Skocz do zawartości

Windows 10 Home Pro RS6 v.1909 {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 09.07.2020


konuss

Rekomendowane odpowiedzi

Cortana z wyszukiwarką została usunięta (jest opis na pierwszej stronie) - czeka cię wgranie pełnej wersji windowsa, tak to jest jak się najpierw instaluje, a później czyta co zostało usunięte

A tak z ciekawości - naprawdę tak często wyszukiwarki używasz? (Ja od lat nie używam wyszukiwarki, sporadycznie szukam plików w swoich zbiorach poprzez Total Commandera )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Franc napisał:

Cortana z wyszukiwarką została usunięta (jest opis na pierwszej stronie) - czeka cię wgranie pełnej wersji windowsa, tak to jest jak się najpierw instaluje, a później czyta co zostało usunięte

A tak z ciekawości - naprawdę tak często wyszukiwarki używasz? (Ja od lat nie używam wyszukiwarki, sporadycznie szukam plików w swoich zbiorach poprzez Total Commandera )

Zdałem sobie sprawę po chwili.. Praktycznie non stop, pierwsze po odpaleniu co próbowałem zrobić to wyszukać plik.. ;p Trudno, czeka mnie druga sesja z nową kopią..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, coller1433 napisał:

Zainstalowałem ta wersje windows, wszystko fajnie do czasu kiedy próbowałem wyszukać w windows start.. Kompletnie nie działa wyszukiwarka, czy jest jakis sposób by to naprawić? Bez tego nie jestem w stanie kompletnie pracować.. 

 

Wgraj StartisBack po problemie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Mam pytanie do autora. 

Czy wersja która udostępniłes (podstawa obrazu ktory zmodowales) jest wersją która trafi do konsumentów? Czy będą jeszcze coś w niej na szybko poprawiać przed majowym wydaniem na rynek ? (Chodzi mi o znane problemy z poprzednich wersji której wyszły podczas testów i zostały opisane na forum tu i Rededit)

 Dzięki z góry za odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2018 o 00:03, konuss napisał:

JEDNO ALE... NIE ZALECAM STOSOWAĆ DODATKOWYCH TWEAK-ÓW ITP WŁĄSNYCH DODATKÓW - WYJASNIENIE: System jest bardzo wrażliwe małą głupotka i traci integralność - pojawiają się błedy sfc oraz jak moja walka osobiśći odrazu brak możliwości aktualizacji przez Windows Update. To zajeło mi prawie 2 dni robocze aby znaleść gdzie co siedzi.

 

Czyli tyczy się to też takich rzeczy typu jak "RemoveSPY_AIOv23" itp., itd.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co wyłączyłeś w usługach że nie da się niektórych rzeczy aktywować online np. office lub Norton internet security (błąd połączenia z serwerem) w obu przypadkach wcześniej na sromotniku tego nie było. Dzięki za info z góry jc

 

edit: 
problem leży w braku IE ale nie mogę go ponownie zainstalować w tej wersji Windows. 
jeśli będziesz coś poprawiał proponuję zostawić funkcję IE gdyż wiele programów jej potrzebuje np do aktywacji (legalnej aktywacji) ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytanka. Tam jest napisane że windows search jest usunięte, nie wiem czy to jest to o czym myślę - mówiąc wprost.

 

Czy gdy kliknę w "start" gdzie jest lista programów, ustawienia itd., to działa wyszukiwarka w tym polu ? Pytam ponieważ jestem do niej akurat przyzwyczajony i kiedyś instalowałem z tej strony jakiegoś moda i akurat nie działało.

 

Drugie zaś - autor napisał że widnows jest wrażliwy na modyfikacje - czyli z updateów windowsowych dalszych nici ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie