Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 Home Pro RS6 v.1909 {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 09.07.2020

Recommended Posts

14 minut temu, kris2013 napisał:

Może inaczej. Nie wszyscy mogli pomóc. Czy za to trzeba tych wszystkich już skreślać.A może lepiej zachęcić na przyszłość,to jest lepsze rozwiązanie

Dokładnie. Nie tylko Ty masz problemy na tym świecie panie @konuss :)

2 minuty temu, szymibtw napisał:

Dokładnie. Nie tylko Ty masz problemy na tym świecie panie @konuss :)

Zawrzal szum ponieważ jedna wersja modyfikacji nie jest dla wszystkich. Dobrze. Po prostu ją usunę a osoba którym ja obiecałem dostarczę w inny sposób. Po problemie? 

zbigniew59 and janek917 like this

Szacunek za wkład pracy nad kolejnymi zmianami .Nie pomogłem ,nie mam żadnych pretensji .Smutne jest to co wyprawiają niektórzy ,zwłaszcza że do tej pory na pewno większość z nich korzystała i nadal korzysta z twoich modów .Pozdrawiam serdecznie.62 letni zwykły człowiek.

br4kus likes this

6 minut temu, dziadzio napisał:

Witam nie mozna pobrac potrzebny jakiś klucz deszyfrujący

Chyba masz jasno wyjasnione wczesniej....

1 godzinę temu, kris2013 napisał:

Może inaczej. Nie wszyscy mogli pomóc. Czy za to trzeba tych wszystkich już skreślać.A może lepiej zachęcić na przyszłość,to jest lepsze rozwiązanie

Dlatego ten owy system bedzie dla tych co mogli :) Dobrze robi bo tak jak konnus wrzucal czesto aktualizacje bo coś nie działało o szacun dla niego robienie iso i sprawdzanie to nie kwestia 2-5h tylko duzo wiecej

Ale go nikt nie zmusza do robienia systemów jak i aktualizacji do nich, praca z własnej woli :) A skoro ma problemy finansowe ten czas może poświęcić na coś innego.

Ale go nikt nie zmusza do robienia systemów jak i aktualizacji do nich, praca z własnej woli  A skoro ma problemy finansowe ten czas może poświęcić na coś innego.
Nie rozumiem ogólnie całej dyskusji. Może jestem zacofany. Zmieniłem temat. Wyjaśniłem czemu tak zrobiłem. A tu odrazu monopol jakieś jazdy że lamie regulamin i w ogóle inne komentarze. A tak naprawdę chodzi o jedynie fakt że nagle wszystkim du*y scisnelo że nie mogą sobie pobrać darmowego ISO. Taka jest prawda. I to się nie zmieni.
Ostatni raz komentuje. Ta modyfikacja będzie wyłącznie dostępna dla ludzi którym obiecałem oddzielna specjalna modyfikacje. Co by zmieniło gdybym założył nowy temat. A ten całkowicie olał? Nie było by tu jenkow tylko tam?

Wysłane z mojego Wave 2 przy użyciu Tapatalka

murawiak likes this

20 minut temu, M4T  napisał:

Ale go nikt nie zmusza do robienia systemów jak i aktualizacji do nich, praca z własnej woli :) A skoro ma problemy finansowe ten czas może poświęcić na coś innego.

No wiadome ale jesli pojawiły sie u niego pewne problemy i userom przypasował system,potem wymagali od autora tego lub tamtego a on im to robił poprawiał wiec jaki problem jak jest takowa sytuacja aby wesprzec za np.dobrego windowsa? Czuje ze na forum jak ino sie odkuje to też da ? :)

@[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]- "Znikają moje kompozycje wygląd ikonki i cursory"-najważniejsze w tym,to że zrozumiałeś że był to paskudne,na temat twojego "małego biznesu" szkoda się wypowiadać...

No i jak zwykle ... cygana powiesili a złodzieje krzyczą "kradną" . Czy nie widzisz konussie, że zaczynasz segregować ludzi w dodatku dopieszczając lub obrażając ich określeniem VIP (za kilka srebrników). I żeby nie było ... doceniam pracę innych ale to już przegięcie   :OI

Weźcie wszyscy na wstrzymanie i odczepcie się od Konusa.

Ja nie mam dostępu do najnowszego moda dla wybranych i trochę mi smutno, ale Konus robi mody i udostępnia gdzie i jak chce. Czy nam się to podoba czy nie to nie nasz interes.

Jak się nam nie podoba to wcale nie musimy korzystać z modów Konusa. Możemy się pogniewać i iść do innego wątku na forum, ale żeby Konusowi wrzucać, że nie robi tego, co chcemy ze swoją praca to już przesada.

Czytam ten wątek i już sam nie wiem - płakać? Westchnąć? Bo śmiać się nie ma z czego. Co by konuss nie zrobił/powiedział to i tak inni przekręcają "na swoje". 

Poprosił o pomoc - źle.

Skrytykował tych co "ofiarowali" tylko puste słowa - źle

Chce chłopak odwdzięczyć się darczyńcom specjalnym modem - źle

Czy nie można już postępować w myśl zasady - "żyj i pozwól żyć innym" , a przynajmniej "nie przeszkadzaj"? Przynajmniej chłopak coś robi, nie czeka na gotowe.

Jeśli prośba o pomoc i zbiórka jest przeciw regulaminowi forum to takie czyny/posty powinny być kasowane na samym początku istnienia - nie byłoby takich zażartych dyskusji rodem z krajowego podwórka, tylko w trochę mniejszej skali.

I tak dla wyjaśnienia - nie jestem zwolennikiem/użytkownikiem modów konussa - paradoksalnie zniechęciły mnie do wypróbowania nowe wersje wstawiane co kilka dni , wrzuciłem tylko na virtualny dysk mod LTSC do testów. 

Czytam ten wątek i już sam nie wiem - płakać? Westchnąć? Bo śmiać się nie ma z czego. Co by konuss nie zrobił/powiedział to i tak inni przekręcają "na swoje". 
Poprosił o pomoc - źle.
Skrytykował tych co "ofiarowali" tylko puste słowa - źle
Chce chłopak odwdzięczyć się darczyńcom specjalnym modem - źle
Czy nie można już postępować w myśl zasady - "żyj i pozwól żyć innym" , a przynajmniej "nie przeszkadzaj"? Przynajmniej chłopak coś robi, nie czeka na gotowe.
Jeśli prośba o pomoc i zbiórka jest przeciw regulaminowi forum to takie czyny/posty powinny być kasowane na samym początku istnienia - nie byłoby takich zażartych dyskusji rodem z krajowego podwórka, tylko w trochę mniejszej skali.

I tak dla wyjaśnienia - nie jestem zwolennikiem/użytkownikiem modów konussa - paradoksalnie zniechęciły mnie do wypróbowania nowe wersje wstawiane co kilka dni , wrzuciłem tylko na virtualny dysk mod LTSC do testów. 

Dziękuję za mądre słowa w końcu mnie ktoś zrozumiał. Nie powiem nie raz pisałem o tym ciężko mi nieraz dobrać odpowiednio słowa. Ale mniejsza chodzi o to co i jak zrobię zachowam się czy wypowiem i tak będzie źle.

Ja to tu tylko zostawię:

Regulamin forum

5. Tematy i posty

5.1. Zabronione jest:

- umieszczanie reklam lub treści w celach zarobkowych (nie dotyczy podforum "Giełda");

QAUZ likes this

38 minut temu, pahonia napisał:

Weźcie wszyscy na wstrzymanie i odczepcie się od Konusa.

Ja nie mam dostępu do najnowszego moda dla wybranych i trochę mi smutno, ale Konus robi mody i udostępnia gdzie i jak chce. Czy nam się to podoba czy nie to nie nasz interes.

Jak się nam nie podoba to wcale nie musimy korzystać z modów Konusa. Możemy się pogniewać i iść do innego wątku na forum, ale żeby Konusowi wrzucać, że nie robi tego, co chcemy ze swoją praca to już przesada.

Ja tam go wspomogłem bez oczekiwania na cokolwiek

Wymiękacie jak g... na dnie rynsztoka zamiast dbać o własny "kręgosłup" i nazywać tego rodzaju zachowanie ku....stwem. Nawet nie chce mi się wracać do reszty wypocin tego gościa ale Wy poczytajcie ... żenada.

Bawicie się dalej w semantykę i owijajcie to "coś" w sreberko ale i tak smrodu się nie pozbędziecie. 

Gość włożył masę swojego czasu, aby dopracować system do takiego stopnia jak powinien wychodzić od dewelopera czy też mikroshitu, a tu hejt, bo VIP, bo prosił o wsparcie. Zapraszam w takim razie do zrobienia czegoś od siebie i wtedy oceniania ile to kosztuje. Skoro nikt nie każe wam tego robić a może to uczynić dobrowolnie to co ta bezproduktywna gadka. Moim zdaniem postępowanie autora jest ok - ktoś włożył cegiełkę to ma wersję bez reklam (że tak to ujmę). Na innych zagranicznych forach albo się wspiera kogoś dobrowolnie albo po prostu nie komentuje działania, szczególnie, że nie powiedział chcę kompa za 10 000 zł i macie mi dać na to pieniądze. Ma problem, zwraca się o pomoc i tyle a czy ktoś przejdzie obok czy wyjmie z kieszeni 5 zł to indywidualna sprawa.

Zauważcie, że system pomijając błędy jakie wychodziły a na ile udane są najnowsze buildy - zobaczcie ile czasu samemu na instalacji oszczędzacie dzięki temu, że spora liczba rzeczy jest zoptymalizowana. Może nie jest to wszystko, ale jak pamiętam nie lubiłem robić reinstalacji szczególnie za czasów Windows 7, bo masa czasu schodziła od instalacji po ogarnięcie wszystkiego (sterowniki, optymalizacja, usługi, wpisy rejestru). Obecnie dzięki takim modom w mniej niż godzinkę można ze wszystkim się praktycznie uwinąć i oddać/mieć gotowy sprzęt do działania. Z czystą 10 niby nie jest źle, ale odkąd siedzę na modowanych systemach (a wręcz od czasów jeszcze XP i systemy MalcolmX) to bardziej mi one pasują (kwestia dobrej kompilacji)

Ze swojej strony - jak coś to zrób sobie listę takich osób ;) może jest ich kilka, może jednak spora rzesza. Sam zamierzam wesprzeć w inicjatywie (tylko ze swojego dołka się wykaraskam i mam nadzieję na jak to się mówi flaszkę rzucić w następnym miesiącu - pracę doceniam i sam skorzystałem na tym - 20H1 jest cholernie dobrze udany) - jak napisałem wyżej - instalacja teraz nie jest katorgą a całkiem przyjemnym procesem z dozą emocji i ekscytacji.

as1as likes this

3 godziny temu, M4T  napisał:

Ja to tu tylko zostawię:

Regulamin forum

5. Tematy i posty

5.1. Zabronione jest:

- umieszczanie reklam lub treści w celach zarobkowych (nie dotyczy podforum "Giełda");

to by sie tyczylo jakby sprzedawal swojego moda a tu niestety jest inaczej oddaje coś za pomoc w jego trudnej sytuacji

zbigniew59 likes this

Tym co Tobie pomogli masz prawo dać indywidualnego i TYLKO dla Nich moda, bo nie wymagasz od innych kasy za resztę Twojej pracy rozdawanej na tym forum za "dziękuję". Aby inni nie robili rabanu moim skromnym zdaniem roześlij linki do zaszyfrowanego moda z hasłem do rozpakowania na PW tym, którzy pomogli, a w temacie dodaj tylko informację , ze specjalna wersja jest do pobrania z linków przesłanych tym, którzy Cię wsparli.

Reszta niech się pruje,pluje i szydzi bo im się należy zupełnie jak madki bombelków "mnie dej, bo mnie się należy". Ja za Twoje mody serdecznie dziekuję i życzę szybkiego ogarnięcia mam nadzieję chwilowych problemów.

Tu macie przykład forum - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] 

Wejdżcie do działu vip i pobierajcie do woli za darmo. I jakoś nikt tam nie robi g.....no burzy że nie może pobrać za darmo. A takich forum jest wiele.

BGT likes this

Gość włożył masę swojego czasu, aby dopracować system do takiego stopnia jak powinien wychodzić od dewelopera czy też mikroshitu, a tu hejt, bo VIP, bo prosił o wsparcie. Zapraszam w takim razie do zrobienia czegoś od siebie i wtedy oceniania ile to kosztuje. Skoro nikt nie każe wam tego robić a może to uczynić dobrowolnie to co ta bezproduktywna gadka. Moim zdaniem postępowanie autora jest ok - ktoś włożył cegiełkę to ma wersję bez reklam (że tak to ujmę). Na innych zagranicznych forach albo się wspiera kogoś dobrowolnie albo po prostu nie komentuje działania, szczególnie, że nie powiedział chcę kompa za 10 000 zł i macie mi dać na to pieniądze. Ma problem, zwraca się o pomoc i tyle a czy ktoś przejdzie obok czy wyjmie z kieszeni 5 zł to indywidualna sprawa.

Zauważcie, że system pomijając błędy jakie wychodziły a na ile udane są najnowsze buildy - zobaczcie ile czasu samemu na instalacji oszczędzacie dzięki temu, że spora liczba rzeczy jest zoptymalizowana. Może nie jest to wszystko, ale jak pamiętam nie lubiłem robić reinstalacji szczególnie za czasów Windows 7, bo masa czasu schodziła od instalacji po ogarnięcie wszystkiego (sterowniki, optymalizacja, usługi, wpisy rejestru). Obecnie dzięki takim modom w mniej niż godzinkę można ze wszystkim się praktycznie uwinąć i oddać/mieć gotowy sprzęt do działania. Z czystą 10 niby nie jest źle, ale odkąd siedzę na modowanych systemach (a wręcz od czasów jeszcze XP i systemy MalcolmX) to bardziej mi one pasują (kwestia dobrej kompilacji)

Ze swojej strony - jak coś to zrób sobie listę takich osób  może jest ich kilka, może jednak spora rzesza. Sam zamierzam wesprzeć w inicjatywie (tylko ze swojego dołka się wykaraskam i mam nadzieję na jak to się mówi flaszkę rzucić w następnym miesiącu - pracę doceniam i sam skorzystałem na tym - 20H1 jest cholernie dobrze udany) - jak napisałem wyżej - instalacja teraz nie jest katorgą a całkiem przyjemnym procesem z dozą emocji i ekscytacji.
Mam zrobioną nową wersję 20H1 bajka powaga problem nie mam jak wrzucić. Jadę na free necie Aero2 - 56kbs

Czytając te komentarze stwierdzam oficjalnie przestancie co niektorzy biadolić i płakać ze nie macie chlopak robi sam z własnej woli system ktory daje wam za darmo wymalujcie sobie na czole za darmooo prosi was o kilka zlotych a wy jak janusze biznesu nie mozecie go wesprzec korzystam sam z jego softu i chetnie podesle ci pare zloty zostaw nr konta na pv naprawde przestanmy sie zachowywac jak durnie bez szkoly wqrto wspierac takich ludzi dal wam swoja prace za darmooo wiec chyba mozna go wspomoc chociazby kilkoma zlotymi powtarzam zostaw nr konta na pv i zycze wszystkim tym płaczącym o reguleminie itp zapominających o tym ze jestesmy tylko ludzmi aby autor zaczął blokować wam obrazy moze wtedy sie nauczycie ze  za fajki wodke chleb sie placi tak za mody gry itp tez sie placi pozdrawiam normalnych zdrowych uzytkownikow ktorzy maja w sobie odrobine empatiii

SilverShai, Snap and Snafriozo like this