Skocz do zawartości

Stare gry...:)


pawel5428

Rekomendowane odpowiedzi

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] wiesz ja tez zbieram rozne emulatorki mam ich z tego rodzaju :

Amiga - w tym cd32/cdtv

Atari

Commodore 64

Amstrad

Zx Spectrum

Playstation 1

Playstation 2

Nintendo

Gamboy

Neo Geo

Snes

Mame

Dos - gierki i programy z daaaawnych lat

 

i do kazdego typu mam paczki gier, dem, programow, ktore zaczynam segregowac i zostawiam tylko to co mi sie podoba

jak pisalem wyzej ogarniam mame teraz z 60k plikami gier, nie wiem kiedy to wszystko ogram ;)

moge ci gdzies wrzucic na mega jak pozbieram sie troche i ogarne z tym o ile mam na dysku hdd, bo na cdrom to musialbym go pierw poszukac, bo mam gdzies zewnetrzny i potem poszukac jeszcze plyt o ile jeszcze dzialaja ;) zobacze z tego co napisales to moze wrzuce dzis i linka tu podepne

 

 

link do paru gier jakie znalazlem na dyskach : [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

pawel5428 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie starych gier, to może ktoś kojarzy odmianę bombermana, w której zamiast normalnego ludzika była kulka? Max chyba 6 graczy na jednej klawiaturze, rozstawieni czterech po rogach  i dwóch w srodku, czerwony niebieski zielony pomarańczowy seledynowy i jeszcze jakiś, można było grać vs komputer.

Szukam gierki już któryś rok i nic:D

A gierka stara bo graliśmy w ją w sześciu gdzieś w 2001/2002 roku na windowsie2000 :D

 

pawel5428 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lou777 napisał:

Odnośnie starych gier, to może ktoś kojarzy odmianę bombermana, w której zamiast normalnego ludzika była kulka? Max chyba 6 graczy na jednej klawiaturze, rozstawieni czterech po rogach  i dwóch w srodku, czerwony niebieski zielony pomarańczowy seledynowy i jeszcze jakiś, można było grać vs komputer.

Szukam gierki już któryś rok i nic:D

A gierka stara bo graliśmy w ją w sześciu gdzieś w 2001/2002 roku na windowsie2000 :D

Nie wiem no troszkę poszperałem i zobacz może to będzie to?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

 

8 godzin temu, lou777 napisał:

 

 

LAGUNA lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo coś z kolejnych

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Bomberman 5

bomb it 10

bomb it 9

bomb it 8

itd.

pawel5428 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi i chce sobie przypomnieć czasy gier java i telefonów komórkowych to podaję stronkę gdzie

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Oraz polecam emulator do gier java(jar) o nazwie kemulator.Działająca wersja to v0.9.8 . Macie link i wypróbujcie :[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Można natrafić na niedziałającego kemulatora to trzeba znaleźć innego.Ja tak miałem i po którymś razie znalazłem tego dobrego.

 

A w takie gry się zagrywałem a na prawdę, miałem tego duuuużooo! Takie parę przykładów:

 

4.jpgimages?q=tbn:ANd9GcQiih0M3ZK8ufEBUs5Z3Oe8.jpg3.jpg2186422-stolen_in_60_seconds_screenshot_5.jpg2-townsmen-4.webp17.jpgimages?q=tbn:ANd9GcT8wCAetkV7TrNTWHVe-Xb11.jpg9.jpg

 

A tu odnośnik : [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]  oraz :[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]  i:[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

:tea::tea::tea::lol:

 

 

PS:Ułatwię wam to :D

Zrobiłem paczkę z mojej przetestowanej kolekcji gier .Większość jest po polsku.Jak ktoś chce sobie przypomnieć proszę bardzo!Wystarczy tylko uruchomić kemulator i przeciągnąć plik jar na otawrty kemulator.

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

LAGUNA lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaję wam ciekawe info no że np. Nintendo ma już 125 lat ! I inne fajne :)

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] , [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] , 

 

i jeszcze coś : [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58c03ac2030e9_retrogamingbannerorignal.p

                          [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]                                       [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]                                           [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Proszę! O to świeża garść fajnych informacji na temat starych gier.Nieznane ciekawostki i fajne materiały. Kto lubi niech poczyta!

 

* [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]                                                   >bonusik :[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

* [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

* [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Aktualka !

 

Tutaj ciekawy link do starych gier,duży zbiór i ładnie opisane : [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

 

Edytowane przez pawel5428
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie