Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 Home & Pro RS6 v.1909 build 18363.448 {x64} by KoNuSS v22.10.19 (esd) [PL][2019]

Recommended Posts

Zainstalowałem poprzedni obraz (z 23-go ?). Działa bardzo dobrze, po zainstalowaniu Startisback w wersji 2.8.8 działa nawet wyszukiwanie. Jest moc, laptop odżył, strony ładują się szybciej a nawet nie mam takiego lagowania sieci jak poprzednio miało miejsce (nie wiem od czego to, ale na stacjonarnym takie cyrki nie występują mimo starszej kompilacji). Licencja Pro bardzo ładnie się sama wgrała, na innym laptopie z Home identycznie. Cóż mogę rzec - kawał dobrej roboty. Instalowałem ze 3 miesiące (?) temu inną kompilację i naprawdę czuć różnicę jak dopracowana jest obecna wersja.

Szkoda, że powstające poprawki nie da się wydać jako paczka/plik aktualizacji. Dzięki Konuss za Twoją pracę :)

Ogólnie na starcie PRZEPRASZAM. Ale leci już wersja 1909 o numerku 18363.327. Ogolnie miałem jej nie wrzucać. Bo tak se do testów zrobiłem. Ale zrobiła na mnie takie wrażenie że muszę się z wami podzielić 

Ogólnie na starcie PRZEPRASZAM. Ale leci już wersja 1909 o numerku 18363.327. Ogolnie miałem jej nie wrzucać. Bo tak se do testów zrobiłem. Ale zrobiła na mnie takie wrażenie że muszę się z wami podzielić 

Akurat w tej wersji w update jest żółte ostrzeżenie z wykrzyknikiem że brakuje tam nadal ważnych plików aktualizacji zabezpieczeń i jakości dla systemu. Może coś się zmieni. nie wiem ale zobaczymy co dalej z aktualizacją bo nie widzę teraz sensu chyba.

Wysłane przy użyciu skrzynki Matrix

39 minut temu, tombycz napisał:

Akurat w tej wersji w update jest żółte ostrzeżenie z wykrzyknikiem że brakuje tam nadal ważnych plików aktualizacji zabezpieczeń i jakości dla systemu. Może coś się zmieni. nie wiem ale zobaczymy co dalej z aktualizacją bo nie widzę teraz sensu chyba.

Pewnie dlatego tak śmiga jak rakieta - Brakuje masę szpiegowskich rzeczy ;PP

3 godziny temu, bereall napisał:

Nie działa na tym systemie netflix !! o co chodzi ??!!  Kaze dodac jakies reguly google update do bialej listy ? o co chodzi ??

To nie wina systemu. Wyłącznie przeglądarka lub twoje jakieś oprogramowanie dodatkowe 

4 godziny temu, darekka napisał:

Kiedy skończysz upload?

Z racji tego że upload robię z komórki idzie jak idziE

Dodatkowo ogólnie myślałem że jakoś temu poradzę ale to może być modyfikacja ostatnia na dość długi czas. Dwa dni temu była u mnie poważnie awaria zasilania na osiedlu w skutkach której miałem poważne przepiecia w domu. Choć używam masę zabezpieczeń ze względu na sprzęt i tak straciłem w sprzęcie masę pieniędzy. To co mi pozostało niestety nie nadaje się do takich rzeczy. Chętnie przyjmę stary jakiś sprzęt jesli posiadacie. Może jakoś uda się mi odbudować. 

Super, w takim razie wstrzymuje się z instalacją wersji 1903 i czekam z niecierpliwością na 1909. Akurat mi system zaczął padać bo zbyt dużej ilości tweaków :D i miałem wgrywać twoją ostatnią kompilację ale skoro ma niedługo być wersja 1909 to zaczekam. Na drugim lapku mam twoją wersję 263 i działa jak rakieta mimo że sprzęt nowiutki msi ps63 8rc i całkiem wydajny to chodzi zdecydowanie lepiej na modzie.

Pomyśl nad wystąpieniem do dostawcy prądu w roszczeniem o odszkodowanie za straty-w końcu chyba z Ich winy była awaria(nie zaś piorun czy inny cud).

Windows 10 Home & Pro RS6 v.1909 build 18363.327

Download:

Cytat

Google: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Mega: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Modyfikacje domyślne jak w 1903

12 godzin temu, konuss napisał:

Windows 10 Home & Pro RS6 v.1909 build 18363.327

Download:

Modyfikacje domyślne jak w 1903

W dniu 30.08.2019 o 22:10, tombycz napisał:

W dniu 30.08.2019 o 22:03, konuss napisał:

Zapodałem i nie widze różnicy po ostatnim modzie, ogólnie mod super , ale jakbyś napisał co tam takiego ciekawego w nim jest :)

Mam problem

Na moim lapku na modzie w10 1909 za cholerę nie chce aktywować się gpu gtx1060 cały czas siedzi w trybie idle. próbowałem różnych sterów i nic. ustawiłem uruchamianie programów z karta Nvidia i nic

usuwalem przy pomocy ddu i lipa krótko mówiąc.

ktoś ma jakiś pomysł?

tyle to ja wiem 

wszystkie stery poinstalowane 

różne tryby pracy irq i msi próbowałem 

różne stery. Intela od wersji. 7000 i wyżej 

Nvidia od 436.02 aż po 440.23

różne ustawienia Optimus w Nvidia inspector.

żadnego kodu błęd w urzadzrniach

Tak że nie wiem o co kaman.

Gpuz pokazuje ze MSI afterburner zaladowal profile ale tak to dupa karta jest nieaktywna i nawet jak dam żeby uruchomić z wysokowydajna karta Nvidia to i tak chodzi intelowsks karta 

Koledzy a mi na laptopie nie widzi wersji pro tylko home, bo z taka wersja mialem laptopa. Gdzies kiedys widzialem na forum ze trzeba jakis plil wrzucic na pena z instalka i laptop bedzie widzial 2 obrazy, noestety nie moge dokopac sie do tego. Ktos poratuje?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka