Jump to content
WinClub
VerNu

Windows 8.1 vs windows 10

Recommended Posts

Witam, zamierzam sobie kupić ten laptop

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] . Zastanawiam się który system będzie pod niego lepszy 8.1 pro czy 10 pro. Dzięki za radę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie polecam w8.1 stanowczo mniej problemów mniej zasobożerny. Do kolegi wyżej nigdy w życiu oba czyste i nadal wygrywa w8.1 fakt może u ciebie na maszynie jest inaczej ale ogólnie to w10 to porażka i jak na razie tylko dla hardkorów :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak  już tu  koledzy Ci radzą  tylko Win 8.1 a konkretnie  Windows 8.1 Pro x64 - Private Project od Prezesa , możesz tam zainstalować co chcesz  ale win 10  to  wersja  Windows 10 Pro x64 PL 16299.125 jeszcze  była dosyć "  plastyczna "  do modyfikacji  czym dalej to coraz gorzej.

Win 8.1 ten co Ci podaje  dobrze go  " podrasować "  i   pilnować  niechcianej numeracji aktualizacji  i  powinieneś być z niego zadowolony.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Zawsze można przetestować wersje LTSB w 90 dniowym trialu. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] . Nie ma tutaj cyrków jest miło i stabilnie według mnie porównując czysty system 8.1 vs 10 ltsb ten drugi jest znacznie lepszy.(Nie bez powodu 8.1 stanowi 1.9% rynku, czyścioch bez optymalizacji i zmiany wyglądu mocno denerwuje. Jak korzystać z 8.1 to tylko z modów..)

W razie czego polecam tutaj moda od Sromotnika 

 

 

 

 


Share this post


Link to post
Share on other sites

Z zasady tak, jeżeli są tylko podstawowe elementy usunięty nie taki jakiś mega kastrat to bezpieczniejszy niż czysty bo przeważnie mają też do dnia wydania wszystkie aktualizacje od MS. Z w8.1 polecam dwa od [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] i od [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

U mr.t masz w obrazie jeden mod z wyborem wersji Core i Pro u srom-otnika masz tylko Pro a w obrazie masz trzy mody polecam ten najmniej obcięty czyli wersja Lite zresztą w temacie masz opisane co zostało usunięte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wersja Lite nie ma nie wiadomo czego usunięte aby nie można było aktywować jak już to po prostu aktywuj przed optymalizacją usług. A dlaczego ma być niebezpieczne ?? Ma aktualne aktualizacje więc w porównaniu do najaktualniejszego czystego obrazu nie ma tylu luk. Poczytaj komentarza jest ktoś kto ma problem ale to raczej pojedynczy przypadek reszcie przebiegła aktywacja bez problemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information