Jump to content

Windows 10 Home Pro RS6 v.1909 {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 09.07.2020

konuss
 Share

Recommended Posts

ZAPYTANIE:

Chciałbym ogólnie dodać małą notkę bo może ktoś ma możliwość taka. Żeby móc się ciągle rozwijać przy tworzeniu nie tylko modow ale i ciekawych dodatków potrzebny jest sprzęt wydajny ale i dostępny cały czas. Niestety fizyczny mój sprzęt w tym roku zawiódł dwa razy a w życiu różnie to bywa. Nie zawsze stać nas na najlepsze. Stąd moje pytanie. Potrzebuje albo przydałoby mi Google Cloud. Nie posiadam kart bankowych operuje gotówką i nie mam opcji założenia darmowego konta a ono by mi Starczyło ba bardzo pomogło by przy tworzeniu lub opcja zdalnego dostępu do jakiegoś serwa z systemem Windows to by tak rozwinęło mi temat modow że zapomnielibyscie o firmie Microsoft. Więc jak miałby ktoś ochotę mnie w ten sposób wesprzeć. Czekam na kontakt PW. 

br4kus likes this

W dniu 22.12.2019 o 18:23, kora napisał:

Ale ja też biorę w ciemno, nie o to chodzi ;) Po prostu może być usunięte to, czego akurat potrzebujemy,  i będziemy w plecy kilka godzin, albo i więcej, bo to może wyjść po paru dniach po instalacji.  Jak sie chodziło do szkoły, to się miało czas na instalowanie  systemów codziennie, teraz to już nie jest takie proste.

ale jak konuss czas poświęca to nie patrzysz, zwykły z ciebie egoista i tyle, po prostuy nie wgrywaj i nie marudz, czemu tutaj tylu takich jak ty jest masakra 

BGT likes this

Chciałem ci wysłać PW ale dostałem odpowiedż forumową - tzn przy próbie wysłania - że - konuss nie może otrzymywać wiadomości. O co chodzi?

Nie znam się na tym google cloud ale z ciekawości sprawdziłem  o co biega. Darmowe konto jest wartości 300 dolarów na rok - tego się nie płaci - ale trzeba do niego podpiąć własną kartę płatniczą - i następnie udostępnić ci to konto ?

Trochę ryzykowna sprawa.

A po za tym co ma do tego fizyczny sprzęt - jeśli padnie ci procesor, pamięć,zasilacz to i tak nie będziesz miał dostępu do tego google cloud.

PRZEPRASZAM ŻE SIĘ CZEPIAM, może nie rozumiem tego ?

Największym problemem tutaj jest to że KonuSS nie piszesz kiedy dana wersja wersja wychodzi (nawet w przybliżeniu). Wiele razy jest tak ...że ludzie instalują system, soft po czym na drugi dzień dajesz nowszą wersję. Usystematyzuj się bo na prawdę to jest wprost robota głupiego, ludziom nie chce się pobierać nowej wersji ...bo akurat miałeś widzimisie że dzisiaj sobie wypuszczę Windowsa. Odnośnie wprowadzonych zmian - jak kolega wyżej pisał: jeśli dana kompilacja jest okej i odpowiadająca ludziom to sama się obroni, nie trzeba ukrywać Swoich zmian w Windowsie. Drugim Bill Gates nie jesteś. Szacunek za trud i mega pracę włożoną w to co robisz ale tak samo jak z podatkami.... Jest pewien pułap zmian przy których system robi się bardziej skomplikowany niż oryginał (mówię tutaj o Twoich dodatkach z prawokliku). Co za duzo to nie zdrowo...

Nowej wersji - jeśli chodzi o numer buildu - raczej po 2-gim wtorku miesiąca. PATRZEĆ NA NUMERY WERSJI - reszta to zmiany w instalacji  komponentów i dodatkowych  programów.

A jeliśli chodzi o prawoklik - mnie to pasuje - prościej się dostać do pewnych rzeczy. I ZAWSZE MOŻNA TO ZMODYFIKOWAĆ - to tylko mody rejestru.

