Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 Home Pro RS6 v.1909 {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 09.07.2020

Recommended Posts

Troszkę zamilklem pracowałem nad nową wersją. Dzisiaj będzie aktualizacja. Teraz pytanie do was. Jako że Microsoft oficjalnie w Insider daje wersje 1909 nie wiem co robić czy nadal wypuszczać oficjalną wersję 1903 czy już nową 1909? 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

At. Problem ze sklepem :P  ( messenger facebook etc odpala sie okno i zaraz zamyka bez jakiegokolwiek info o bledzie czy czyms )

Ja nie potrafie ogarnac tego sklepu w dalszym ciagu czy ktos ma ten sam problem ? Moze to przez usuge xbox ? albo jakis problem zabezpieczen ?! :\  

32 minuty temu, renatan napisał:

jak to nie wiesz ? 1903 to wersja oficjalna finalna ,i chyba lepiej na takiej bazować :) a 1909 to wypusk próbny dla badaczy ...isiderów i niech oni sie z tym męczą

+1

Przeczytałem cały wątek i nadal nie wiem, czy można użyć np. "Abelssoft Win10 PrivacyFix 2.4" ,czy były jakieś problemy ? Chcę kompletnie wyłączyć aktualizację i reszte pierdół od MŚ

1 godzinę temu, Exodwa45 napisał:

Co wnosi aktualizacja ?

Ogólnie tak.

- wszystkie usunięte aplikacji opisane w pierwszym poscie

- przebudowany system wyłaczania usług 

- oczyszczanie winsxs + kompresja

Osobiste odczucia i po różnorakich testach. System stał sie o wiele stabilniejszy plus jeśli chodzi o szybkość reakcji to ogólnie nie do porównania. Szybsza reakcja - szybsze ładowanie - po instalacji u mnie system zajmuje 540 mb pamieci Ram

41 minut temu, darekka napisał:

Dzięki serdeczne za nowa wersję(trochę szkoda, że nie 1909 ale szacun za prace).

Swoją drogą to jest szansa na moda "testowego" na 1909?

Ogólnie stwierdziłem jak nie którzy tutaj że będę trzymał się oficjalnych wydań. 1909 według mnie jeszcze nie jest na tyle stabilne niestety aby można o nim myśleć. 

Bananoffy1337 and BGT like this

Czy wie ktoś jak rozwiązać problem samoczynnego pokazywania się dysków ? Chodzi o to , że w pewnym momencie zmieniłem literki dysków kiedy system już mniej więcej sobie pozapisywał gdzie co jest i teraz od czasu do czasu resetują się litery dysków i przywracają do przepisanych aktualnych liter , poza stawianiem nowego systemu.

Przepraszam że o to pytam. Ale w 1 poście nic nadal się nie zmieniło względem aktualizacji systemu, to w końcu można bezpiecznie, czy robimy tym większy syf i na nowo musimy formacić ?

5 minut temu, mt17 napisał:

Przepraszam że o to pytam. Ale w 1 poście nic nadal się nie zmieniło względem aktualizacji systemu, to w końcu można bezpiecznie, czy robimy tym większy syf i na nowo musimy formacić ?

Konuss zaleca czystą instalacje wiec wszystko jest jasne.(kto chce aktualizować to aktualizuje tyle w temacie)

9 godzin temu, RudyRudyryc napisał:

moglbys mi jakos dokladniej to powiedziec jak dojsc do tego?

Cześć.
Jest kilka dojść do okienka Usługi. Np. takie:
Kliknij prawym przyciskiem myszy na Pasku Zadań (to ten na dole). Kliknij w wolnym miejscu - nie na uruchomionym programie.

Z menu wybierz Menadźer zadań - klik.
Na dole strzałka w dół Więcej szczegółów - klik.

U góry ostatnia zakładka nazywa się Usługi - klik.

Na dole -> Otwórz usługi - klik.

Powiększ nowo otwarte okienko.

Znajdź Autokonfiguracja sieci WLAN -> kliknij w ten napis dwa razy.

W nowym okienku zaznacz 2 rzeczy:

- Typ uruchomienia -> Automatyczny,

- Stan usługi -> Uruchom

Kliknij OK.

Wsio :-) Pozamykaj okienka. Uruchom sobie WiFi.
Pozdrawiam!

RudyRudyryc likes this