Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 Home Pro RS6 v.1909 {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 09.07.2020

Recommended Posts

1 godzinę temu, mt17 napisał:

A mogę je jakoś "osiągnać" ? Pilnie chce podmienić pliki gry które pobiera program Xbox'a

NSudo - polecam !!!

zbigniew59 likes this

2 godziny temu, konuss napisał:

NSudo - polecam !!!

Próbowałem. Nie wiem czy dobrze to robię, ale otworzyłem przez NSudo plik exe np. Total Commandera, i próbująć kopiować tam/nadpisać to nadal brak dostępu (testowałem na obu modach czyli "system" i "trustedinstaller". Coś źle robię ?

58 minut temu, kris2013 napisał:

Jest szansa na poprawioną wersję bez problemów z aktualizacjami ?

30 minut. Właśnie się wgrywa

21 minut temu, Super3511 napisał:

A jakie nowości będą? Tylko poprawa aktualizacji czy coś jeszcze?

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Aktualizacja 1-szy post.

- Dodane wszystkie mozliwe poprawki o których wiedziałem.

- Zintegrowane wszystkie mozliwe aktualizacje.

- Pełna integralność systemy - wszystkie możliwe testy.

- Pełna funkcjonalność - Windows Update - Konto Microsoft

- SYSTEM MOŻNA NORMALNIE AKTUALIZOWAĆ - PAMIETAĆ O ZASTOSOWANIU INSTRUKCJI Z 1-SZEJ STRONY !!!

- Chwilowo brak wersji bez Cortany - pojawi się w nowym temacie - chce porządek i jasność w komentarzach...

W dniu 12.03.2020 o 15:47, tomciotbg1987 napisał:

Chłopie jesteś Wielki :)

Po wielu zawirowaniach według twoich wskazówek UDAŁO SIĘ !!! :)

SUPER, dzięki Wielkie za pomoc.

Tak to prawda mam klucz do wersji HOME zapisany w BIOS'ie.

Jeszcze raz dzięki .

Fajnie. Cieszę się, że mogłem pomóc.

Przyznaje, że sam się z tym męczyłem 2 dni.

Witam wszystkich chciałbym się zapytać czy w tej wersji windowsa nie musi  się używać programów t do wyłączania szpiegowania typu o&o shutup czy win10privacy dlatego, że w tej zmodyfikowanej wersji jest wszystko wyłączone co trzeba jak telemtria czy windows defender i nie potrzeba dodatkowych programów takiego typu? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Musi się wypowiedzieć autor.  W modach gdzie wycięta jest telemetria programy do jej wyłączania fałszywie pokazują rzeczy wyłączone i nie wyłączone - zależy jakie i na czym bazują - rejestr - gpedit itp. A telemetria w win 10 jest bardzo rozbudowana i powiązana z różnymi komponentami systemu. I zmienia się z każdą aktualizacją systemu - microsoft dba o to by nie można jej wyłączyć całkowicie. MOŻNA JĄ TYLKO TROCHĘ OGRANICZYĆ W RÓŻNY SPOSÓB .

Najmniej telemetryczna - że tak powiem - jest wersja education i enterprise - one już systemowo mają wyłączoną telemetrię ( ale czy całą? ) 

To bardzo rozbudowany temat.

Ale według mnie wystarczy ją tylko trochę ograniczyć - chyba nie macie na komputerze rzeczy wagi państwowej - o której nie może dowiedzieć microsoft?

Jej wyłączanie to trochę efekt placebo - i tak nigdy bez naprawdę głębokich testów nie wiemy ile jej zostało.

Na słabszych komputerach ograniczenie telemetri może poprawić trochę wydajność - ograniczy ruch procesów systemowych - bo w nich głównie jest zaszyta cała telemetria.

A używać tych programów chyba można - chociaż nigdy nie będzie wiadomo jak właściwie działają .

Efekty mogą być nawet po kilku dniach.

Np. U mnie po użyciu kilku tych programów przez kilka dni było ok - następnie zmieniła mi się ikonka sieci na pasku zadań na ikonkę taką jak przed wyborem sieci. Po kliknięciu pokazywało że nie jestem podłączony do sieci do której byłem podłączony. ALE WI-FI NORMALNIE DZIAŁAŁO.

Zawsze tak było po kilku dniach - nigdy natychmiast. Sprawdzałem kilka razy.

Więc - każde zmiany w systemie na własną odpowiedzialność - i nie pisać że coś nie działa jeśli zrobiło się coś na własną rękę.

@konuss - przepraszam że trochę za ciebie, ale chciałem trochę naświetlić sprawę z tą telemetrią.

5 godzin temu, zbigniew59 napisał:

Musi się wypowiedzieć autor.  W modach gdzie wycięta jest telemetria programy do jej wyłączania fałszywie pokazują rzeczy wyłączone i nie wyłączone - zależy jakie i na czym bazują - rejestr - gpedit itp. A telemetria w win 10 jest bardzo rozbudowana i powiązana z różnymi komponentami systemu. I zmienia się z każdą aktualizacją systemu - microsoft dba o to by nie można jej wyłączyć całkowicie. MOŻNA JĄ TYLKO TROCHĘ OGRANICZYĆ W RÓŻNY SPOSÓB .

Najmniej telemetryczna - że tak powiem - jest wersja education i enterprise - one już systemowo mają wyłączoną telemetrię ( ale czy całą? ) 

To bardzo rozbudowany temat.

Ale według mnie wystarczy ją tylko trochę ograniczyć - chyba nie macie na komputerze rzeczy wagi państwowej - o której nie może dowiedzieć microsoft?

Jej wyłączanie to trochę efekt placebo - i tak nigdy bez naprawdę głębokich testów nie wiemy ile jej zostało.

Na słabszych komputerach ograniczenie telemetri może poprawić trochę wydajność - ograniczy ruch procesów systemowych - bo w nich głównie jest zaszyta cała telemetria.

A używać tych programów chyba można - chociaż nigdy nie będzie wiadomo jak właściwie działają .

Efekty mogą być nawet po kilku dniach.

Np. U mnie po użyciu kilku tych programów przez kilka dni było ok - następnie zmieniła mi się ikonka sieci na pasku zadań na ikonkę taką jak przed wyborem sieci. Po kliknięciu pokazywało że nie jestem podłączony do sieci do której byłem podłączony. ALE WI-FI NORMALNIE DZIAŁAŁO.

Zawsze tak było po kilku dniach - nigdy natychmiast. Sprawdzałem kilka razy.

Więc - każde zmiany w systemie na własną odpowiedzialność - i nie pisać że coś nie działa jeśli zrobiło się coś na własną rękę.

@konuss - przepraszam że trochę za ciebie, ale chciałem trochę naświetlić sprawę z tą telemetrią.

I po co mam się wypowoadac. Skoro mam takie zastępstwo he 

Jest nowa aktualizacja KB 4541335.Niestety nie mogliśmy zainstalować tej aktualizacji błąd (0x800f0892) Taki komunikat.Dalej jest problem z aktualizacjami.Dlaczego ???

Instalował już ktoś aktualizację [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]- Windows 10 Home Pro RS6 v.1909 (x64).Niestety u mnie nie poszła błąd (0x800f0892)

15 minut temu, kris2013 napisał:

Instalował już ktoś aktualizację [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]- Windows 10 Home Pro RS6 v.1909 (x64).Niestety u mnie nie poszła błąd (0x800f0892)

Po co Tobie aktualizacja modyfikacji?