Jump to content
WinClub
Mr.T

Windows 10 1803 (x86-x64) 2018 winclub PL

Recommended Posts

Panowie warto zmieniać na 1803?? Mam wstawkę od Mr T 1703 x64 Enterprise i jestem z niej bardzo zadowolony. Działą praktycznie bez problemowo z wyłączonym Windows Update. 

Guest kim

Nie wiem jak u innych u mnie wystapił błąd z menu start. Dostaję komunikat manu start niedostępne. Wyloguj. Oraz po zrestartowaniu systemu pulpit uszkodzony...

27 minut temu, kim napisał:

Nie wiem jak u innych u mnie wystapił błąd z menu start. Dostaję komunikat manu start niedostępne. Wyloguj. Oraz po zrestartowaniu systemu pulpit uszkodzony...

a ja mam zgadywać który z 20 obrazów zainstalowałeś

ja postawiłem x64 Pro i działa

"Aktualizacja 17134.137" - to nie jest żadna "łatka" tylko informacja o nowym, pełnym obrazie całego systemu do ściągnięcia - aktualizacja linków w pierwszym poście!

Godzinę temu, kim napisał:

x64 z 26 czerwca

ty tak naprawde czy zartujesz

Cytat

Wersja x64 zawiera:

- Home (x64)

- Home N (x64)
- Professional (x64)

- Professional N (x64)

- Education (x64)

- Education N (x64)

-  Pro Education (x64)
- Pro Education N (x64)

- Pro for Workstations (x64)

- Pro N for Workstations (x64)

ograniczyłes do 10 

no kujwa nie potrafisz napisac co zainstalowałeś?

aweriel likes this

Witam wszystkich mam pytanie odnośnie tego dodatku dla graczy w Windows 10 czy jest już to dostępne w tym ostatnim wydaniu? i jak tak to która wers. 10 to ma

Ps. chodziło mi o tryb gry i podobno jest to tylko w wers. Workstation ? chyba że się mylę i proszę o sprostowanie :-)

Witam serdecznie :)

Mam taki problem :

Przy probie bootowania windowsa wyskakuje mi problem "system not found" oczywiscie utworzyłem rufusem iso na penie i nic nie pomaga , probowalem zgrac tez na płyte i to samo

mam juz dosc 4 godziny kombinowania - rozne obrazy windowsow z modyfikacji a-team i zanda nie chce zaskoczyc :(

jakies propozycje wszystkie win10 x64

11 minut temu, TheStraight napisał:

GPT/UEFI 

cruzer blade 4gb

jezeli chodzi o laptop to xps1702x

rufus 3.1 jak i wczesniejszy 2.15

wczesniej jakies +/- 6miesiecy działało wszystko

Guest snowqwer

Mam jeden problem po instalacji tego systemu. Oczywiście nie mówię, że jest to wina wstawki bo może microsoft coś popsuł w aktualizacjach, ale problem ten zaczął występować dopiero po instalacji systemu. Wcześniej nie było żadnego problemu.

Komputera używam na procesorze i5 4460 i zintegrowanej grafice. Problem jest taki że po instalacji sterowników ( najnowszych, nawet tych z 2015r) mam straszne artefakty. Gdy używam przeglądarki często na chwile się zawiesza, ekran robi się czarny ( zjawisko podobne do tego gdy otrzymujemy komunikat że sterownik przestał działać w kartach nvidii) i wydajność automatycznie spada. Co do gier to wiadomo, że na tej karcie nie da się w nic sensownego pograć, ale cs:go czy wot na minimalnych jakoś działa.

Czy ktoś zna jeszcze jakieś możliwości co by można było z tym zrobić?

15 godzin temu, Thara napisał:

cruzer blade 4gb

jezeli chodzi o laptop to xps1702x

rufus 3.1 jak i wczesniejszy 2.15

wczesniej jakies +/- 6miesiecy działało wszystko

dziala juz zmienilem na MBR :)

Mam problem z wersją x64 pro na laptopie Lenovo y50 70. Zużycie dysku przy włączaniu jakiejś gry lub cięższego programy jest 100% i mocno ścina. Formatowałem dysk w całości usuwając partycje i tworząc nowe. Instalowałem system dwukrotnie raz używając MBR, a teraz GPT, format 100%. 

Odpalając inny system z usb (win10 extreme) wszystko śmiga i dysk hdd z laptopa nie dostaje zadyszki. 

Zrobiłem tak jak tutaj:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Nie pomogło. Macie jakieś pomysły?

Wersja Extreme na tym laptopie nie działa poprawnie (czarny ekran przy obciążeniu, wina sterowników). Ściągnąłem wszystkie aktualizacje. 

Wystarczy zobaczyć na testy niezależnych użytkowników, wzrost użycia dysku(widoczny na HDD w szczególności) od buildu 1703 był widoczny. W 1709 przy czystym systemie mamy spadek wydajności dysku o jakieś 20-25% względem 1607. Wersja 1803 jest niezdatna do użycia na dyskach HDD. Mowa tutaj oczywiście o czystym systemie wraz z domyślnymi procesami bez wycinania oraz wyłączania procesów... 

Dla HDD z buildow W10 Home, Pro według mnie najlepsza domyślna jest 1607, później 1703.  Co to builda 1803 jeszcze trzeba poczekać aż poprawią defekty, obecnie wygląda to na coś pokroju beta 1403 :D

doominiqs likes this