Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 Home Pro RS6 v.1909 {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 09.07.2020

Recommended Posts

Prośba ogólnie chciałbym aby ktoś używający wersji z Cortana zrobił screeny procesów odpalonych. Po najnowszej aktualizacji. Chciałbym sprawdzić a nie mam niestety opcji chwilowo instalacji. I ogólnie zapytanie jak się system zachowuje. Jakieś problemy uwagi. Dzięki serdeczne. 
.870c1dee39175942bd908ec8a2a025bc.jpgc4bd25f97289c214f61513a40427195f.jpg086dae387c932649d4a04de45c619aa0.jpg87e7bed554ff6e29943e86cb9ded8ec1.jpg4739b6d95d11f1f2d0adfc8181667b8e.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

35 minut temu, zbigniew59 napisał:

Coś chyba za dużo tego svchost.exe - zobaczę u mnie ale póżniej bo na razie jestem na slimie.

właśnie też się zdziwiłem, ale nie zajmuje mi to zasobów więc to zignorowałem

U mnie jest tak - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

- [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Na wersji VIP.

Musiałeś zająć całą stronę tymi obrazkami  zamiast  podać screen w linku :D  Przecież nie jesteś tutaj sam. np: zrób to tak bo to lepiej wygląda ;) [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Kolejna p[rosba dosc wazne i potrzebne na juz. Czy ktoś może zrobićmi eksport tabeli rejestru:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion

Chodzi o najnowszego builda. Czyli po aktualizacji. Ważne proszę czekam ;/

28 minut temu, Super3511 napisał:

ezSoceq.png

Ktoś coś jak się tego pozbyć?

i tego? (na drugim użytkowniku) 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Szczerze ogólnie właśnie z tym walczyłem najdłużej. I przegrałem. Czemu ponieważ ten wpis jest tak zagnieżdony że usuwając go rozpierdzoela cały układ menu start. Sam chętnie proszę jak ktoś ma pomysł lub rozwiązania. 

48 minut temu, konuss napisał:

Kolejna p[rosba dosc wazne i potrzebne na juz. Czy ktoś może zrobićmi eksport tabeli rejestru:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion

Chodzi o najnowszego builda. Czyli po aktualizacji. Ważne proszę czekam ;/

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]wersja z cortaną, 18363.720 

8 minut temu, Super3511 napisał:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]wersja z cortaną, 18363.720 

O to mi właśnie chodziło dziękuję max!! 

Mam pytanie @Konuss, posiadam ten system, potrzebuje koniecznie zmodyfikować pliki gry po instalacji gry z aplikacji Xbox'a, niestety gra jest zainstalowana w WindowsApps, próbując coś skopiować to odrzuca moje żądanie z powodu braku praw administratora. Myślałem że takowe mam xd, cóż mam zrobić ? I jak to zrobić ?

Przy kolejnej aktualizacji (KB4551762) — błąd 0x800f0982 Co jest grane? Znowu stawiać system na nowo.Jak przy aktualizacji KB4540673 wtedy pomogło,ale to nie jest rozwiązanie

7 minut temu, kris2013 napisał:

Przy kolejnej aktualizacji (KB4551762) — błąd 0x800f0982 Co jest grane? Znowu stawiać system na nowo.Jak przy aktualizacji KB4540673 wtedy pomogło,ale to nie jest rozwiązanie

Hmmm coś robisz nie tak. Chciałbym abyś opisał dokładnie punkt po punkcie czynności związane z instalacją systemu i co robisz dalej. 

1. Postawiłem system na nowo.Wszystkie aktualizacje się wgrały.Może wypowiedzą się w tym temacie pozostali.Czy u nich też występuje ten błąd przy aktualizacji Windows 10 Home Pro RS6 v.1909 {x64} z Cortaną

1. Postawiłem system na nowo.Wszystkie aktualizacje się wgrały.Może wypowiedzą się w tym temacie pozostali.Czy u nich też występuje ten błąd przy aktualizacji Windows 10 Home Pro RS6 v.1909 {x64} z Cortaną
Ja wczoraj postawiłem system. Zainstalowałem sterowniki i zacząłem aktualizacje wraz z instalacją programów. Nie było żadnego problemu

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

58 minut temu, kris2013 napisał:

Przez 2004 trochę zamiedbalem tą wersję obiecuję jutro będzie nowa wersja z poprawkami. 

53 minuty temu, mt17 napisał:

Mógłbym dostać pomoc do mojego wcześniejszego pytania :( ?

Do tego są prawa trustedinstaller a to są jescze wyższe prawa niz admina. 

5 godzin temu, BGT napisał:

Do tego są prawa trustedinstaller a to są jescze wyższe prawa niz admina. 

A mogę je jakoś "osiągnać" ? Pilnie chce podmienić pliki gry które pobiera program Xbox'a

14 minut temu, mt17 napisał:

A mogę je jakoś "osiągnać" ? Pilnie chce podmienić pliki gry które pobiera program Xbox'a

tylko linuxem :)