Skocz do zawartości

Windows 10 Home Pro RS6 v.1909 {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 09.07.2020


konuss

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, x1987 napisał:

System działa ok jestem zadowolony Office 2010 i inne programy graficzne działają ,ale zauważyłem 2 problemy :

- nie działa pełne czyszczenie z prawokliku 

 

- nie mogę z poziomu menadżera urządzeń zainstalować brakujących sterowników - da się to naprawić ?

Podaj Identyfikatory sprzętu to dam ci linki do sterowników nie używaj sterowników od MS bo to chłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kac222 napisał:

Witam.

Czy jest możliwość aktualizacji poprzedniej wersji?

Nie chcę na nowo instalować systemu,bo to komputer w pracy i sporo rzeczy tam mam.

Wchodząc w Setup jest możliwość wyboru wersji systemu i w kolejnym kroku wybór partycji,ale brak opcji aktualizacji wersji bieżącej.

Odpowiedź była już nie raz poruszana - autor wydaje kolejne obrazy, nie poprawki, paczki poprawek. Chcąc skorzystać z najnowszej kompilacji jedyna opcja to pobranie i instalacja nowego obrazu oraz nie aktualizowanie od M$ wtedy na parę miesięcy będzie spokój... aż nie nastanie potrzeba kolejnej reinstalacji :)

kac222 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za informacje, ale niestety system niezdatny do użytku.
Taki mamy klimat...
Profesjonalne wyjaśnienie nurtującego wszystkich problemu.
Konuss widzę wstawkę z dzisiejszą datą 15.01.20 i pytanie czy dało radę poprawić rzeczy niedziałające w prawokliku, w opisie stoi aktualizacja systemu i poprawa tweaków czyli zakładam że tak. Mam wersję z starszym menu w prawokliku hula pięknie, ale korci wypróbować nowe. Tak często wyprowadzasz poprawki że aż szok. Dzięki za extra system.

Nie wysłano przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, as1as napisał:

Taki mamy klimat...
Profesjonalne wyjaśnienie nurtującego wszystkich problemu.
Konuss widzę wstawkę z dzisiejszą datą 15.01.20 i pytanie czy dało radę poprawić rzeczy niedziałające w prawokliku, w opisie stoi aktualizacja systemu i poprawa tweaków czyli zakładam że tak. Mam wersję z starszym menu w prawokliku hula pięknie, ale korci wypróbować nowe. Tak często wyprowadzasz poprawki że aż szok. Dzięki za extra system.

Nie wysłano przy użyciu Tapatalka
 

Prawoklik juz był poprawiony wczoraj. Z poprzednią wersją. W tej wersji wszystko jest oki.

as1as i JanKo6 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zbigniew59 napisał:

Dobry jest Dism++

Hmm i tak i nie. Wyjaśniam czemu tak - czyszczenie komponentów - czyszczenie magazynów - systemu plików i katalogów. Czemu nie omija cały Syf związany z codziennym użytkowaniu. Aplikacje użytkownika pozostawiające masę zbędnego syfu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi2071 - przestań się czepiać - nigdzie nie pisze że to system do gier.

Pod gry masz kilka innych modów na tym forum.

dzięki za informacje, ale niestety system niezdatny do użytku. -  Bo nie ma game mode ? Chyba cię porąbało.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, konuss napisał:

Hmm i tak i nie. Wyjaśniam czemu tak - czyszczenie komponentów - czyszczenie magazynów - systemu plików i katalogów. Czemu nie omija cały Syf związany z codziennym użytkowaniu. Aplikacje użytkownika pozostawiające masę zbędnego syfu. 

Od lat do czyszczenia używam:

* CCleaner + CCenhancer

* Odkurzacz

Sporo śmieci wyszukują. 

 

Ale rozglądam sie tez za jakimś dobrym czyścicielem rejestru.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie