Skocz do zawartości

Windows 10 Home Pro RS6 v.1909 {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 09.07.2020


konuss

Rekomendowane odpowiedzi

Windows 10 Home Pro RS6 v.1909 {x64}

 

 

Windows-10-RS6-1903.png.7b0105f108cad53395ced7f0782ac63e.png

 

 

 

Opis:

Kompilacja jest oparta na oryginalnych obrazach Microsoft v1909 zbudowanych z  18363.904 - wszystkie aktualizacje co dalej nam na wyjściu 18363.778. System w pełni możliwości - możliwość aktualizacji przez Windows Update bez strachu o utratę zmian w modyfikacji.

 

Aktualizacja systemu:

Wchodzimy normalnie w Windows Update - ściągam oraz instalujemy aktualizacje systemu. Czekamy aż system poprosi o restart komputera. Klikamy Uruchom ponownie i czekam na start systemu. I teraz najważniejsza czynność. Od razu po pokazaniu się pulpitu  Prawy przycisk myszy -- Narzędzia -- Oczyszczanie po aktualizacji i czekamy aż system ponownie się zrestartuje. To tyle. Ta czynność musi byc wykonywana po każdej aktualizacji systemu !!!

 

 

 

Download:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKTUALIZACJA:

Download KB4135051 (OS Build 17134.5)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

add.reg =Dzięki temu gdy klikniesz Prawym na plik .cab będziesz miał opcje: Zainstaluj aktualizacje z pliku CAB

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

eNnvdKu.jpg

 

Download

17134.1.180410-1804.RS4_RELEASE_CLIENTMULTI_UUP_x86FRE_PL-PL.ISO

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, konuss napisał:

Nie to jest moja modyfikacja z orginalnego obrazu - ogolnie po przestudiowaniu przeróbek własnie z tamtej modyfikacji stworzyłem własną - czystą

Od razu milej się czyta, będę obserwować temat.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2018 o 13:28, linupsiarz napisał:

brak wersji x86? serio? miejcie na uwadze że niektórzy potrzebują do maszyn wirtualnych a ich procesor nie wspiera wersji x64 [w maszynie wirtualnej]

To co ty za sprzęt masz ?? Poszukaj w biosie VT czy inne virtual technology i daj na enabled :)

Snap lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, uf000 napisał:

konuss słuchaj a jakiś aktywator nie będzie potrzebny?? 

Tutaj masz nieco o aktywatorach.


A co do defendera - wybaczcie, zielony jestem trochę w systemowych bebechach - jeśli w tej modyfikacji Defender jest wywalony, da się w jakiś sposób go samemu reaktywować? Jakąś aktualizacją czy coś?
Czy po prostu sprawniej będzie dorwać .iso i DISM++'em sobie to samemu dostroić, podobnie jak w tej modyfikacji ale z defenderem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2018 o 16:47, konuss napisał:

Zupełnie wywalony. Pełna czysta. Pracuje właśnie nad kolejna wersją z nową aktualizacją...

czy mozesz juz cos powiedziec o nowej wersji i o terminie wydawczym mam na lapku Twoja wersje i jest OK

 

Edytowane przez mariant
blab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2018 o 14:40, forxst napisał:

Nie działa mi po zainstalowaniu systemu ikonka "search" na pasku. Klikam w nią i nic się nie dzieje, nic nie pojawia. Próbowałem już kombinować z Windows Search lecz nic to nie dało. Miał ktoś podobny problem?

Mam to samo. Szukałem coś w google, ale nie pomogło. Coś z uprawnieniami jest nie tak. Jakieś rozwiązanie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2018 o 17:47, mariant napisał:

czy mozesz juz cos powiedziec o nowej wersji i o terminie wydawczym mam na lapku Twoja wersje i jest OK

 

postaram się wgrać dzisjaj nowe wydanie RS5 z modyfikacja wszystko usunięte pozostał tylko Sklep ze względu że sam korzystam z niego...

eidur lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie