Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 Home Pro RS6 v.1909 {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 09.07.2020

Recommended Posts

zainstalowałem , no działa super, a do oczyszczania to może być ? Panie Szanowny konuss?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Godzinę temu, TomHard napisał:

Ja używam od 2 lat Slimjet. Wcześniej 32bit, od stycznia 64bit. Ma nawet funkcję ustawiania wielkości pliku cache i jego położenia (można dać do ramdysku). Oryginalnie ma też wersje portable. Może warto spróbować?

potwierdzam bardzo dobra przeglądarka

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] dziękuję za Twoją pracę. Wszyscy "wielcy" moderatorzy olali wersję Home. Szkoda, bo przecież 90 % ludzi ma licencję na taką właśnie wersję Windows. Tak więc Twój MOD to naprawdę strzał w dziesiątkę :pp. Tylko proszę nie obraź się jak jakaś maruda będzie narzekać, że coś mu tam nie działa ;). Twoje MOD-y są nam naprawdę potrzebne.

Co do przeglądarki:

Mam tylko 4 GB RAM-u i szukałem przeglądarkę, która będzie naprawdę mało papu zżerać. Sprawdziłem ostatnio dużo przeglądarek. Tych największych i ich klonów. Oto wnioski:
Do normalnej pracy gdzie mam zapisane hasła, zakładki itp. używam [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]. Ma parę ciekawych dodatków i trochę inaczej się ją obsługuje, ale idzie się nauczyć. Działa szybko i naprawdę szczerze ją polecam. Jest parę błędów, ale nie związanych bezpośrednio z przeglądarką lecz z forum lub skórkami.

Drugą przeglądarką o małym zużyciu RAM jest Palemoon. Lecz ten niestety kłóci się z AdGuardem, więc dla mnie odpada.

SlimJet postawiłbym na 3-cim miejscu.

Brave lub Superbird (podobno super bezpieczne) - da się je zamulić, a one zamulą kompa. Czasem Brave używam jako drugą przeglądarkę, lecz nie otwieram w niej dużo zakładek.

Jeszcze słówko w kwestii bezpieczeństwa. Używajcie VPN.

1. Za darmo. Jeśli mało net-u codziennie używasz to polecam Hotspot Shield. Do 500 MB.

2. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] za niecałe 10 złociszy miesięcznie. Możesz testować każdy VPN praktycznie za darmo niezależnie od tego, czy opcja darmowych testów jest dostępna, czy też nie. Otóż każdy dostawca usługi VPN daje możliwość zwrotu gotówki w terminie 30, a czasem nawet 45 dni. To dużo czasu na testy.

Dziękuję za miłe słowa. Co do przeglądarki również dzięki posprawdzam. Nowa aktualizacja w drodze z poprawkami błędów które wyskoczyly przy poprzedniku.!!! 

eidur likes this

Ho!ho!ho!,Panie Konuss."Zadyma" oplacala sie!.Znakomita wersja."Mowie" o tej z dn.11,06.2019.Rob Pan tak dalej,a daleko ZAJEDZIEMY!.Od tej pory jest Pan na mojej liscie,obok pana Xpos1 na pierwszym miejscu.Diekuje i czekam na wiecej.

Nowa wersja już jest ogólnie. Właśnie U mnie się instaluje. I zaczynam wgrywanie kwestia dwóch godzin i będą linki i w końce dodam nowy może... Hehe Oczywiście z nową aktualizacja do wersji 175

eidur and manikcs like this

@konuss - jeśli chodzi o przywracanie usuniętych app i komponentów obserwuj temat na MDL - MSMG Toolkit.

MSMG napisał - Yes it's possible but takes more time since it needs to fix each bit of component files/folders/keys values so that CU will skip updating the component removed.

I'm working on that and will update soon with the progress.

Bo na razie instalując Twoje mody TRZEBA wyłączyć aktualizacje, by twoja praca nie poszła na marne.

Tak jak pisałem wcześniej. Powtórzę osobiście obserwuje kilkanaście konkretnych forów developerskich. Na wielu zamieszczam swoje mody w różnych językach. Nikt do chwili obecnej i szczerze wątpię że znajdzie rozwiązania. Ponieważ jest to wyłącznie zależne od firmy Microsoft. Celowe zagranie z ich  strony. Chodzi wyłącznie o nas. Osoby które tworzą takie mody odcinaja firmę od danych. A prawda jest ze firmy na tym zarabiają. 

eidur and Marecki like this

W dniu 2.06.2019 o 21:50, konuss napisał:

Od najnowszego buildu na którym własnie już pracuję będzie konkretnych changelog modów gdzie będa opisywane dokłądnie co usuwane co zmienione itp.

@konuss dodałeś jakiś nowy opis tego nowego, a jeśli nie dodałbyś ;D ?

6 minut temu, konuss napisał:

dodany link googla dodam ten opis gdy znade chwile bo robie kilka rzeczy naraz ;/

a czy windows uptade wyłączony na stałe?

Nie ponieważ działa Bardzo dobrze. 

47 minut temu, manikcs napisał:

Dzień bez nowego ISO to dzień stracony? :buttrock:

Tak głupio wyszło robiłem poprawkę wersji 145 a tu nagle aktualizacja do 175 więc jak tu nie zrobić nowej? 

33 minuty temu, damian5142 napisał:

@konuss dodałeś jakiś nowy opis tego nowego, a jeśli nie dodałbyś ;D ?

Wiem obiecuję to naprawić. Szczerze mógłbym co chwilę robić nowe mody co chwilę coś nowego się odkrywa ale te opisy... 

eidur likes this

system najlepszy jak do tej pory , śmiga jak rakieta, mam obawy,  że kolejne Twoje mody spowodują iż moj komp wyskoczy z okna z wielką prędkością , natomiast co do windows uptade, nie spoowduje on, że przez aktualizacje wroci wszystko do stanu początkowego,  a Twój wysiłek pójdzie na marne?