Skocz do zawartości

Windows 10 Home Pro RS6 v.1909 {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 09.07.2020


konuss

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, swierszczu22 napisał:

Witam, pytanie od laika: miałem już różne przeróbki ale nigdy nie instalowałem na dotykowym lapku , nic nie stoi na przeszkodzie zainstalować ten mod na nim? 

Pytam bo dopiero czekam na kuriera a wiem że ori system to syf zamulony ! :-)

ogolnie polecam. wszystkie opcje tablet pc zostaly zachowane. jedynie brak windows recovery

eidur lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2019 o 17:59, Zeds napisał:

Cześć, mam pytanie, mój setup to asus M4A87TD + x4 II 955 BE z zegarem 3,2Ghz, kręcąc go w biosie na 3,5Ghz wszystko działa stabilnie, programy typu CPU-Z pokazują taktowanie poprawnie, a Menadżer zadań pokazuje bazową wartość czyli 3,2Ghz, pytanie brzmi, dlaczego? Pytam ponieważ jest to dla mnie zagwodzka, programy zewnętrzne pokazują co innego, a "program" wewnętrzny, co innego. :D

Kliknij prawym na wykres i zmień grafikę z całkowite na procesory logiczne. Jeśli nic to nie zmieni a CPU-Z pokazuje poprawnie to olej temat. Przerabiałem przypadek z OC taki, że aby system po  OC działał poprawnie konieczna była reinstalka systemu dopiero potem było stabilnie. Brzmi kuriozalnie, ale tak było.

16 godzin temu, Sara.belle napisał:

Ich habe bei codekey-activation.com einen Windows 10 OEM-Schlüssel für 29 € gekauft. Ist der Preis angemessen? Warum gibt es bei ebay teure mokns Lizenzen?

Envoyé de mon SM-J810F en utilisant Tapatalk
 

Das Bild hat nur Pro und Home Version, du musst diese Version kaufen. OEM wird nur mit dem Computer verkauft. so musst diese Version kaufen. Versuchen Sie, die Microsoft-Hotline zu kontaktieren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, enterprise2000 napisał:

Jest dobrze, a nawet bardzo dobrze :)

Muszę pochwalić kolegę, że zrobił kawał świetnej roboty. Dawno nie widziałem tak perfekcyjnie zrobionego moda.

 

Jedyne, czego mi brakowało to Centrum akcjii, jakoś do niego się przyzwyczaiłem.

Gdyby ktoś chciał go załączyć, to podpinam skrypcik. (Uruchom jako Administrator)

 

 

Pozdrawiam

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Dziękuję serdecznie. 

eidur lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z Nahimic. Wszystko ładnie się zainstalowało ale nie działają mi żadne opcje w programie kiedy np. włączam dźwięk przestrzenny nie widać żadnej różnicy. Dodam że przed formatem na deafultowym systemie wszystko działało dobrze. Może wie ktoś o co chodzi i mógłby pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nexxus1 napisał:

Witam.

No niestety, u mnie na dwóch jednostkach z tym systemem nie chce się zainstalować najnowsza aktualizacja x.295 :-(

bo znowu kochany Microsoft abysmy sie nie nudzili cos zmienil w aktualizacjach ;/

tombycz i eidur lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mt17 napisał:

ehhh... to powinno być w formie aktualizacji, znowu bawić się w to samo .

Co ja osobiście mogę na to poradzić. Chcę abyście byli na buerzaco z wszystkimi poprawkami. A wystarczy poczytać zagraniczne fora developerskie aby zrozumieć o co chyba. Microsoft po prostu po całości korzysta ze swojej Monopolistycxnej wielkości. Nie pozwala na Odchudzanie swojego systemu i co główna aktualizacja udowadnia to wszystkim. 

tombycz i eidur lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, nexxus1 napisał:

No, tak.................tylko ten "niewielki" problem z update :-)

Każdy odchudzony Mod nie pozwoli nam aktualizować, bo to wiadomo M$ nie lubi takich rzeczy stąd sypią się błędy ... Ale jest nadzieja... Wystarczy na bieżąco od autora KoNuSSa pobrać zmodowane najnowsze buildy i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, nexxus1 napisał:

No, tak i co tydzień, dwa, trzy mam na nowo instalować system :-( Poważnie, czy dla "sportu", żebym nie wyszedł z wprawy instalacji systemu :-)

Tydzień dwa mowisz u mnie osobiście to ogólnie dwa razy dziennie. 

eidur lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, nexxus1 napisał:

No, tak i co tydzień, dwa, trzy mam na nowo instalować system

a kto Ci każe instalowac kastraty ? instaluj oryginał tam przynajmniej masz pewne że co wtorek jest patchday :L

 

edit

o nie musisz do wtorku czekać już dziś masz ,,nówkę" 

ECHZ2a9XsAAhn_d.jpg

bazyliano lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie