Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 Home Pro RS6 v.1909 {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 09.07.2020

Recommended Posts

11 minut temu, enterprise2000 napisał:

@Martinooo

Sprawdziłeś czy nie masz wpisów w firewall lub hosts, blokujących komunikację z serwerami microsoftu?

Skasuj wszystkie wpisy,  jeśli jakieś są. Sprawdź czy usługa webclient nie jest wyłączona.

Spróbuj zalogować się przez przeglądarkę, internet explorer.

Jaki masz wynik jak wysyłasz ping do serwera? 

Niestety nie pojawia się okno do wpisania hasła :(

20 minut temu, enterprise2000 napisał:

@Martinooo

Sprawdziłeś czy nie masz wpisów w firewall lub hosts, blokujących komunikację z serwerami microsoftu?

Skasuj wszystkie wpisy,  jeśli jakieś są. Sprawdź czy usługa webclient nie jest wyłączona.

Spróbuj zalogować się przez przeglądarkę, internet explorer.

Jaki masz wynik jak wysyłasz ping do serwera? 

Niestety nie pojawia się okno do wpisania hasła

1 godzinę temu, kac222 napisał:

Mi nie działa biometria. Pomimo włączenia usługi w gpedit.msc.

Na niemodyfikowanej wersji wszystko działało.

Próbowałem uruchomić logowanie za pomocą biometrii według poradnika:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

lecz bez rezultatu.

Ma ktoś jakieś pomysły?

Pozdrawiam.

Na Dell E7450 po aktualizacji CryptoVault logowanie odciskiem palca działa poprawnie. Zweryfikuj sterowniki na obydwóch wersjach.

W każdym razie biometria poprzez Windows Hello na tym modzie przynajmniej u mnie działa. Teraz sobie przypomniałem że też działała na modzie z września '19 na Dell E5440.

Aktualizacja 1-szy post. Szczerze polecam aktualizacje poprzedniej wersji albo najlepiej czysta instalację... Warto różnica MAX wydajności...

Mam Drukarkę HP M125 nw i niestety sterowników nie da rady zainstalować w ostatniej jak i przed ostatniej wersji. Miał ktoś podobnie z drukarkami HP i wie jak to zrobić ? Ręczna instalacja sterów też nie idzie.

Kurde. Konuss tak robi poprawki często że człowiekowi się nie chce za każdym razem bawić w formaty :D. A akutalizacje z dnia 25.01 zachęca osobiście nawet do instalacji świeżej

6 godzin temu, kac222 napisał:

A w usługach masz włączony bufor wydruku?
W tych modach bufor wydruku jest wyłączony.

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

Dzięki. Wszystko teraz śmiga. 

Manualny download update podnosi cyferki 18363.628, do pobrania niżej link

Aktualizujemy swój system, przy pomocy narzędzi [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] 340.39 MB

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] 180.66 MB

JanKo6 likes this

Godzinę temu, zbigniew59 napisał:

A tutaj nie przywraca komponentów ?

niestety nie wraca wyszukiwarka wciaz + zabezpieczenia start w menu start - chociaz usługi defendera sa wyłaczone lecz smartscreen powraca jako aktywny

[mention=33073]konuss[/mention] niejaki Ghost Spectre wydał właśnie aktualizacje do swojego systemu. Więc wydaje mi się że istnieje jakas szansa na wydawanie łatek i ich instalacji bez psucia bazy
Znam jego prace. Lecz sprawdź sobie to o czym piszesz. On robi to od innej strony. Jego glowny mod nazwę go bazą jest goły i wesoły. I teraz daje on użytkownikowi. Możliwość doinstalować Sklep kto chce usługi i komponenty i teraz. Zrób z jego modu dodaj to wszystko co jest u mnie. I wtedy puść tą aktualizacja. Man ten sam problem co cały świat czyli wraca centrum zabezpieczenia usługi Smart screen i kilka innych ;-)

Wysłane z mojego Wave 2 przy użyciu Tapatalka

Aktualizacja 1-szy post. Poprawiony cały opis. Zaaktalizowana i poprawiona lista usunietych komponentów. Zalecam czytanie ChangeLogu ponieważ zmian nastąpiło od grona i ciut ciut...

Aktualizacja 1-szy post. Poprawiony cały opis. Zaaktalizowana i poprawiona lista usunietych komponentów. Zalecam czytanie ChangeLogu ponieważ zmian nastąpiło od grona i ciut ciut...
Próbowałem dzisiaj 3x zainstalować system i nie instalują się dodatkowe programy ani tweak'i. Nie wiem czy problem występuje tylko u mnie czy u innych też. Pozdrawiam i dziękuję za pracę.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

50 minut temu, adyson napisał:

Próbowałem dzisiaj 3x zainstalować system i nie instalują się dodatkowe programy ani tweak'i. Nie wiem czy problem występuje tylko u mnie czy u innych też. Pozdrawiam i dziękuję za pracę.

Co konkretnie nie działa ? 

Właśnie zabieram się za instalację.

Dodatkowe programy i tweak'i musiałem uruchomić sam, nie zainstalowały się automatycznie. Po wybraniu opcji bez internetu nic się nie dzieje z dodatkami tak jak by nie uruchamiał się scrypt i trzeba ręcznie.. Nie podmienia ikon itp.. Spróbuj może będziesz miał więcej szczęścia.