Skocz do zawartości
konuss

Windows 10 RS5 v.1809 build 17763.292 {x64} by KoNuSS v26.01.19 (esd) [PL][2019]

Rekomendowane odpowiedzi

AKTUALIZACJA:

Download KB4135051 (OS Build 17134.5)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

add.reg =Dzięki temu gdy klikniesz Prawym na plik .cab będziesz miał opcje: Zainstaluj aktualizacje z pliku CAB

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

eNnvdKu.jpg

Download

17134.1.180410-1804.RS4_RELEASE_CLIENTMULTI_UUP_x86FRE_PL-PL.ISO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie powiem tak. Nie dodałem tej aktualizacji do obrazu ponieważ. Oficialnie jest to build 17134.1 - z orginalnej płyty. Aktualizacja która umieściłeś pochodzi z wersji Inider, lecz w oficialnym kanale się nie pojawiła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

To jest ta przeróbka modyfikacja tego sovieta z dodatkami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie to jest moja modyfikacja z orginalnego obrazu - ogolnie po przestudiowaniu przeróbek własnie z tamtej modyfikacji stworzyłem własną - czystą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Teraz, konuss napisał:

Nie to jest moja modyfikacja z orginalnego obrazu - ogolnie po przestudiowaniu przeróbek własnie z tamtej modyfikacji stworzyłem własną - czystą

Od razu milej się czyta, będę obserwować temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

brak wersji x86? serio? miejcie na uwadze że niektórzy potrzebują do maszyn wirtualnych a ich procesor nie wspiera wersji x64 [w maszynie wirtualnej]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście nie używam wersji x86 od ładnych kilku lat więc dlatego ;) też nie zamieszczę po prostu nie mam ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, linupsiarz napisał:

brak wersji x86? serio? miejcie na uwadze że niektórzy potrzebują do maszyn wirtualnych a ich procesor nie wspiera wersji x64 [w maszynie wirtualnej]

Po dzisiejszej aktualizacji KB103721 Build: 17134.5-17134.48

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

System rewelacyjny, zajmuje na dysku 10Gb, wszystkie aktualizacje działają. Przeinstalowałem wersję rosyjską, i zostanę przy tym Systemie na bardzo długo, polecam wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.05.2018 o 13:28, linupsiarz napisał:

niektórzy potrzebują do maszyn wirtualnych a ich procesor nie wspiera wersji x64 [w maszynie wirtualnej]

Wobec tego mają CPU bez sprzętowej wirtualizacji i sami siebie katują, uruchamiając systemy w VM. 

Bezsens. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Druii napisał:

Tu jest zupełnie wywalony Defender, czy tylko jakieś UI? 

Raczej wywalony jeżeli używał NTLite.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zupełnie wywalony. Pełna czysta. Pracuje właśnie nad kolejna wersją z nową aktualizacją...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.05.2018 o 13:28, linupsiarz napisał:

To co ty za sprzęt masz ?? Poszukaj w biosie VT czy inne virtual technology i daj na enabled :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, uf000 napisał:

konuss słuchaj a jakiś aktywator nie będzie potrzebny?? 

Tutaj masz nieco o aktywatorach.

A co do defendera - wybaczcie, zielony jestem trochę w systemowych bebechach - jeśli w tej modyfikacji Defender jest wywalony, da się w jakiś sposób go samemu reaktywować? Jakąś aktualizacją czy coś?
Czy po prostu sprawniej będzie dorwać .iso i DISM++'em sobie to samemu dostroić, podobnie jak w tej modyfikacji ale z defenderem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy wersja na czerwiec? RS4 czyli april update czy to jakieś release preview?

Z tego co widzę to jedyna aktualna wersja windy poza klasycznym winclubem, reszta bazuje na 1709 albo innych starociach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie działa mi po zainstalowaniu systemu ikonka "search" na pasku. Klikam w nią i nic się nie dzieje, nic nie pojawia. Próbowałem już kombinować z Windows Search lecz nic to nie dało. Miał ktoś podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
55 minut temu, koper napisał:

Ile ten Windows zajmuje?

Przejrzyj od początku, już raz napisałem ile System zajmuje, trochę dobrej woli i zaangażowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi