Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 Home Pro RS6 v.1909 {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 09.07.2020

Recommended Posts

Próbowałem dzisiaj 3x zainstalować system i nie instalują się dodatkowe programy ani tweak'i. Nie wiem czy problem występuje tylko u mnie czy u innych też. Pozdrawiam i dziękuję za pracę.  

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

A robiłeś zgodnie z instrukcją cytat z opisu:

instalacja przebiega prawie identycznie lecz nie wyswietlaja sie moje komunikaty czekasz aż pojawi się pulpit po tym system zrestartuje i gotowy

Wczoraj instalowałem wersję z 25012020 system the best.

Specjalnie żeby sprawdzić znikające sterowniki od BT i touchpada wgrałem oryginał i się załamałem jak to działa. Tu też znikające sterowniki czyli to wina systemu M$.

Rozumiem że Konuss odstawia tą wersję systemu i będzie pracował nad H1 i H2.

Naprawdę jestem pod wrażeniem jak można zoptymalizować system i posuwać niepotrzebne wodotryski.

Dzięki wielkie.

Nie wysłano przy użyciu Tapatalka

Wersja z 25 działa idealnie, ale widziałem z opisu że właśnie są jakieś zmiany, może dla tego..

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Jestem na nowej wersji i narazie póki co to wszystk śmiga mega szybko ale, wie ktoś czy i jak można zmienić żeby prawoklik był w wersji czarnej jak wcześniej po ustawieniu jej oraz jak zmienić niebieski pasek na górze jak otwieramy folder ? Korzystam z ciemnego motywu i reszta grafit a to bije strasznie po oczach. Na wersji 1903 to chodziło, a teraz czuje się jak na XP-ku

2 godziny temu, jacobobbo napisał:

Jestem na nowej wersji i narazie póki co to wszystk śmiga mega szybko ale, wie ktoś czy i jak można zmienić żeby prawoklik był w wersji czarnej jak wcześniej po ustawieniu jej oraz jak zmienić niebieski pasek na górze jak otwieramy folder ? Korzystam z ciemnego motywu i reszta grafit a to bije strasznie po oczach. Na wersji 1903 to chodziło, a teraz czuje się jak na XP-ku

+1 Trochę dziwnie to miejscami wygląda.

Ściągnąłem ostatnią wersję z 30.01.2020, podczas instalacji przy wyborze wersji Home lub Pro pokazuje datę 09.01.2020 czy tak ma być, czy jakaś pomyłka?

Chciałbym dzisiaj zainstalować nową wersję.

Edycja: wszystko w porządku, system bez zastrzeżeń, dzięki

Nie wysłano przy użyciu Tapatalka

W dniu 18.01.2020 o 12:32, katmai napisał:

Potwierdzam. 

Wczoraj instalowałem. Świetna robota.

Zjada niecale 8GB na dysku, około 1GB Ramu. Mega responsywny.

Przełączyłem go w tryb ciemny. Wygląda o wiele lepiej.

Mam pytanie. Jakie programy są podlinkowane pod Czyszczenie/Dokładne czyszczenie dysku?

One czyszczą tez śmieci po przeglądarkach, usuniętych programach itp.? 

W dniu 18.01.2020 o 16:51, konuss napisał:

Zadne programy nie są podlinkowane są to skypty któe według mnie najbardziej oczyszczają dysk nie wnosząc nic dodatkowego ze soba jak robią to pogramy dość dobrze znane. POowiem tak ja osobiście uzywam tylko i wyłącznie tych dwóhc opcji czyszczenia po to one tam są.

Konuss - czy mógłbyś zdradzić co to za skrypty ?

Może coś można zmienić ?

Pewniej któryś z nich psuje to:

6 godzin temu, Eleonor napisał:

Konuss - czy mógłbyś zdradzić co to za skrypty ?

Może coś można zmienić ?

Pewniej któryś z nich psuje to:

Niestety nie mogę podać linka do skryptu takowy nie istnieje cześć rozwiązania jest moje autorskie a część zaporzyczona od przyjaciela.. Możliwe w następnej wersji przyjrzę się temu problemowi. Lecz musicie chwilę wytrzymać. Dopuki nie ogarnę dysku. Prace wstrzymuje całkowicie. 

Mam drobny problem na ostatnim modzie. Nie działa wifi zaraz po włączeniu laptopa, problem rozwiązuję restart systemu i wtedy wifi już działa. Sterowniki zainstalowane do karty najnowsze jakie znalazłem. Karta wifi Dell DW1703. Sprawdzałem kilka innych kart i ten sam problem. Po pierwszym włączeniu laptopa po kliknięciu na ikonkę połączeń sieciowych przy Wi-Fi jest napis wyłączone. Po próbie kliknięcia na Sieć Wi-Fi żeby ją włączyć nic się nie dzieje. Pomaga za każdym razem restart laptopa i wifi od razu jest już połączone. Co może być nie tak?

Mam pytanie odnośnie tej modyfikacji, działa w nim szukanie w menu start. Zainstalowałem modyfikację innego użytkownika i szukanie w menu start nie znajduje niczego, a ta opcja jest całkiem przydatna, no chyba że to część telemetrii i została usunięta razem z nią.

Działa ale tylko na wersji win7, chociaż aż tak mi to w sumie nie przeszkadza, tyle że wersja z win10 potrafiła szukać w plikach systemowych i nie trzeba było run używać. To może mi jeszcze napiszesz jak zrobić by szło zmienić kompozycję, dodałem je do resources/themes i nie wykrywa ich.

Tak, mam zainstalowany, theme wrzucone tam gdzie trzeba, obok aero i w kompozycjach widzę tylko więcej kompozycji w sklepie Microsoftu.
To prawdopodobnie jest bug kompilacji od BGT dlatego też się pytam tutaj, bo jestem skłonny zainstalować tę, byle wszystko działało.
Zależy mi głównie by telemetrii było jak najmniej i Windows Update było usunięte, albo dało się wyłączyć, tak by nie truło mi żadnymi aktualizacjami, bo jak będę aktualizował to przez format c.

3 godziny temu, jacobobbo napisał:

Można nową wersję dograć do ostatniej jakoś ? Instalacja czystej od nowa wiadomo to też tona instalacji i ustawień.

Mozna ale szczerze nigdy tego nie polecam ponieważ to są modyfikacje i je lepiej instalowac na czysto.

Jeżeli komuś nie bangla wyszukiwarka w Eksploratorze i chcecie przywrócić tą starą wyszukiwarkę to można wziąść plik ExplorerFrame.dll z 1903 i podmienić w system32.