Jump to content
WinClub
caibacooper94

Drop fps e low gpu usage

Recommended Posts

halo,

Mam spadek klatek w niektórych grach, jeśli grasz na pełnym ekranie (okno i pełny ekran nie).  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Rx 480 strix, mb z170 pro-gaming, i5 6600k, 16GB pamięci RAM corsair.
Przykładem jest zło w tym, że zgłaszam się na zdjęciach dzięki wszystkim

Ps. Już próbowałem odinstalować sterowniki ddu, ale zauważyłem tylko, że po ponownym zainstalowaniu sterowników ta kropla była mniej wyraźna, ale wciąż obecna.
Przy następnej próbie (wyłączone ponownie pc) jest zwracana jak poprzednio, czyli jak na zdjęciu)[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Guest
3 godziny temu, caibacooper94 napisał:

halo

Mam spadek klatek w niektórych grach, jeśli grasz na pełnym ekranie (okno i pełny ekran nie).

Rx 480 strix, mb z170 pro-gaming, i5 6600k, 16GB pamięci RAM corsair.
Przykładem jest zło w tym, że zgłaszam się na zdjęciach dzięki wszystkim

Ps. Już próbowałem odinstalować sterowniki ddu, ale zauważyłem tylko, że po ponownym zainstalowaniu sterowników ta kropla była mniej wyraźna, ale wciąż obecna.
Przy następnej próbie (wyłączone ponownie pc) jest zwracana jak poprzednio, czyli jak na zdjęciu)

Witamy Pana Ukraińca, ja zrozumiałem tekst za pomocą zamiany słów na właściwe. Taki fajna krzyżówka/rebus.

Brak screenshotów, rozumiem jednak, że masz W10 bez optymalizacji. I mimo, że odinstalowałeś za pomocą GURU DDU śmieciowe windowsowe drivery to masz dalej problem z spadkami fps jednak juz minimalny.

Teraz pozostaje tylko optymalizacja systemu bo jesli jest on na HDD to trzeba po prostu pozbyc sie procesow ktore go masakrają...