Skocz do zawartości
pawel5428

Stare gry...:)

Rekomendowane odpowiedzi

Co do wyścigówek to Richard Burns Rally jest świetna ale to bez kierownicy nie ma co :D

Co do starych gierek to możesz sprawdzić : 
- SWAT 4
- Rainbow Six 
- Medal of Honor (Alied Assault i Pacific Assault)
- Call of Duty 1 i DLC i COD2
- Fallout (trylogia i może NV)

- Brothers in Arms (HH i Road to Hill)
Może ktoś już ci podał te gierki ale nie chce mi się szukać jak coś wymyślę jeszcze do dopiszę :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam wszystkie! :biggrin5:

Nawet fallout mam 1,2 i 3 po polsku.

a tu kolejna stronka z fanowskimi grami.Niektóre są płatne ale sporo jest darmowych:  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

shadow warior, heretic, alen trylogy, chasm, chrome - taki fpp polski, cytadela, giana sisters, duke nukem 3d, dune, gloom, hexen, unreal, franco, rezerwowe psy, montezuma, boulder dash, crazy machines, lode runner, seria mortal kombat, mortyr, redneck rampage, sin, jakies starwarsy byle tez dobre stare, system shock, turok, witchaven, wolfestein, barbarian, primal rage, diablo, dungeon keeper, bomberman, bubble bobble, civilization, chicken invaders, commando, dizzy, dyna blaster, moonstone, ghost and goblins, pinbale rozne rodzaje, mdk, pandemonium, pang, pitfall, prehistorik, rick dangerous, super mario bros, terminator, chaos engine, urban chaos, command & conquer, dark colony, earth 2140, exterminacja, settlers, jagged alliance, kknd - kill krush and destroy, myth, populous, polanie, starcraft, syndicate, seria ufo: enemy unknown i terror from the deep, warcraft, worms, leisure siut larry, lula sexy empire, sextris, simusex, x-tetris, prince of persia, alien breed, bionic commando, cannon fodder, crusader, descent, flashback, forsaken, from dusk till dawn, hugo, machines, nightmare creatures, platoon, postal, resident evil, river raid, sadist - ktoras wersja byla lepsza nie pamietam ktora, seek and destroy, spy vs spy, house of the dead, thing - tak to ten film ale i gra tez byla niezla, tomb raider, wings of fury, archon, atomix, diggers, marble, reflektor, incredible machines ...

wiecej nie pamietam tytulow, ale te na pc ci dzialac beda, bo w nie osobiscie gralem

troche mozesz sobie posciagac o ile jeszcze dziala tutaj [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

toche z tego mam gdzies na cd nagranych albo dyskach juz nie pamietam

obecnie ogrywam emulator mame, mam do tego chyba ponad 60000 romow, bylo troche gierek fajnych na automatach tez robie sobie liste, ale wolno to trwa bo trzeba duzo mieszac w tym mame zeby cokolwiek wystartowalo, bo sa rozne wymagania tych gierek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję Ripek za wyczerpującą odpowiedź. Jak większość zauważyła i mam nadzieję że nie zapomnieliście założyłem ten temat zresztą  proszę zwrócić uwagę na początek strony 1 gdzie wyraźnie pytałem się was czy pamiętacie takie gry i czy ktoś jeszcze gra  w jakieś starocie.Oczywiście warto wymieniać się wiedzą i podsuwać pomysły na dobrą grę.

Ripek ja je prawie wszystkie mam.Nie mam takich gier jak:shadow warrior,heretic,alien trilogy,chasm,cytadela,giana sisters,dune,gloom,hexen,rezerwowe psy,boulder dash,crazy machines,lode runner,sin,turok,witchaven,barbarian,primal rage,bubble bobble,chicken invaders,commando,dyna blaster,chaos,dark colony,kknd,myth,populous,syndicate,seria ufo,warcraft,leisure siut larry,lula sexy,ogólnie gry erotycznie nie!,bionic commando,flashback,forsaken,hugo,machines,platoon,sadist,seek and destroy,spy vs spy,house of deatd,archon,atomix, diggers, marble, reflektor, incredible machines.

Nie których z nich nie posiadam bo nie zdążyłem wejść w ich posiadanie,inne nie podobają mi się bo tak szczerze rozgrywka musi być wygodne sterowanie i prezentować sobą jakiś poziom,być grywalne itp.No i grafika w miarę i nie mam na myśli że piksele nie są ok a super shadery już ok tylko że nie muszę się domyślać czy ten kijek to pistolet a te gluty to dobrzy czy źli.

Posiadam za to takie tytuły jak i to często całe serie :age of empires,alien arena,serious sam,anachronox,arx fatalis,baldurs gate,breed,braid,call of juarez,blitzkrieg,gorky,gothic,magicka,skratches,shade:gniew aniołów,robin hood,sea dogs piraci,kangurek kao,singles,shogo,trine,tom clancy's,wacki:kosmiczna rozgrywka,gry emulowane kolekcja:famicom,snes,nintendo 64,atari,amiga,dos i duuuużooo dużooo więcej :)

Łącznie ponad 700 GB gier.

Strona którą podałeś często wymaga płatności/doładowania aby pobrać niektóre gry.[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Moje propozycje to:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]  ---tutaj szerokie infoo o innych stronkach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 12.06.2018 o 11:29, pawel5428 napisał:

Za wysokie wymagania.Ja mam core2duo i windows xp.

Oj zdziwiłbyś się z tymi wymaganiami :biggrin5:

Stary sprzęt potrafi cuda,chyba że mu się nie uda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] wiesz ja tez zbieram rozne emulatorki mam ich z tego rodzaju :

Amiga - w tym cd32/cdtv

Atari

Commodore 64

Amstrad

Zx Spectrum

Playstation 1

Playstation 2

Nintendo

Gamboy

Neo Geo

Snes

Mame

Dos - gierki i programy z daaaawnych lat

i do kazdego typu mam paczki gier, dem, programow, ktore zaczynam segregowac i zostawiam tylko to co mi sie podoba

jak pisalem wyzej ogarniam mame teraz z 60k plikami gier, nie wiem kiedy to wszystko ogram ;)

moge ci gdzies wrzucic na mega jak pozbieram sie troche i ogarne z tym o ile mam na dysku hdd, bo na cdrom to musialbym go pierw poszukac, bo mam gdzies zewnetrzny i potem poszukac jeszcze plyt o ile jeszcze dzialaja ;) zobacze z tego co napisales to moze wrzuce dzis i linka tu podepne

link do paru gier jakie znalazlem na dyskach : [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odnośnie starych gier, to może ktoś kojarzy odmianę bombermana, w której zamiast normalnego ludzika była kulka? Max chyba 6 graczy na jednej klawiaturze, rozstawieni czterech po rogach  i dwóch w srodku, czerwony niebieski zielony pomarańczowy seledynowy i jeszcze jakiś, można było grać vs komputer.

Szukam gierki już któryś rok i nic:D

A gierka stara bo graliśmy w ją w sześciu gdzieś w 2001/2002 roku na windowsie2000 :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, lou777 napisał:

Odnośnie starych gier, to może ktoś kojarzy odmianę bombermana, w której zamiast normalnego ludzika była kulka? Max chyba 6 graczy na jednej klawiaturze, rozstawieni czterech po rogach  i dwóch w srodku, czerwony niebieski zielony pomarańczowy seledynowy i jeszcze jakiś, można było grać vs komputer.

Szukam gierki już któryś rok i nic:D

A gierka stara bo graliśmy w ją w sześciu gdzieś w 2001/2002 roku na windowsie2000 :D

Nie wiem no troszkę poszperałem i zobacz może to będzie to?

8 godzin temu, lou777 napisał:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Albo coś z kolejnych

Bomberman 5

bomb it 10

bomb it 9

bomb it 8

itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ktoś lubi i chce sobie przypomnieć czasy gier java i telefonów komórkowych to podaję stronkę gdzie

Oraz polecam emulator do gier java(jar) o nazwie kemulator.Działająca wersja to v0.9.8 . Macie link i wypróbujcie :[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Można natrafić na niedziałającego kemulatora to trzeba znaleźć innego.Ja tak miałem i po którymś razie znalazłem tego dobrego.

A w takie gry się zagrywałem a na prawdę, miałem tego duuuużooo! Takie parę przykładów:

4.jpgimages?q=tbn:ANd9GcQiih0M3ZK8ufEBUs5Z3Oe8.jpg3.jpg2186422-stolen_in_60_seconds_screenshot_5.jpg2-townsmen-4.webp17.jpgimages?q=tbn:ANd9GcT8wCAetkV7TrNTWHVe-Xb11.jpg9.jpg

A tu odnośnik : [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]  oraz :[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]  i:[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

:tea::tea::tea::lol:

PS:Ułatwię wam to :D

Zrobiłem paczkę z mojej przetestowanej kolekcji gier .Większość jest po polsku.Jak ktoś chce sobie przypomnieć proszę bardzo!Wystarczy tylko uruchomić kemulator i przeciągnąć plik jar na otawrty kemulator.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi