Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 Home Pro RS6 v.1909 {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 09.07.2020

Recommended Posts

Godzinę temu, konuss napisał:

Ogólnie powiem wprost od teraz kończę totalnie pogoń za jak najmniejszym obrazem ISO. Teraz tylko i wyłącznie jakość. Przez tą pogoń właśnie te kilka ostatnich wydań moda zawsze miało jakieś ALE. Dlatego też was informuję żebyście się nie zdziwili że nowa wersja może być nawet 500 MB grubsza.  

Kurcze to jeśli kończysz z tak okrojonym obrazem to hmm jeśli ten nowy (poprawiony) dla większości użytkowników będzie gites to chyba se go pobiorę :D

W sumie prawda - lepsza jakość, niż jakieś błędy :D ale ten microsoft też dodaje takie pierdoły co wgl są niepotrzebne xd

Ps: Wysłałem Ci wiadomość pw jak odczytasz i dasz odp dzięki! :P

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Cytat

Nowa wersja Cortany oznacza prawdopodobnie całkowite odłączenie jej z poziomu systemu operacyjnego. Powinno to ucieszyć osoby, które nie chciały z niej korzystać w ogóle, choć i tak od jakiegoś czasu oddzielono moduł wyszukiwania systemowego od funkcji głosowych Cortany. 

Wgrywa się nowa wersja kwestia 20-25minut

Dużo zmian ogólnie powrót do korzeni jesli chodzi o tweaki rejestru w nowych wersjach zaczełem kombinować i chyba przedobrzyłem dlatepo  zrobiłem nawet. Powraca pełny setup jeśli chodzi o ISO lecz Recovery nadal znika. Ogólnie nie usunałem komponentów zwiazanych z drukiem wiele osób miało z tym problemy dlatego całość powinna smigać już co Xbox nadal - out - Windows Search - nadal out - odrazu mówie to sie nie zmieni doputy firma Microsoft będzie robiła takie jaja. Ostatni dość konkretnie przyjrzałem się własnie za waszymi namowami o powrocie tego komponentu do systemu chodziło o integracje z programem StartisBack komunikacja do jądra oraz pakietom wychodzącym z maszyny. KATEGORYCZNIE WINDOWS SEARCH NIE POWRÓCI - DOPUTY mICROSOFT TAK ZAGRYWA. powiązanie pełne z cortana a co za tym idzie pełna telemetria oraz jak inaczej to nazwać. WIELKI BRAT CZUWA NAD WSZYSTKIM.

6 godzin temu, lugasek napisał:

tAK MA INNY POMYSŁ W ostatnie zbiorczej aktualizacji cortana przechodziła po cichu pakietami w Windows Search. Cortana zniknie ale pozostanie pod inna nazwą...

6 godzin temu, SilverShai napisał:

Konuss - czy w najbliższej wersji będzie przywrócony Windows search?

odpowiedz ponizej nie ...

manikcs and eidur like this

15 minut temu, konuss napisał:

ATEGORYCZNIE WINDOWS SEARCH NIE POWRÓCI - DOPUTY mICROSOFT TAK ZAGRYWA. powiązanie pełne z cortana a co za tym idzie pełna telemetria oraz jak inaczej to nazwać. WIELKI BRAT CZUWA NAD WSZYSTKIM.

A jakby wyłączyć windows update? No bo i po co on potrzebny skoro każda aktualizacja będzie psuła mod?

Własnie chodzi o to że nie to jest chwilowe widać to po ruchach w kodzie jakie Microsoft robi. Po prostu robią poprawki w 1903 i szykują sie do 2003

2 minuty temu, lugasek napisał:

A jakby wyłączyć windows update? No bo i po co on potrzebny skoro każda aktualizacja będzie psuła mod?

eidur likes this

3 minuty temu, konuss napisał:

Własnie chodzi o to że nie to jest chwilowe widać to po ruchach w kodzie jakie Microsoft robi. Po prostu robią poprawki w 1903 i szykują sie do 2003

Nie, mnie chodziło, że po wyłączeniu WU, nic nie będzie wysyłane do Billa. Myślałem, że tak to działa.

1 minutę temu, lugasek napisał:

Nie, mnie chodziło, że po wyłączeniu WU, nic nie będzie wysyłane do Billa. Myślałem, że tak to działa.

a gdy wyłaczac w telefonie na Androidzie lokalizacje ciagle wierzysz że naprawdęja wyłączyłes ??? niestety to tak nie działa 

5 minut temu, konuss napisał:

a gdy wyłaczac w telefonie na Androidzie lokalizacje ciagle wierzysz że naprawdęja wyłączyłes ??? niestety to tak nie działa 

Szkoda. Teraz siedzę od roku na wersji core(wycięte wszystko) od sromotnika. Wszystko co potrzebuje mi działa. Wyszukiwarka w startisback też jest. Ale od jakiegoś czasu zaczęło mnie rozłączać w grze. Będę testował wersje od Ciebie, bo może to wina nieaktualnego systemu.

W dniu 17.06.2019 o 19:02, sebio napisał:

jest ok

u mnie ok zaisnalowałem :), fajny programik :)

a na najnowszym modzie nie idzie go zainstalowac niestety , a fajny programik

W dniu 17.06.2019 o 19:02, sebio napisał:

jest ok

u mnie ok zaisnalowałem :), fajny programik :)

na najnowszym modzie programu nie idzie zainstalować  chodzi o program BlueStacks App Player 4.100.0.1053

Panie Konuss,jest zle!!!.Jest bardzo zle.Chodzi mi o ten ostatni mod v.30.06.2019.Nie mozna zainstalowac WIELU programow.Dopiero zaczalem,a juz nie zadzialalo mi chyba szesc.I to zarowno w standardowej instalacji jak i portable.Te pomniejsze moze bym jakos "przelknal",ale blad przy sterowniku AMD(Nie otwieraja sie ustawienia),to juz nie przejdzie!!!Musze"wyjsc" z tego systemu.

I ja wtrącę kilka zdań. Na temat wersji z 30.06
---- Fajnie, że Panel Sterowania Nvidii da się zainstalować! Po wersji z (26.06...)
---- Nadal mam problem z drukarką(26.06 też był). Otóż system jej nie widzi. 
Świeżo zainstalowany OS, wykrywa drukarkę, instaluje oprogramowanie z Windows Store "HP Smart"
Chce drukować i.....zonk...Nie ma drukarki.
Ok, usługi - włącz Bufor wydruku, nic. Restart - nic.
Usuwam oprogramowanie drukarki, chce ponownie zainstalować, nie można, przecież nie ma drukarki...
Panie  konuss "co robić, jak żyć"? 

Instalujecie mody i narzekacie, że coś wam nie działa. Jak chcecie, żeby wszystko chodziło to wgrajcie sobie czysty obraz. Mody są tylko po to żeby przeglądać sobie internet i grać w gry. Ma działać szybko i nie ściągać co chwile czegoś w tle.

BGT likes this

10 godzin temu, Hendrix napisał:

Panie Konuss,jest zle!!!.Jest bardzo zle.Chodzi mi o ten ostatni mod v.30.06.2019.Nie mozna zainstalowac WIELU programow.Dopiero zaczalem,a juz nie zadzialalo mi chyba szesc.I to zarowno w standardowej instalacji jak i portable.Te pomniejsze moze bym jakos "przelknal",ale blad przy sterowniku AMD(Nie otwieraja sie ustawienia),to juz nie przejdzie!!!Musze"wyjsc" z tego systemu.

Jakich programów konkretniej....

9 godzin temu, ziloth napisał:

I ja wtrącę kilka zdań. Na temat wersji z 30.06
---- Fajnie, że Panel Sterowania Nvidii da się zainstalować! Po wersji z (26.06...)
---- Nadal mam problem z drukarką(26.06 też był). Otóż system jej nie widzi. 
Świeżo zainstalowany OS, wykrywa drukarkę, instaluje oprogramowanie z Windows Store "HP Smart"
Chce drukować i.....zonk...Nie ma drukarki.
Ok, usługi - włącz Bufor wydruku, nic. Restart - nic.
Usuwam oprogramowanie drukarki, chce ponownie zainstalować, nie można, przecież nie ma drukarki...
Panie  konuss "co robić, jak żyć"? 

bufor wydruku w usługach dac na automat i uruchomic, bedzie smigało

1 minutę temu, kredacz napisał:

Jakich programów konkretniej....

potwierdzam, nie jestem jakimś tam wymagającym, ale ostatni mod coś nie wyszedł, na ten przykład nie idzie zainstalować BlueStacks, system jakby wolniejszy, moim zdaniem za często te mody wychodzą , za szybko, Panie Konuss należałoby na spokojnie moda zrobić , potestować z wieloma opcjami, szanuję Pana wkład w tworzeniu modów, ale moim zdaniem za często wychodzą nowe. 

BGT likes this

Napisałem przecież, że włączyłem, dałem na automat i kicha. 

Potrzebowałem pilnie coś wydrukować. Posiłkowałem się kopią 

oryg. windy, tu od razu poszło. 

1 godzinę temu, sebio napisał:

bufor wydruku w usługach dac na automat i uruchomic, bedzie smigało

potwierdzam, nie jestem jakimś tam wymagającym, ale ostatni mod coś nie wyszedł, na ten przykład nie idzie zainstalować BlueStacks, system jakby wolniejszy, moim zdaniem za często te mody wychodzą , za szybko, Panie Konuss należałoby na spokojnie moda zrobić , potestować z wieloma opcjami, szanuję Pana wkład w tworzeniu modów, ale moim zdaniem za często wychodzą nowe. 

bluestack u mnie na czystej maszynce normalnie sie zainstalowalo.....

Godzinę temu, dziadzio napisał:

Witam w tym ostanim nie działają lub niemozna niektórych progr zainstalowac (np NORDVPN niedziała

błąd lub komunikat który się wyświetla? Jasnowidzami nie jesteśmy...