczył że nie trzyma się ważnych plików na partycji systemowej - a pierdoły które tam mam są nienaruszone po aktualizacji.

Po zainstalowaniu stąd tej wersji, dokładniej wersji Professional X64 1803. 
Po zaktualizowaniu (Windows Update) wszystko śmiga okej. 
Zainstalowałem Ccleanera, i wyrzuciłem te śmieciowe programy, z których nie korzystam, czyli wszystko co nie instalowałem ja (tylko stery do różnych podzespołów).
Po wywaleniu śmieci pasek wyszukiwarki nie działa. W sensie wpisujemy jakieś słowo, ale kompletnie nic nie znajduje. 

Szkoda. 

Brawo ty to dzięki tobie Mr.T już się nie bawi w mody..nie wiem co można wyrzucać ze świeżo postawionej windy bo według twojego "śmieciowe programy....co nie instalowałem ja" to powinieneś całą windę wyrzucić...nie działa coś? a później pretensje do Mr.T że coś wyciął lub pododawał do systemu a wina leży po stronie właśnie takich jak TY.Napiszę tak...trzeba ogarniać temat aby coś tam wywalać z systemu który jest telemetryczną kupą powiązanych ze sobą elementów bez których coś nagle przestaje działać a nie żalić się że coś nie działa jak się powyłączało lub usunęło jakieś istotne funkcje systemu...ta może właśnie zainstalowałeś jakieś ważne dla ciebie programy które to powodują:)

zbigniew59 and mbielak012 like this