Można instalować tą wersję i - zablokować aktualizacje.

Aktualizacje ZBIORCZE - CO  MIESIĄC ZNISZCZĄ TEGO MODA.

I prawoklik tak komplikuje system ?

Godzinę temu, AccessX napisał:

Największym problemem tutaj jest to że KonuSS nie piszesz kiedy dana wersja wersja wychodzi (nawet w przybliżeniu). Wiele razy jest tak ...że ludzie instalują system, soft po czym na drugi dzień dajesz nowszą wersję. Usystematyzuj się bo na prawdę to jest wprost robota głupiego, ludziom nie chce się pobierać nowej wersji ...bo akurat miałeś widzimisie że dzisiaj sobie wypuszczę Windowsa. Odnośnie wprowadzonych zmian - jak kolega wyżej pisał: jeśli dana kompilacja jest okej i odpowiadająca ludziom to sama się obroni, nie trzeba ukrywać Swoich zmian w Windowsie. Drugim Bill Gates nie jesteś. Szacunek za trud i mega pracę włożoną w to co robisz ale tak samo jak z podatkami.... Jest pewien pułap zmian przy których system robi się bardziej skomplikowany niż oryginał (mówię tutaj o Twoich dodatkach z prawokliku). Co za duzo to nie zdrowo...

Panie kolego gdyby to byłą jakaś płatna subckrypcja - mógł byś tak wtedy napisać. Nie skomentuje tego... po prostu mnie zatkało jeśli chodzi o bezczelność.

Jeszcze małe ale - nie pasuje - nie pobieraj - nie instaluj...

QQriq likes this

Mnie to osobiście zatkało totalnie powtórzę się po raz kolejny. Pobiera sobie za darmo moją pracę. I na dodatek ma do mnie wielkie pretensje że poświęcam każdą wolną chwilę na dopracowanie systemu - eliminacje błędów - wprowadzenie nowości - itd - itd. I najlepsze z możliwych mam wprowadzić ścisły harmonogram tego tak? I odrazu może wprowadzić powiadomienie użytkownika może email - SMS.??? Ludzie brak po prostu... 

as1as likes this

7 minut temu, konuss napisał:

Mnie to osobiście zatkało totalnie powtórzę się po raz kolejny. Pobiera sobie za darmo moją pracę. I na dodatek ma do mnie wielkie pretensje że poświęcam każdą wolną chwilę na dopracowanie systemu - eliminacje błędów - wprowadzenie nowości - itd - itd. I najlepsze z możliwych mam wprowadzić ścisły harmonogram tego tak? I odrazu może wprowadzić powiadomienie użytkownika może email - SMS.??? Ludzie brak po prostu... 

Nie przejmuj sie tym takich tu wiielu, jak mu nie pasuje niech sam sobie stworzy moda albo wgra fulla, co za człek masakra Ty czas poświęcasz , cham i tyle

2 godziny temu, AccessX napisał:

problemem tutaj jestes ty bue Konuss, przestań filozofować , jak ci cos nie pasuje to nie instaluj, wgraj se oryginala i nie zachowuj sie jak gówniarz ,wręcz dziecko neostrady

QQriq and BGT like this

23 minuty temu, sebio napisał:

mi po instalce wyskakuja wirusy, dałem do kwarantanny , pewnie antywir żle je interpretuje, bo nie wierzę , żeby były  w instalce , system smiga bajecznie

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Na 99% jakaś opcja z PPM jest przez badziewnego avasta uznawana za wirusa bo w tym systemie nie ma żadnego syfu

56 minut temu, sebio napisał:

mi po instalce wyskakuja wirusy, dałem do kwarantanny , pewnie antywir żle je interpretuje, bo nie wierzę , żeby były  w instalce , system smiga bajecznie

nie realne tym bardziej w tym pliku... bład antywirusa

3 minuty temu, sebio napisał:

kolejny błąd 

Ale jaki błąd czego ?? to nie jest w żaden sposób w jaki kolwiek sposób powiązane z modyfikacją To folder temp przecież zalecam prawoklik dev-tool szybkie czyszczenie