Skocz do zawartości
wojko6

Aktywacja Windows 10 - działający aktywator

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Dzisiaj opiszę jak w prosty sposób można trwale aktywować system Windows 10 z pomocą narzędzia HWID GEN. Możemy nim aktywować wszystkie edycje systemu Windows przy użyciu poświadczeń cyfrowych. Na początku musicie pobrać program ze strony [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] lub [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]. Jest to plik RAR, który jest zabezpieczony następującym hasłem: 3Fs44Rv#tZ4u3UOij656NgF____   Po wszystkim wypakowujemy plik na np. pulpit po czy go odpalamy. Żeby aktywować system naciskamy przycisk patch. Sam proces aktywacji może trwa krótką chwilę. Zalecam być cierpliwym :) . Powinniśmy otrzymać powiadominie, że operacja aktywacji się udała. W celu sprawdzenia czy nasz system został aktywowany można uruchomić: Ustawienia -> Aktualizacja i zabezpieczenia -> Aktywacja. Powinniśmy tam zobaczyć napis że system został aktywowany przy użyciu poświadczeń cyfrowych. To by było na tyle. Mogę jeszcze w późniejszym czasie dodać informację jak aktywować system manualną metodą. Link do gif-a pokazującego proces aktywacji dodany. A na razie dziękuję za uwagę :) 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na gifie widać, że komputer musi być podpięty do neta, ponieważ zaraz po patchowaniu automatycznie zmienił się wpis o aktywacji systemu. Jeśli się mylę proszę o sprostowanie.

Mam problem z rozpakowaniem tego archiwum, wyskakuje mi "błąd sumy kontrolnej lub plik jest uszkodzony" podczas rozpakowywania RAR-em (wersja 5.40) a przy rozpakowaniu 7z komunikat o błędnym haśle lub błędzie danych. Ponadto drugi link prowadzi do tego wątku. Można prosić o pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak zrobiłem, nic nie pomaga.

Już udało mi się rozpakować, po prostu zmieniłem przeglądarkę na inną i poszło bez problemu. Gdy pobierałem program przez SlimJet w starej wersji prawdopodobnie wkradał się jakiś błąd. Na Mozilli poszło gładko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 hours ago, wojko6 said:

Cześć. Dzisiaj opiszę jak w prosty sposób można trwale aktywować system Windows 10 z pomocą narzędzia HWID GEN.

Hwidgen aktywuje system Windows 10 (łącznie z edycjami VL) ze stałą licencją cyfrową.

Kilka rzeczy o HWIDGEN : 
1. Możesz uzyskać cyfrową licencję HWID na wszystkie wersje systemu Windows 10, w tym edycje VL (z wyjątkiem 1507), Nie ma wstępnego wymogu, Po prostu uruchom to narzędzie, kliknij poprawkę i gotowe. 
automatycznie zastąpi dowolną licencję km, jeśli jest już dostępna. 
2. Nie instaluje ani nie przechowuje żadnych plików do aktywacji w systemie. więc nie musisz ustawiać wyjątków w swoim av dla czegokolwiek. 
3. Będziesz musiał połączyć się z Internetem podczas korzystania z tego narzędzia, aby uzyskać natychmiastową aktywację, ale działa również w trybie offline, ale spowoduje błąd na etapie aktywacji na końcu. Przy następnym systemie kontaktowym online zostanie aktywowany.
4. W tym samym sprzęcie, Po ponownym zainstalowaniu systemu Windows 10 nie trzeba uruchamiać tego narzędzia ponownie i na początku kontakt online MS Server rozpozna HWID i udzieli aktywacji automatycznie. 
ale jeśli zainstalowana jest wersja VL dla systemu Windows 10, w takim przypadku będziesz musiał wstawić klucz ogólny wydania, aby odzyskać aktywację. lub możesz użyć opcji instalacji klucza w tym narzędziu. 
5. Dostępna jest również metoda ręczna, a jeśli chcesz, możesz użyć tego zamiast narzędzia. 
6. cichy przełącznik 
hwidgen.mk3 cichy 

Sprawdzenia w przypadku niepowodzenia Aktywacja
1. Upewnij się, że twój internet działa poprawnie. 
2. Upewnij się, że nie korzystasz z VPN. 
3. Upewnij się, że nie ma używanego programu do blokowania aktualizacji systemu Windows.
4. upewnij się, że nie ma żadnych wpisów w pliku hosta i zaporach utworzonych przez Antispy i Privacy Tools. 
5. jeśli chcesz odzyskać licencję hvis Po ponownym zainstalowaniu systemu Windows w wersji vl (edycja detaliczna uruchomi automatyczne, nie ma problemu) systemu Windows 10, musisz wprowadzić klucz ogólny lub możesz użyć opcji instalacji klucza w tym narzędziu. 
6. Wersja Windows 10 1507 nie jest obsługiwana przez to narzędzie. 
7. nadal nie możesz uzyskać aktywacji, a następnie opublikuj swoją obawę w dzienniku generowanym przez hwidgen. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

500????? to przepłaciłes za pudełko.

Najlepiej kupić elektroniczny klucz bez pudełka w 100% legalny [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość 123!@#

Jak sie win uaktualni do pro to czy Można później jakoś wróćic do 10 Home?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
54 minuty temu, 123!@# napisał:

Jak sie win uaktualni do pro to czy Można później jakoś wróćic do 10 Home?

Jak zrobisz format to jak najbardziej powinno sie udac.

Bez formatu jedynie kopia zapasowa da rade.

Ten sklep cyber to od kogos z forum rodzina? Dużo tam jest rzeczy które nie są w 100% legalne. Wystarczy wykonać telefon do MS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi