Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 Home & Pro RS6 v.1909 build 18363.448 {x64} by KoNuSS v22.10.19 (esd) [PL][2019]

Recommended Posts

3 godziny temu, Napromieniowany napisał:

Czy system jest stabilny po zainstalowaniu wszystkiego i miał ktoś z nim problem czy raczej działa bardzo dobrze i nie wywala błędów i podczas instalowania różnego oprogramowania ?Bo czasami to różnie bywa

śmiało instaluj :)

Sebio jak masz drukarke to przed instalacja włącz w Usługach - Bufor wydruku... niby błahostka ale jak zapomnisz to potem  w połowie instalacji sterowników wyskoczy błąd i od nowa trzeba instalować ( u mnie to 10minut).

System postawiony i jest świetny po prostu bez zbędnego syfu , lekki i szybki ale niestety... mianowicie okazało się , że są tragiczne spadki fps`ów póki co CS:GO do 15 kl/s chwilami do 90 kl/s i powtórka do 15.Zauważyłem jeszcze błąd biblioteki niestety pierwszy raz w życiu mam taki komunikat a w internecie też bardzo mało jest o takim błędzie chyba nawet nie ma.Jeżeli chodzi o fps`y to nie mam problemów z sprzętem jest nowy poprzedni system bezproblemowo przez kilka miesięcy funkcjonował.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

9 godzin temu, Napromieniowany napisał:

System postawiony i jest świetny po prostu bez zbędnego syfu , lekki i szybki ale niestety... mianowicie okazało się , że są tragiczne spadki fps`ów póki co CS:GO do 15 kl/s chwilami do 90 kl/s i powtórka do 15.Zauważyłem jeszcze błąd biblioteki niestety pierwszy raz w życiu mam taki komunikat a w internecie też bardzo mało jest o takim błędzie chyba nawet nie ma.Jeżeli chodzi o fps`y to nie mam problemów z sprzętem jest nowy poprzedni system bezproblemowo przez kilka miesięcy funkcjonował.

zainstaluj jeszcze raz sterowniki do grafiki

Taki niby mod a niech ktoś wytłumaczy jak naprawić sterowniki do słuchawek Bluetooth ? grają w jednym kanale

Zawsze lubiłem modyfikacje systemów a dlatego że zawsze są jakieś kłopoty dlatego chyba wrócę do czystego systemu.

Jedziemy dalej.

Chciałem coś wydrukować i pyk sterownik przecież na takim systemie nie działa.

Szukamy dalej co jest z tymi modami ?

2 godziny temu, AccessX napisał:

marcin - mam drukarke jak Ty (moja to: Canon MG5750 i działa). Teraz używam innej wersji Windows. Włączyłeś: Bufor Wydruku w Usługach?

Wiesz takie komplikacje jak włączanie tego i tamtego aby tamto zaczęło działać to strata czasu i nerwów. Już wgrałem czysty system i wszystko bez pitole..ia śmiga bez zbędnych operacji klikam i działa tak samo słuchawki klikam i działa to w czystym systemie jest już wszystko gotowe.

Kierowniku na słowie wstępu super system :) Siedzę od dobrego tygodnia i rakieta  jak na mój użytek. Mam tylko pytanie czy można jakoś przywrócić w tym modzie automatyczne tapety na ekranie blokady i aplikacje pogoda?

Godzinę temu, Soulcatcher napisał:

Będzie coś robione z usługami xbox? Windows póki co bardzo stabilny.

Konuss kilka komentarzy wcześniej pisał ze nie bedzie przywracał usług Xbox bo ten system straci swoją moc.

Godzinę temu, Soulcatcher napisał:

Będzie coś robione z usługami xbox? Windows póki co bardzo stabilny.

Nie da sie kazdemu dogodzic

Instalowanie aktualizacji to dobry pomysł czy lepiej tego nie robić? Byłem pewny że domyślnie będzie to wyłączone. System coś ściągną ale odłożyłem aktualizacje.

2019-09 Aktualizacja zbiorcza dla systemu Windows 10 Version 1903 dla systemów opartych na architekturze x64 (KB4515384)

W historii widzę że zainstalowało wcześniej KB4512941 i net framework i adobe flash player nawet nie wiem kiedy.

3 godziny temu, krojo napisał:

2019-09 Aktualizacja zbiorcza dla systemu Windows 10 Version 1903 dla systemów opartych na architekturze x64 (KB4515384)

W historii widzę że zainstalowało wcześniej KB4512941 i net framework i adobe flash player nawet nie wiem kiedy.

Dzisiejsza nowa kompilacja

vMdO9lN.png

@konuss ile na starcie pobiera RAM bo system od Mr-T nie nadaje sie do programowania, a jak z Twoim ? Wywala na tamtym wkółko brak pamięci dla Javy, Google Chrome się cras"Jestem Idiotą"e ogólnie kurde cyrki się dzieją..