Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 Home & Pro RS6 v.1909 build 18363.446 {x64} by KoNuSS v18.10.19 (esd) [PL][2019]

Recommended Posts

To samo co poprzednio - trzeba ręcznie restartować a po instalacji żadnych dodatków.
Chciałbym dowiedzieć jak to robicie i jak to wygląda. Nie chodzi czasem o UEFI?

Wysłane z mojego ZTE BLADE A310 przy użyciu Tapatalka

15 minut temu, konuss napisał:

Chciałbym dowiedzieć jak to robicie i jak to wygląda. Nie chodzi czasem o UEFI?

Wysłane z mojego ZTE BLADE A310 przy użyciu Tapatalka

no u mnie np jest na uefi lap. i jest ten błąd kółeczka.

Witam, niestety, nie działa mi wyszukiwanie plików w katalogu (zaznaczone na czerwono). Nie mogę w to okienko nic wpisać. Jakieś pomysły?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

2 godziny temu, P4VL0 napisał:

Witam, niestety, nie działa mi wyszukiwanie plików w katalogu (zaznaczone na czerwono). Nie mogę w to okienko nic wpisać. Jakieś pomysły?

Spróbuj zainstalować startisback- daj znać czy przyniesie oczekiwany rezultat :)

KonuSS - zmień temat na mod do testowania - bo wszyscy myślą że to są DOPRACOWANE mody do codziennego użytku.

Może tak być pod warunkiem że trafi się na moda w którym działa wszystko to co użytkownik potrzebuje.

Ale wtedy trzeba wyłączyć aktualizacje - I DŁUGO NIE INSTALOWAĆ TWOICH NOWYCH MODÓW.

Ciągle coś kombinujesz - nie wiadomo co -  jeśli chodzi o modyfikacje - składanie iso i nie informujesz że są jakieś głębsze zmiany i warto zrobić backup systemu.

Rozumiem że jesteś twórcą i mam szacun do twojej pracy, ale teraz twoje mody nadają się tylko do testów.

NIGDY NIE WIADOMO CO SIĘ STANIE PO INSTALACJI TWOJEGO NOWEGO MODA.

Jak pisałem - SZACUN ZA TWOJĄ PRACĘ I CHCIAŁBYM ABYŚ TO KONTYNUOWAŁ - TO JEST KRYTYKA KONSTRUKTYWNA.

Jeśli robisz jakieś zmiany w sposobie kompilacji-wycinania-dodawania - ostrzegaj by zrobić kopię zapasową - inaczej user jest w d...pie bladej.

Niestety przy tym sposobie prowadzenia tematu twoje mody nie nadają się dla trochę mniej obytych technicznie jako podstawowy system.

Musisz coś zmieniać w sposobach kompilacji i nie informujesz o tym - w poprzednich kilku modach wszystko było ok. Nie było problemów z instalacją i po instalacji były wszystkie dodatkowe programy i dodatki.

A teraz?

Ja tez mam uefi i nie chce mi sie zmieniać rodzaju bootowania aby próbować innych opcji.

6 godzin temu, SilverShai napisał:

Spróbuj zainstalować startisback- daj znać czy przyniesie oczekiwany rezultat :)

dalej to samo :/ Może jakiś link do konkretnej wersji?

17 godzin temu, SilverShai napisał:

Hmmm. Nie zamierzam naprawiać oficjalnych błędów firmy Microsoft. Czekam aż sami to zrobią. Proszę wpisać sobie w Google. File Explorer Search Windows 10 1909 - poczytać. I będzie wszystko jasne. 

16 godzin temu, zbigniew59 napisał:

KonuSS - zmień temat na mod do testowania - bo wszyscy myślą że to są DOPRACOWANE mody do codziennego użytku.

Może tak być pod warunkiem że trafi się na moda w którym działa wszystko to co użytkownik potrzebuje.

Ale wtedy trzeba wyłączyć aktualizacje - I DŁUGO NIE INSTALOWAĆ TWOICH NOWYCH MODÓW.

Ciągle coś kombinujesz - nie wiadomo co -  jeśli chodzi o modyfikacje - składanie iso i nie informujesz że są jakieś głębsze zmiany i warto zrobić backup systemu.

Rozumiem że jesteś twórcą i mam szacun do twojej pracy, ale teraz twoje mody nadają się tylko do testów.

NIGDY NIE WIADOMO CO SIĘ STANIE PO INSTALACJI TWOJEGO NOWEGO MODA.

Jak pisałem - SZACUN ZA TWOJĄ PRACĘ I CHCIAŁBYM ABYŚ TO KONTYNUOWAŁ - TO JEST KRYTYKA KONSTRUKTYWNA.

Jeśli robisz jakieś zmiany w sposobie kompilacji-wycinania-dodawania - ostrzegaj by zrobić kopię zapasową - inaczej user jest w d...pie bladej.

Niestety przy tym sposobie prowadzenia tematu twoje mody nie nadają się dla trochę mniej obytych technicznie jako podstawowy system.

Musisz coś zmieniać w sposobach kompilacji i nie informujesz o tym - w poprzednich kilku modach wszystko było ok. Nie było problemów z instalacją i po instalacji były wszystkie dodatkowe programy i dodatki.

A teraz?

Ja tez mam uefi i nie chce mi sie zmieniać rodzaju bootowania aby próbować innych opcji.

Przepraszam bardzo lecz dodam swoje ale. Konstruktywna krytyka - Oki. JA mam ostrzega żeby robić backup? Kolego drogi UŻYWASZ WERSJĘ INSIDER WIESZ O TYM.? To nie co aktualizacje coś zmieniam. Ja prabuje tylko nadążyć za zmianami twórcy. A do tego jeszcze jedno czy to nie podstawa robić backup. Nie wiem jak ty ale ja mam co 12godzin u siebie bo jak bym stracił pół dnia to jest dla mnie tragedia!. 

Hej. Właśnie przesiadłem się na nową kompilację. Oczywiście po przejściu postarałem się aby na moim komputerze było tyle samo potrzebnych mi programów no i procesów co w poprzedniej, więc z mojej strony wszystko jest praktycznie tak samo.

Co do cyferek z porównania kompilacji. Może Konuss coś tam pozmieniał, ale mnie udało się po przejściu uzyskać "aż" 35 punktów :P. CZy to dużo, czy to mało ? Może tak, może nie

Tutaj małe screeny

Używana tutaj stara kompilacja sprzed paru tygodni czyli:

18363.387 z dnia 03/10/2019

A tutaj najnowsza

z 18/10/2019

4 godziny temu, mt17 napisał:

Hej. Właśnie przesiadłem się na nową kompilację. Oczywiście po przejściu postarałem się aby na moim komputerze było tyle samo potrzebnych mi programów no i procesów co w poprzedniej, więc z mojej strony wszystko jest praktycznie tak samo.

Co do cyferek z porównania kompilacji. Może Konuss coś tam pozmieniał, ale mnie udało się po przejściu uzyskać "aż" 35 punktów :P. CZy to dużo, czy to mało ? Może tak, może nie

Tutaj małe screeny

Używana tutaj stara kompilacja sprzed paru tygodni czyli:

18363.387 z dnia 03/10/2019

A tutaj najnowsza

z 18/10/2019

HAHAHA :D SORRY ALE 35 punktów w 3dmarku to margines błędu pomiarowego, który ten program ma nawet do 100 punktów, a równie dobrze mogłeś mieć o 2 stopnie chłodniejszą kartę i odrobinę dłużej przyboostowała na którejś częstotliwości :D

pozdro