Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 Home Pro RS6 v.1909 {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 09.07.2020

Recommended Posts

23 godziny temu, Norbert2352m napisał:

Zainstalowałem systemik w środę i powiem wam że jest sztosik. Dzięki wielkie za wstawkę śmiga jak ta lala, w grach i innym użytkowaniu zero zamulania i tym podobne więc moje największe obawy się nie spełniły całe szczęście. Bezproblemowa aktywacja programem KMS Tools Portable. Myślałem że nie będę mógł się przyzwyczaić po zmianie z 8.1 a tu pozytywne zaskoczenie, jeszcze lepszy niż 7 i 8 razem wzięte. Czekam na najbliższą aktualizacje. Polecam każdemu tego moda. 

Pozdro

również zainstalowałem do testowania, poki co faktycznie smiga 

W dniu 31.01.2019 o 20:21, Nikita_Bennet napisał:

wrzuciłem systemik na świeżutki ssd, chodzi, próba instalacji startisback sypie błędami ;(
Po instalacji niby działa ale nie tak jak powinno? Jakiś pomysł??

rozwiązane, nowy startisback rozwiązał problem, poza tym na razie chodzi bez problemu.

Godzinę temu, konuss napisał:

Nowa aktualizacja systemu. Według mnie bardziej stablina. Przechodzi wszystkie testy integralności systemu.

Gdzie, bo linki nie aktywne.

8 godzin temu, stens napisał:

Gdzie, bo linki nie aktywne.

Czy wszystkim na oczy padło drugi ras wklejam aktywny link [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

7 minut temu, stens napisał:

Ja wiem co to ukryte a nie aktywne.

Pisałem już o tym do starej wersji z 2018 są nieaktywne od jakiegoś czasu ale do nowej z 2019 od momentu wystawienia są cały czas aktywne 

Dodam jeszcze że są dwie wersje z 2019 pierwsza - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] i druga poprawiona - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Witam wszystkich użytkowników dawno mnie nie było a teraz wpadam znowu :ppchciałem się zapytać / upewnić co do tych 2 wstawek co załączył crazy36 czy one są najnowsze na dzień "dzisiejszy" ? dziękuję za odp. bo jestem tzw. nogą w temacie numerków i wersji Windowsów pozdrawiam.

2 minuty temu, Pawel300 napisał:

Witam wszystkich użytkowników dawno mnie nie było a teraz wpadam znowu :ppchciałem się zapytać / upewnić co do tych 2 wstawek co załączył crazy36 czy one są najnowsze na dzień "dzisiejszy" ? dziękuję za odp. bo jestem tzw. nogą w temacie numerków i wersji Windowsów pozdrawiam.

Nie normalnie szok, pisze wyraźnie ze sa 2 wersje z 2019 roku , 2 jest poprawiona, natomiast mam info ze wersja z grudnia tego roku (2019) bedzie za 2 tygodnie dostępna , ręce opadają naprawde opadają 

Witam. Przeinstalowałem na wrzuconą tutaj wersję i wszystko działa. Czysto aż miło. Z tym, że mam oryginalny klucz z mojej poprzedniej wersji Home i z tą wersją nie działa. jakiś pomysł bądź podpowiedź?

Tak tak, napisałem że chcę się upewnić ;) nie znam się na tych nr, kompilacjach itp... ale dzięki za upewnienie

Czyli trzeba podawać klucz na początku instalacji systemu ? nie można pominąć i potem użyć np. kmspico ? itp.

3 minuty temu, QQriq napisał:

Witam. Przeinstalowałem na wrzuconą tutaj wersję i wszystko działa. Czysto aż miło. Z tym, że mam oryginalny klucz z mojej poprzedniej wersji Home i z tą wersją nie działa. jakiś pomysł bądź podpowiedź?

Mod nie jest zrobiony na bazie Home - przeczytaj dokładnie opis na pierwszej stronie

8 minut temu, Pawel300 napisał:

Tak tak, napisałem że chcę się upewnić ;) nie znam się na tych nr, kompilacjach itp... ale dzięki za upewnienie

Czyli trzeba podawać klucz na początku instalacji systemu ? nie można pominąć i potem użyć np. kmspico ? itp.

chłopie, nie trzeba , instalacja praktycznie sama idzie poza wskazaniem dysku , na koncu nazwy,tyle ksmpico uzyjesz na koncu

A ja coś nie mogę zainstalować sterów od drukarki na a obu wersjach po za pierwszą bo wywala mi komunikat "DIFxDriverPackageInstall Error = 1610154566" to pierwsze. Nie wiem tez czy to celowy zabieg czy nie ale brak opcji oraz usługi indeksowania+pusta biała kartka w panelu strefowania oraz brak możliwości przywrócenia tradycyjnego dla w10 zawartości okna ten komputer, to błędy. O ile 2 ostatnie jestem wstanie przeboleć w obu bulidach (nie licząc pierwszego) o tyle nie zrozumiem braku możliwości zainstalowania sterownika drukarki brother zaraz po instalacji systemu. 

1 godzinę temu, McVein napisał:

A ja coś nie mogę zainstalować sterów od drukarki na a obu wersjach po za pierwszą bo wywala mi komunikat "DIFxDriverPackageInstall Error = 1610154566" to pierwsze. Nie wiem tez czy to celowy zabieg czy nie ale brak opcji oraz usługi indeksowania+pusta biała kartka w panelu strefowania oraz brak możliwości przywrócenia tradycyjnego dla w10 zawartości okna ten komputer, to błędy. O ile 2 ostatnie jestem wstanie przeboleć w obu bulidach (nie licząc pierwszego) o tyle nie zrozumiem braku możliwości zainstalowania sterownika drukarki brother zaraz po instalacji systemu. 

A masz włączoną usługę "Bufor wydruku"?