Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 Home Pro RS6 v.1909 {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 09.07.2020

Recommended Posts

2 godziny temu, mateusz145 napisał:

zainstalowałem wesrje z 13 i wszystko hula, aż miło :)...póki co :D

bardzo mnie to cieszy , u mnie również śmiga, ale coś nam konuss zamilknął ... :(

7 minut temu, sebio napisał:

bardzo mnie to cieszy , u mnie również śmiga, ale coś nam konuss zamilknął ... :(

Możesz sprawdzić czy działa Ci zdalny pulpit windows w połączeniu z telefonem ? Pisałem o tym wcześniej a to dla mnie bardzo ważne. Wtedy będe mógł stwierdzić czy przyczyna leży w ustawieniach albo routerze, chociaż niestety domyślam się, że nie z uwagi na poprawne działanie z buildem konussa 1809, ale zawsze to potwierdzenie tego czy słusznie zmarnowałem weekend na reintallke :D

1 minutę temu, sebio napisał:

niestety nie pomoge ci , gdyż nawet nie wiem jak sie za to zabrać i brak czasu 

Jakbyś znalazł chwile albo ktoś to będe wdzięczny. 

Tutorial można przewinąć, bo na poziomie wifi sciągasz apkę ze sklepu i komputer znajduje sam jak jest w tej samej siedzi. 

Dajesz połącz i powinno działać.

Łączenie się z poza tej samej sieci jest bardziej pokręcone ale też do zrobienia.

Mam anydesk i team viewer, jednak one nie obsługują rozpoznawania mowy na tekst ( niestety ! ) a ja z uwagi na pracę mam tak, że na wyjazdach łącze się przez telefon z komputerem i używam mówienia do telefonu jako pisania maili, bo jest o wiele szybciej i pozwala na prace i załatwianie wielu tematów nawet pijąc kawe daleko od biura ;)

Świetnie chodzi. mniej niż 1,5gb spotify metro, chromium. z dużą ilością kart 
Plusem w wydajności i szybkości jest to że pozbyto się windows defendera - największej bolączki i problemu tego systemu !
U mnie aby ręcznie doinstalowałem intel hd sterowniki i amd - pewnie sam by sobie znalazł ale wolałem mieć dużo szybciej zanim on to pobierze !
Działa sklep dla mnie to kluczowe bo pare aplikacji metro mi się przyda a i gierki z nudów można zainstalować, lepiej mieć możliwość instalacji niż nie :D

W dniu 17.06.2019 o 11:17, mateusz145 napisał:

dziala super, mam tylko pytanie....Czy istnieje jakaś możliwość doinstalowania usługi Windows Search ?

Zależy do czego Ci to ? wyszukiwanie w exploratorze działa. 
U mnie nie działa w menu start - rozwiązanie to instalacja classic start menu 4.3.1 i wyszukiwarka nie dosc ze dziala to jeszcze tak ala windows 7 ale silnikiem szukania 10tki, czy  zależy CI na tym co napisalem czy chcesz cortane ? to tego nie wiem trzeba by poszukać w netach.

Godzinę temu, konuss napisał:

Nowa aktualizacja - pełny opis na stronie głównej - w końcu zrobiłem opis hehe.. ;D

Próbujemy!

Niestety,ale instalator nie w naszym jezyku .. :(

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Edited by kredacz
Dodanie zalacznika

3 godziny temu, Wili napisał:

Przed chwilą zainstalowałem na VM i jest dobrze.

Kolega chyba nie zauważył ze odpaliłem w VB instalator pod windowsem :)

7 godzin temu, konuss napisał:

Nowa aktualizacja - pełny opis na stronie głównej - w końcu zrobiłem opis hehe.. ;D

hej czy ten mod ma wsparcie dla dysków ssd ,  w porównaniu z modem z 13 czerwca to jest lepszy?  

35 minut temu, Alex121 napisał:

Witam System zainstalowany wszystko ok ale dalej nie idzie zainstalować Adguarda. :( 

czyli cos nie tak , polecam system z 13 , zaintslowalem i działa

Godzinę temu, wioslo1 napisał:

konuss a dlaczego Twoich modow nie da sie zainstalowac w opcji Win To Go na pendrive? chyba ze sie da ale jak probouje w Rufusie to nie ma takiej opcji

Komponenty usunięte sprawdź 

BGT and eidur like this

2 godziny temu, Alex121 napisał:

Witam System zainstalowany wszystko ok ale dalej nie idzie zainstalować Adguarda. :( 

Da sie zainstalować,postaw jeszcze raz system albo pobierz iso od nowa.

Godzinę temu, konuss napisał:

Komponenty usunięte sprawdź 

az taki szpec niestety nie jestem rozumiem ze tez nie wiesz? bo twoje mody tak smigaja ze chetnie bym go zaistalowal na penie win to go ktorego uzywam na sluzbowce

31 minut temu, wioslo1 napisał:

az taki szpec niestety nie jestem rozumiem ze tez nie wiesz? bo twoje mody tak smigaja ze chetnie bym go zaistalowal na penie win to go ktorego uzywam na sluzbowce

Czytac nie potrafisz? Komponenty usuniete to podcytat w opisie @konuss

U mnie poszło na Rufusie wszystko ( Wersja 3.5 ). Nowa wersja działa zdalny pulpit. Dziękuję ! 

P.S Szkoda, że usługi xboxa i gry strikte pod win 10 nie, ale rozumiem i dziękuję jeszcze raz.

10 godzin temu, zbigniew59 napisał:

wioslo1 - spróbuj tym programem - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

ale co to zmieni? jak teraz zauważyłem ze rzeczywiście na liscie komponentow usunietych jest win to go...

Konuss wiem ze takich prosb bylo wiele ale czy ten komponent aż tak przeszkadza i moglbys go w najblizszej aktualizacji zostawić? 

2 godziny temu, wioslo1 napisał:

ale co to zmieni? jak teraz zauważyłem ze rzeczywiście na liscie komponentow usunietych jest win to go...

Konuss wiem ze takich prosb bylo wiele ale czy ten komponent aż tak przeszkadza i moglbys go w najblizszej aktualizacji zostawić? 

no bez jaj , nie po to robi, zeby system śmigał, bo każdemu coś nie pasuje, wgraj se wersje pełną niemodyfikowaną, i bedzie git, a nie , bo to bo sramto, ale żeś mnie zgrzał totalnie 

BGT likes this

nie podniecaj sie wlasnie z zamrazarki wyciagnalem miske lodu wiec moge Ciebie nia potraktowac ;)

ja tu nie narzekam ze brak mi defendera cortany czy innych gowien micr*ftu tylko komponentu przez ktory nie moge zainstalowac zeby moc korzystac z dobrodziejstw tego moda na wszystkich kompach ale ok Konuss dosyc dobrej roboty robi i go do tego nie zmusze ale tez na tyle czesto robi aktualizacje wiec grzecznie pytam czy cos zlego by sie stalo jakby ten komponent zostawil

Ale takich życzeń za chwilę będzie mnóstwo - rozumiem jeśli chodzi o podstawowe rzeczy które nie działają - ale nie o prywatne zachcianki!

NAPISZ PW - ZAOFERUJ CENĘ ZA PRYWATNY MOD WEDŁUG SWOICH PREFERENCJI - MOŻE CI - I NNYM ZROBI !

POZA TYM TAKI MOD JEST TYLKO NA MIESIĄC - CHYBA ŻE ZABLOKUJECIE AKTUALIZACJE - CO MIESIĘCZNE  AKTUALIZACJE I TAK PRZYWRÓCĄ USUNIĘTE KOMPONENTY - I NA RAZIE NIE MA NA TO SPOSOBU.

TO NIE JEST KONCERT ŻYCZEŃ !

Już raz pisałem - jeśli będzie spełniał życzenia wszystkich - w końcu zrobi orginał.

Jeśli ktoś chce mieć system - iso do instalacji - z tym co chce zapraszam na stronę MDL - jest tam kilka narzędzi, które umożliwiają SAMEMU zrobić własne iso - TROCHĘ SIĘ DOKSZTAŁCIĆ - NIE TYLKO CZEKAĆ NA GOTOWE.

TO NIE JEST REKLAMA TEJ STRONY - tylko odpowiedż do tych, którzy w różnych tematach modów narzekają że im czegoś brakuje.

I czytać, czytać, czytać - niedługo sami zrobicie sobie to co chcecie.

tombycz and BGT like this