Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 Home Pro RS6 v.1909 {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 09.07.2020

Recommended Posts

Wczoraj zainstalowałem ostatni build, wszystko działa pięknie, lecz mam jedno pytanko... U was też nie można wyłączyć wyświetlania okna potwierdzania usuwania? U mnie ta opcja jest wyszarzona.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

1 godzinę temu, dziadzio napisał:

Witam prucz powyzszych sklep jest po angielku i ściąga programy po angilsku ,Nie moge tego zmienic

W sumie masz problem z pisownią polską, to po co ci 

suszing likes this

Opcja wyłączenia potwierdzenia usuwania pliku też jest u mnie nie do odznaczenia. Sklep M$ natomiast  w pełni po polsku - wersja z 29.05 systemu jakby co.

Wrzucam dzisiaj twojego moda bo przyznam że czegoś takiego szukałem. Sam używam wersji 1903 z najowszym update niestety wrzuconym przez DISM i są błędy przy aktualizacji. Dziękuję za twoją pracę i dam znać jak się sprawuje :)

A ja zaraz po instalacji i wrzuceniu sterów mam tak - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Duużo więcej niż na screnach z 1-go postu . Dlaczego?

Zajmuje 29GB i 102 procesy. 11 z tego to chrome - zostaje 91.

Na screnach jest 11,7GB i 47 procesów.

Z ilością procesów i wykorzystaniem pamięci u każdego będzie inaczej - mamy inny sprzęt, instalujemy różne sterowniki, programy,  itp., screeny traktuj jako "wartości" uzyskane przez autora moda, poza tym może dodatkowo wyłączył parę usług i zbędnych procesów w autostarcie

Witam, próbuję instalować system i wyskakuje mi taki komunikat, nigdy się nie spotkałem z takim czymś. :o

@Petr23

W dniu 3.08.2018 o 11:12, KacipL napisał:

Pobierz plik z załacznika

rozpakuj

i plik

ei.cfg wrzuc do folderu SOURCES na penie

lub sam zrób

też tak miałem. musisz w notatniku utworzyć plik o nazwie ei.cfg a w jego treści dać to:

[EditionID]
Professional
[Channel]
Retail

i wrzucić do katalogu "Sources" na już wypalonym USB

9 minut temu, lukasknw napisał:

Mam kopie forzy więc zaraz zainstaluje windowsa  i sprawdzę.

Okej, dzięki bo przy moim necie pobranie forzy zajęłoby jeden dzień xD

Osobiście nie gram dlatego też wywalam apke Xboxa i komponentu pokrewne - co do języka Microsoft Store. Ogólnie walczyłem z tym dość długo tematem ponieważ co instalacja konto użytkownika - online - offline wpływa na język. Wielu developerów z różnych krajów walczy z tym tematem niestety narazie nie znam odpowiedzi tak jak i oni. To samo się dzieję przy nowych aktualizacjach powracające komponenty i usługi chociaż są usuniete. Nowa polityka firmy microsoft. Ulepszaj nam życie. Temat wyszukiwarki StartisBack z tego co widze używa ona Windows Search komponent który jest usunięty. Co do screenów wybaczccie nie będe co nową wersję wstawiał nowych dla mnie to zajęcie czasowe którego i tak posiadam dość mało. Od najnowszego buildu na którym własnie już pracuję będzie konkretnych changelog modów gdzie będa opisywane dokłądnie co usuwane co zmienione itp. Proszęo opisywanie co i jak bo co sprzęt to system jest zmienny ilość usług itp. Zalerzne od sprzetu i nie tylko...

eidur likes this

3 minuty temu, konuss napisał:

Osobiście nie gram dlatego też wywalam apke Xboxa i komponentu pokrewne - co do języka Microsoft Store. Ogólnie walczyłem z tym dość długo tematem ponieważ co instalacja konto użytkownika - online - offline wpływa na język. Wielu developerów z różnych krajów walczy z tym tematem niestety narazie nie znam odpowiedzi tak jak i oni. To samo się dzieję przy nowych aktualizacjach powracające komponenty i usługi chociaż są usuniete. Nowa polityka firmy microsoft. Ulepszaj nam życie. Temat wyszukiwarki StartisBack z tego co widze używa ona Windows Search komponent który jest usunięty. Co do screenów wybaczccie nie będe co nową wersję wstawiał nowych dla mnie to zajęcie czasowe którego i tak posiadam dość mało. Od najnowszego buildu na którym własnie już pracuję będzie konkretnych changelog modów gdzie będa opisywane dokłądnie co usuwane co zmienione itp. Proszęo opisywanie co i jak bo co sprzęt to system jest zmienny ilość usług itp. Zalerzne od sprzetu i nie tylko...

Można jakoś dodać windows search? bo bez tego nie działa wyszukiwanie nigdzie

10 godzin temu, ghert napisał:

Można jakoś dodać windows search? bo bez tego nie działa wyszukiwanie nigdzie

Dokładnie fainie jak by był windows search :) Systemik miodzio.

3 godziny temu, tokacz napisał:

zamiast win search można używać [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Ale jednak to nie to samo, używałbym tego systemu gdyby nie windows search bo tak to naprawdę jest fajny

Dziwne, że wyłączenie Windows search nie przynosi takiego problemu z wyszukiwaniem jak usunięcie całkowite tej usługi. U mnie również pomimo startisback wyszukiwarka nie działa. Choć ciekawe czy Cortana rozwiązuje problem, bo podczas tworzenia konta takowa propozycja na home powstała, bo jeśli tak to zawsze jakieś rozwiązanie (również wolałbym korzystać z wyszukiwania ze startisback, bo bardziej intuicyjne i mniej wynalazków).