Jump to content
WinClub
h4r

Powrót z 10 do 7 ale jaka?

Recommended Posts

Cześć wszystkim zamierzam wrócić na stare śmieci.. co polecicie za system oczywiście x64

Wymagam możliwości aktywowania systemu oraz działającego WU (tak na wszelki wypadek)

ogólnie chciałbym uzyskać jak najlepszą wydajność w grach :trollface:

sprzęt to taki co mam do tej pory:

i5-4460

ga-b85m-hd3

gtx1060 6g

goodram iridium pro 240g

8gb ram dual 1600

Guest

Polecam tą [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]masz tu wersje z grudnia 2017 przed poprawkami Spectre/Meltdown, działają WU (nie wiem po co tego używać ale jak chcesz to jest) i ogólnie system sprawuje się dobrze :)
Ewentualnie jak chcesz nowszą tutaj masz od Wiktorynka [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Guest
3 godziny temu, jorgusek napisał:

Bardzo dobry jest System zmodernizowany przez srom-otnik  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników], polecam jest rewelacyjny.

Co to jest? ok wyszukałem jest to link do moda 32 bit(ThinPC) a autor tematu ma sprzęt na 64 bit...

To jest oficjalny link Mega: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Guest
4 minuty temu, h4r napisał:

czyli jorguska jest 32bit a twój attendd jest 64 tak? 

mój to tylko link :)

Tak Jorgusek zamieścił link do 32 bitowego ThinPC

Tutaj możesz sam zweryfikować:

,,Tak, to system 32-bitowy, ale oczywiście można instalować na maszynach z prockami 64-bitowymi i pamięcią do 4 GB. Obsługuje 3,5 GB ram, niestety nie działa RAM-Patch umożliwiający "widzenie" przez system pełnych 4 GB pamięci."

jak wybierzesz tamten 64 bitowy

i chciałbyś zainstalować do gierek jakieś Battle Eye czy tam inne AC to:

Uruchomić Wiersz Poleceń [CMD] jako Administrator [w modach już jest standardem uruchamiania tego jako Admin] i wpisania komendy

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Po czym restart i wszystko będzie jak należy.

z tym że zauważyłem że w wersji lite oraz ultra lite nie ma windows update :unsure: 

czy to jest windows z aktualizacjami z przed Spectre/Meltdown?

Guest
1 minutę temu, h4r napisał:

z tym że zauważyłem że w wersji lite oraz ultra lite nie ma windows update :unsure: 

czy to jest windows z aktualizacjami z przed Spectre/Meltdown?

Tak jest to Windows bez telemetrii i łatek obniżających wydajność czyli Spectre/Meltdown. Stan bodaj na grudzień 2017

edit: sprawdziłem i się wszystko zgadza poprawki z Windows Update wydane do końca grudnia 2017 roku

w takim razie decyduje się na niego i za jakiś czas dam znać co i jak :D dzięki, co do instalacji niepodpisanych sterowników to akurat wiem i nie mam z tym problemu :)